Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Sultançiftliği Satılık Daire

(562 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
315.000 TL
METİN İNŞAATAN SULTANÇİFTLİĞİNDE SATILIK 2+1 90m2 ULTRA LÜX DAİR
Muhsin İpci
Sultançiftliği, Sultangazi
2+1
2Gün Önce
100 m²
359.000 TL
ÖZGÜR İNŞAAT'TAN 50.YIL'DA TRAMVAYA CEPHE ASANSÖRLÜ LÜKS 3.KAT
Gökhan Özgür
50. Yıl, Sultangazi
2+1
Bugün
100 m²
335.000 TL
ÖZGÜR İNŞAAT'TAN 50.YIL MAH'DE 2+1 100M2 CAD YAKN MÜKEMMEL 1.KAT
Gökhan Özgür
50. Yıl, Sultangazi
2+1
Bugün
100 m²
319.000 TL
METİN İNŞAATAN UĞUR M. MH'DE SATILIK 2+1 100m2 KÖŞE BAŞI ARA KAT
Muhsin İpci
Uğur Mumcu, Sultangazi
2+1
7.10.2019
110 m²
99.000 TL
ÖZGÜR İNŞAAT'TAN ACİL SATILIK S.ÇİFTLİĞİ MAH TOPRAK TAPULU B.KAT
Gökhan Özgür
Sultançiftliği, Sultangazi
2+1
Bugün
85 m²
285.000 TL
METİN İNŞAATAN 50.YILDA SATILIK KELEPİR 2+1 85m2 ARA KAT DAİRE
Muhsin İpci
50. Yıl, Sultangazi
2+1
4.10.2019
95 m²
514.000 TL
BERAT İNŞAATTAN SÜPER DUBLEKS
Ahmet Çavdar
Uğur Mumcu, Sultangazi
5+3
Bugün
220 m²

İstanbul Sultançiftliği satılık daire
İstanbul Sultançiftliği satılık daire seçenekleri ev almak ya da yatırım yapmak isteyenlere geniş seçenekler vadediyor. Siz de gelişen bir bölgeye yatırım yapmak isterseniz; birçok avantajı bir arada yakalayabilirsiniz.
İstanbul içerisinde belli yerler gelişimini tamamlamış belli yerler ise yeni yeni gelişmektedir. Gelişimini ve yapılanmasını tamamlamış olan semtler daha eski alanlar olarak görülmektedir. Gelişmekte olan alanlar ise daha yeni yerleşim yerleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sultançiftliği bu gelişim süreci devam eden alanlar arasında bulunmaktadır. Sultançiftliği semt olarak Sultangazi ilçesine bağlı olan bir semttir. 2008 yılında ilçe olan Sultangazi içerisinde oluşturulan mahallelerin oluşturduğu bir semt olarak bilinmektedir. Bu semt içerisinde bulunan Gazi Mahallesi en çok adından söz edilen mahalledir. İstanbul Sultançiftliği satılık ev seçenekleri semtin gelişmekte olması ile doğru orantılı olarak her gün artış göstermektedir. Semt, İstanbul içerisinde bulunan kırka yakın ilçeden en çok inşaat alanının bulunduğu ve yeni yapılanmaların devam ettiği alanlar arasında bulunmaktadır. Sultangazi sınırlarında yer alan Alibey Barajı’nın yanı sıra ilçe içerisinde inşa edilen eğitim ve sosyal alanlar sayesinde bu alanlar sürekli olarak artan bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Ayrıca bu semtin merkezi bir konumda olması ve önemli noktalara olan yakınlığı, pek çok kişinin de özellikle tercih nedenidir.
Yenilenen yapısı ile Sultançiftliği satılık evler
İstanbul Sultançiftliği satılık daire seçenekleri bu semtin yenilenen yapısı sebebi ile artış göstermektedir. Sultançiftliği, Başakşehir ilçesi ile komşu durumdadır. Bu özelliği düşünüldüğünde yapılanma alanları bu kesime benzerlik göstermektedir. Sürekli olarak inşa edilen yeni evler bu bölgenin de en çok tercih edilen satılık evleri olmaktadır. Sultançiftliği içerisinde bulunan Eski Edirne Asfaltı ve çevresindeki cadde en çok yenilenen alanlar arasında yer almaktadır. Bu semt içerisinde her yaş aralığında bina ve bu binalarda her fiyat aralığında daire bulunabilmektedir. Satılık daireler ile ilgili araştırma yapan kişiler için bu çeşitlilik kolaylık sağlamaktadır. Atatürk Bulvarı olarak adlandırılan kesimde ise daha yeni bina seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul içerisinde özellikle deprem düzenlemeleri sonrasında yapılan yenileme çalışmaları pek çok ilçe ve mahallede görülmektedir. İstanbul Sultançiftliği satılık daire ile ilgili çeşitliliği etkileyen durumlardan bir tanesi olarak bu durumdur. Yeni yapılmakta olan binalarda deprem yönetmeliğine dair pek çok kıstas bulunması sebebi ile ev sahibi olmak isteyenler özellikle buradaki yeni yapıları tercih etmektedirler.
Sultançiftliği satılık daireler nerelerde yoğundur?
Sultançiftliği temel olarak iki ana caddenin arasında kalmış bir semttir. İstanbul Sultançiftliği satılık daire ile ilgili seçeneklerde bu iki cadde sıkça karşılaşılan alanlardır. Bu caddelerden Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nin olduğu kesim semtin daha popüler alanlarını oluşturur. Bu cadde üzerinden geçen T4 Tramvay hattı ulaşımı büyük ölçüde rahatlatmaktadır. Topkapı’dan başlayarak Mescid-i Selam kesimine kadar uzanan bu hat sayesinde bu alanlara, metro sistemine ve metrobüse bağlantı yapmak mümkündür. Ayrıca bu caddeden geçen dolmuş ve otobüs hattı da bu caddenin daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu alanların Lütfiye Nuri Bulat Devlet Hastanesi’ne yakın olması da tercih edilmesini sağlamaktadır. İstanbul Sultançiftliği satılık daire seçenekleri ile ilgili olarak Atatürk Bulvarı kesiminde de yoğunlaşma görülmektedir. Merkezi konumlara ulaşımı kolaylaştıran bu caddeye yakın alanlar konutların yoğun yapılaşması nedeniyle İstanbul Sultançiftliği satılık daire satılık ev seçeneklerini de artırmaktadır. Sultançiftliği içerisinde bulunan birkaç toplu konut ve site alanı da satılık evlerin yoğunlaştığı alanlara arasında görülmektedir. Ev almak ve yatırım yapmak isteyen kişiler için geniş bir seçenek sunan Sultançiftliği; yeni yapıları ve yenilenen kısımları ile pek çok kişiyi kendisine çekmektedir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım