Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Yenidoğan Kiralık Daire

(85 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.100 TL
SANCAKTEPE YENIDOGANDA KIRALIK 3+1 DAIRE.
Yunus Emre, Sancaktepe
3+1
7.10.2019
120 m²
700 TL
Sancaktepe Yenidoğan'da Kiralık Daire 1+1
Ömer Yilmaz
Yenidoğan, Sancaktepe
1+1
5.10.2019
60 m²
850 TL
SANCAKTEPE YENİDOGAN KİRALIK DAİRE ÜST DUBLEXS
Müslüm Kubatan
Yenidoğan, Sancaktepe
3+1
7Gün Önce
140 m²
1.000 TL
Sancaktepe Safa'da Kiralık Daire
Yılmaz Dikmen
Safa, Sancaktepe
3+1
4.10.2019
120 m²
1.000 TL
Sancaktepe Mevlana'da Kiralık Daire
Sultan Biter
Mevlana, Sancaktepe
2+1
3.10.2019
120 m²
800 TL
yenidogan merve mah kiralık daire
Mehmet Nalbant
Merve, Sancaktepe
2+1
5.10.2019
95 m²

İstanbul Yenidoğan Kiralık Daire
İstanbul Yenidoğan kiralık daire seçeneklerini inceleyerek bütçenize uyum sağlayacak ve aradığınız özelliklere sahip evleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yenidoğan semti, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşan Sancaktepe ilçesine bağlı semtlerden biridir. Yenidoğan semti, 2008 yılından önce Ümraniye ilçesine bağlı idi. Sancaktepe ilçe merkezine 7 km uzaklıkta yer alan Yenidoğan semti, İstanbul il merkezine de 21 km mesafede yer almaktadır. Sarıgazi ve Samandıra semtlerine komşu olan bu semtte toplam 7 adet mahalle bulunmaktadır. İstanbul Yenidoğan kiralık daire ilanlarından isteğe bağlı olarak 1+1, 2+1, 3+1 kiralık daire seçeneklerinin yanı sıra 5+1 şeklinde kiralık daireler bulmanız da mümkündür. Yenidoğan kiralık daire seçenekleri arasında 15 yaşında kiralık evler bulabilecekken 3 yaşında pek çok kiralık ev bulmanızda mümkün olacaktır. Hatta yeni yapılmış bir binadan kendinize bir daire seçme şansı bulabilirsiniz. Semt, ulaşım açısından tren, metro ve otobüs gibi ulaşım araçlarının bulunabildiği bir semttir. Tüm bu veriler ışığında Yenidoğan semtinin ulaşım bakımından kıymetli bir mevkide bulunduğunu söylemek mümkündür.
Neden İstanbul Yenidoğan’dan daire kiralamalısınız?
Bu sorunun yanıtı, şahsi ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak verilebilecek bir yanıttır ancak şu belirtilmelidir ki; bölge konum açısından şanslıdır. İstanbul Yenidoğan kiralık daire çeşitleri, İstanbul’un birçok değişik noktasına farklı ulaşım seçeneklerini bir arada sunabilen bir yapıya sahiptir. Otobüs ve tren seçeneklerinden herhangi biri tercih edilebilir. Yenidoğan semtinde tatil günlerini değerlendirebileceğiniz pek çok alan mevcuttur. Safa Tepesi Sosyal Tesis ve Mesire alanı bu yerlerden sadece biridir. Yenidoğan Kültür Kompleksi de birçok kültürel faaliyete katılmanız için uygun bir yerdir. Yenidoğan Kapalı Spor Salonu yine spor etkinlikleri açısından önemlidir. Sancaktepe Aşevi de Yenidoğan semtinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Kendine ait bir pazaryeri bulunan semt, alışveriş merkezi ve sağlık ocağı imkânlarını sunabilmektedir. Isı ve yalıtım bakımından genellikle iyi durumda olan daireler bulunur.
İstanbul Yenidoğan’da kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul Yenidoğan kiralık daire hususunda alternatifler bulmanız olasıdır; özellikle yeni yapılmış ya da 3- 4 yıllık binaları seçebilirsiniz. Kiralamayı düşündüğünüz evin elektrik, su, doğalgaz borcunun olmamasına dikkat etmeniz önemlidir. Evi kiralamadan önce konutun borcunun olmadığına dair bir belge almadan taşınmamanız gerekmektedir. Şehirdeki araç sayısını göz önünde bulundurarak otoparkı olan binaları tercih edilebilirsiniz.
Oturduğunuz semtten başka bir semte taşınmayı planlıyorsanız, taşınmayı düşündüğünüz semtin ortalama kira ücretlerini öğrenmelisiniz. Kira kontratı yapmanız gereken şahsın evin gerçek sahibi mi yoksa vekili mi olduğunu tapu dairesinden öğrenebilirsiniz. Daireyi kiralayacağınız semtin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını kontrol etmek sizin yaralı olacaktır. İstanbul Yenidoğan kiralık daire ararken oturacağınız yerin hastane, okul ve üniversite gibi yerlere uzaklığı önemlidir. Kira sözleşmesini imzalamadan önce kira sözleşmesinin, sözleşmesinin özel şartlarının neler olduğu gibi konuların iyi araştırıp hukuki boyutu hakkında bilgi sahibi olmanız faydalı olacaktır. Yeni evinize yerleşmeden evvel verdiğiniz depozitonun ve yaptığınız bütün ödemelerin noter huzurunda kira anlaşmasına yazılmasını sağlamanız önemlidir. Ayrıca kira kontratında yıllık kira artışı mutlaka yer almalıdır. Tuttuğunuz evin adresinin kontratta doğru şekilde yer aldığına da özen göstermelisiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım