Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Taşdelen Kiralık Daire

(220 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.075 TL
ÇEKMEKÖY KİRALIK 3+1,ARA KAT DAİRE
Gülay Kurtulmuş
Kirazlıdere, Çekmeköy
3+1
6Gün Önce
100 m²
850 TL
ÇEKMEKÖY KİRAZLIDERE KIRALIK TERS DUBLEXS
Vahit Aktaş
Kirazlıdere, Çekmeköy
2+1
6Gün Önce
90 m²
1.000 TL
Tasdelen modakent 1+1 72. m2. sitede havuz manz. Siska
Emine Güzelyurt
Cumhuriyet, Çekmeköy
1+1
7Gün Önce
81 m²
1.200 TL
Çekmeköy  Kiralık  2+1,Bahçe katı Daire
Gülay Kurtulmuş
Kirazlıdere, Çekmeköy
2+1
2Gün Önce
100 m²
1.500 TL
Çekmeköy Sultançiftliği'de Kiralık Daire
Berrin Taşy.
Sultançiftliği, Çekmeköy
3+1
6Gün Önce
130 m²
1.200 TL
Çekmeköy Soğukpınar'da Kiralık Daire
Ömer Yilmaz
Soğukpınar, Çekmeköy
2+1
6.10.2019
105 m²
1.000 TL
Cumhuriyet Mahallesi Kiralik 2+1
Fatih Demirbaş
Cumhuriyet, Çekmeköy
2+1
6Gün Önce
95 m²

İstanbul Taşdelen kiralık daire

Siz de İstanbul’un yoğunluğundan uzakta aynı zamanda kent merkezine hemen ulaşabileceğiniz, elinizin altında her imkânın olduğu bir hayat mı istiyorsunuz? O zaman, İstanbul Taşdelen kiralık daire seçenekleri sizleri bekliyor.
Bu semtte, kiralık daireler arasında kendi bütçenize uygun birçok daireyi kolay-lıkla bulabilirsiniz.

Taşdelen semti, Anadolu yakasının tam ortasında bulunan Çekmeköy İlçesi’ne bağlıdır ve bulunduğu konum gereği bu yakanın her yerine çok rahat ulaşma imkânı vardır. Kuzeyinde Şile, doğusunda Sancaktepe ve Pendik, batısında Bey-koz, güneyinde ise Ümraniye ilçeleri ile komşudur. Sakin ve doğa ile baş başa bir yaşamı arzulayanların tercih edecekleri semtte, sizde kiralık ev seçenekleri ile yeni bir yaşamın kapılarını arayabilirsiniz. Çekmeköy ilçesinin güneyinde yer alan semtte sizlerde bütçenize uygun 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı seçenekte kiralık ev bulabilir, birçok fiyat seçeneğine uygun fırsatları yakalayabilirsiniz.

Semt, Şile Otoyolu üzerinde bulunmaktadır. Şile Otoyolunu kullanarak D016 ve E-80 Avrupa Otobanına bağlanabilirsiniz. Ayrıca semtin kuzeyinde bulunan O-6 bağlantı yolunu kullanarak, trafik yoğunluğuna girmeden birkaç dakika içinde Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ulaşmanız mümkün. Bu semtin dikkat çeken özelliği size vadettiği hayatın sakin ve doğa ile içiçe olmasıdır. Şile otobanı üze-rinden Şile’ye varıp Karadeniz’in engin maviliklerine ulaşmanız çok kolay. Özel-likle İstanbul’da yeşille, maviyle, ormanla, kısacası doğa ile baş başa olan semt neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu yönüyle İstanbul Taşdelen kiralık daire sizlere dingin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayabilir.

Neden Taşdelen’den daire kiralamalısınız?
Çekmeköy’ün semti olan Taşdelen, Şile otoyolunu kullanarak, Ümraniye, San-caktepe, Pendik gibi iş ve ticaret merkezlerine dakikalar içinde ulaşma fırsatı ve-ren bir semttir. Semt, ulaşım açısından E-80 Avrupa otobanına dakikalar içinde bağlandığı için önemli fırsatlar sunmaktadır. Semt, bulunduğu Çekmeköy ilçesi nedeni adeta bir nefes alma alanıdır. Ulaşımında semt hatları dışında, diğer semt ve ilçelere devam eden birçok otobüs, minibüs hattından yararlanmanız mümkün. Metro hattı ile de Anadolu ve Avrupa yakasının her yerine dakikalar içinde ulaşma imkânınız olacak. Bu nedenle İstanbul Taşdelen kiralık daire ile şimdi-den bu semte yerleşmeniz, bütçeniz açısından faydalı olacaktır. Semtin İstanbul’un iş ve yaşam merkezlerinden olan Ümraniye ilçesine komşu olması, burada çalışanlar içinde önemli fırsatlar sunarak, hem zaman hem de paradan ta-sarruf sağlayacaktır. Semtte ayrıca, Muhittin ve Fatma Tatar Alemdar Devlet Hastanesi’ne dakikalar içinde ulaşmanız mümkün. Şehit Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank ve Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastaneleri de semte yakın olan önemli sağlık merkezleridir.

Taşdelen’de okula yakın kiralık daireler nerede?
Devlet ve özel birçok eğitim kurumuna yürüyerek, toplu taşıma araçlarını kulla-narak ya da kısa mesafe servis imkânı ile ulaşmanız mümkündür. Semt merkezi küçük olduğu için ilk ve orta dereceli okullar birbirine çok yakındır. Semtte, Ali Kuşçu ilköğretim okulu, Taşdelen 125. Yıl ilköğretim okulu, Taşdelen Uğur Ana-dolu Lisesi gibi devlet ve özel eğitim kurumları gibi birçok seçenek sizleri bekli-yor. Ayrıca sosyo-ekonomik yapısı yüksek olanların tercih edebileceği, Bahçeşe-hir Taşdelen ve Uğur Okulları İstanbul Çekmeköy eğitim kampusları bu semtte bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının çoğuna semt içinde yürüyerek ulaşmanın yanında çok kısa mesafeli servis imkânı ile de rahatlıkla ulaşmak mümkün-dür. Eğitim imkânları nedeni ile İstanbul Taşdelen kiralık daire seçenekleri ter-cih edilebilir.


Taşdelen’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Kiralık evler arasında gezinirken kendi bütçenizi belirlemeli ve bu doğrultuda iyi bir fiyat araştırması yapmalısınız. Özellikle doğa ile baş başa bir yaşam vadeden semt, bu yönü ile bir cazibe merkezi olduğundan fiyatlarda da ciddi değişikler olacaktır, bu konuya dikkat etmeniz gerekiyor. Kiralayacağınız dairenin olduğu binanın yaşı, kaç kat olduğu, dairenin kaçıncı katta olduğu, dairenin hangi cephe-de olduğu, kiralık evin banyo, tuvalet, mutfak, odalar, balkonlarının nasıl olduğu gibi birçok faktörü göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım