Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Yeşilpınar Satılık Daire

(59 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
550.000 TL
EYÜP KARADOLAP 'TA LÜKS SATILIK DAİRE  VİALAND'TA  5 DAKİKA
Öztürk Kızıl
Karadolap, Eyüpsultan
2+1
11.1.2020
95 m²
440.000 TL
Armağandan Yeşilpınar merkezde 180 m2 dubleks daire
Armağan Emlak Ve Danışmanlık
Yeşilpınar, Eyüpsultan
4+2
7.1.2020
200 m²
395.000 TL
HUZUR'DAN CADDE ÜZERİ SATILIK DAİRE
Ahmet Çakar
Yeşilpınar, Eyüpsultan
2+1
4Gün Önce
100 m²
405.000 TL
HUZUR'DAN CADDE ÜZERİ SATILIK 2+1 DAİRE
Ahmet Çakar
Yeşilpınar, Eyüpsultan
2+1
4Gün Önce
100 m²
570.000 TL
HUZUR'DAN CADDE ÜZERİ 4+1 SATILIK DUBLEX DAİRE
Ahmet Çakar
Yeşilpınar, Eyüpsultan
4+1
4Gün Önce
180 m²
250.000 TL
Eyüpsultan Yeşilpınar'da Satılık Daire
Fatih Aydın
Yeşilpınar, Eyüpsultan
2+1
5Gün Önce
90 m²
280.000 TL
Eyüpsultan Karadolap'ta Satılık Daire
Şenol Özcan
Karadolap, Eyüpsultan
2+1
15.1.2020
85 m²
570.000 TL
EYÜP YEŞİLPINAR MAH'DE ASANSÖRLÜ SIFIR DUBLEKS
İsmail Çatal
Yeşilpınar, Eyüpsultan
3+2
8.1.2020
175 m²
290.000 TL
EYÜP YEŞİLPINAR MAH'DE ASANSÖRLÜ SIFIR BAHÇE KATI
İsmail Çatal
Yeşilpınar, Eyüpsultan
2+1
8.1.2020
90 m²
400.000 TL
EYÜP YEŞİLPINAR MAH'DE ASANSÖRLÜ SIFIR ARA KAT
İsmail Çatal
Yeşilpınar, Eyüpsultan
2+1
7.1.2020
90 m²
520.000 TL
İSTANBUL SATILIK DAİRE EYÜP YEŞİLPINAR 3+1
Halil Sönmez
Yeşilpınar, Eyüpsultan
3+1
6.1.2020
115 m²
460.000 TL
İSTANBUL SATILIK DAİRE EYÜP YEŞİLPINAR 2+1
Halil Sönmez
Yeşilpınar, Eyüpsultan
2+1
6.1.2020
100 m²
350.000 TL
ALİBEYKÖY KARADOLAP DA SATILIK DAİRE 2+1 84 M2
Kader Aydiner
Karadolap, Eyüpsultan
2+1
3.1.2020
84 m²

İstanbul Yeşilpınar satılık daire
İstanbul Yeşilpınar satılık daire seçenekleri arasında detaylı bir araştırma yaparak, kendiniz için en doğru yatırımı yapabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda lüks, konforlu, sıfır dairelerin yanında 2. el satılık daireler de Yeşilpınar’da sizleri bekliyor.
Türkiye’nin kuzeybatısında İstanbul bulunur. İstanbul 81 il arasında en kalabalık iller kategorisine girer ve tarihi, ekonomisi, kültürü, sanat ve eğitim öğretim faaliyetleriyle ülkemizin dört bir yanından insanları içinde barındırır. İstanbul’da bulunan Yeşilpınar semti, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Eyüpsultan ilçesine bağlı 21 semtten bir tanesidir. Yeşilpınar semti idari sınırları göz önünde bulundurulduğunda güneyinde ve batısında Gaziosmanpaşa ilçesinin, doğusunda Karadolap, kuzeyinde ise Akşemsettin’in olduğu görülür.
İstanbul Yeşilpınar’da satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul Yeşilpınar satılık daire ilanlarına bakarken bir alıcı olarak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olacaktır. İstanbul gibi konut projelerinde ön planda olan bir şehrin Yeşilpınar semtinde ev satın alırken şunlara dikkat etmelisiniz;
◦ Yeşilpınar semtinde ev sahibi olmak isteyen kişiler öncelikle alacağı dairenin bina yaşını, yapısını kısacası binanın sağlamlığını iyi araştırmalıdır.
◦ Yeşilpınar’ın hangi bölgesinden ev alacağınızı iyi araştırmalısınız. Yaşadığınız bölge evi değerlendirebilmeniz açısından da oldukça önemlidir.
◦ Satılık ev ilanı veren firmadan ya da ev sahibinden, dairenin kentsel dönüşüm durumunu öğrenmelisiniz.
◦ Konutun yapı ruhsatı oldukça önemli bir nokta. Belediyelerden ya da ilgili idarelerden bu konuda bilgi almanız mümkün.
◦ Satılık evler, ruhsata sahip olmalıdır. Ruhsat kontrolünü mutlaka yapmanız gerekir.
◦ İstanbul Yeşilpınar satılık daire ilanında gördüğünüz evin gerçek metrekaresi ile tanıtımdaki net metrekaresi aynı olmalıdır.
İstanbul Yeşilpınar’da okula yakın satılık daireler nerede?
İstanbul Yeşilpınar satılık daire ararken Yeşilpınar ilkokuluna yakın satılık evler bulmanız mümkün. Yeşilpınar Feridun Tümer ilk ve ortaokulunun bulunduğu Yeşilpınar mahallesinde de satılık ev ilanları vardır. İmamhatip ortaokulu ve temel liselerin yer aldığı Atatürk Bulvarı çevresi de okula yakın satılık dairelerin bulunduğu bölgeler arasında. Yeşilpınar’da Karadeniz Caddesi ve Adnan Menderes Caddesi’nde özel okullar ve devlet okulları bulunmaktadır. Eyüpsultan’a bağlı olan Yeşilpınar semtinin pek çok caddesinde bir okul bulunmaktadır.
İstanbul Yeşilpınar’da üniversitelere yakın satılık daireler nerede?
İstanbul Yeşilpınar’a sadece 35 km uzaklıkta olan ve yarım saat mesafede bulunan Kayışdağı Yeditepe Üniversitesine yakın olan evler Yeşilpınar semtinde bulunmaktadır. Mesafe oldukça kısa olmakla birlikte ulaşım metro ve otobüs gibi araçlarla sağlanmaktadır. Yeşilpınar’da Karadeniz Caddesinden üniversiteye ulaşım mümkünken, Zümre, Sedef, Numan Efendi, Cengâver sokaklarında; Sokullu, Yahya Galip Bey ve Ordu caddelerinin çevresinde her bütçeye uygun satılık daireler bulabilirsiniz.
İstanbul Yeşilpınar’da satılık daire sahibi olmak için doğru ay hangisi?
Satılık evler, emlak piyasasının durumuna göre fiyat değişikliğine uğrar. İstanbul’un Yeşilpınar semti Kayışdağı’nda bulunan Yeditepe Üniversitesine yakın olmakla birlikte hemen hemen her caddesinde ve sokağında farklı düzeylerde eğitim veren okullar bulunur. Semtin ulaşım ağları oldukça gelişmiş olmakla birlikte, ekonomik açıdan da farklı bölgelerden insanların göç ettiği bir semttir. Bu nedenle Yeşilpınar’da daire sahibi olmak için taşınmaz konutların fiyatlarının düştüğü zaman dilimi tercih edilmelidir. Bu da ilkbahar ve yaz aylarına tekabül eder.
İstanbul Yeşilpınar’da hangi satılık daireler daha hızlı kiraya verilebilir?Yeşilpınar’ın hangi bölgesinden ev alırsanız alın, rahatlıkla kiraya verebilirsiniz. Bunun ana sebebi, semtin işlevsel olarak oldukça mozaik bir yapıya sahip olmasıdır. Çalışanından, öğrencisine, emeklisinden, işçisine kadar Türkiye’nin dört bir yanından insan akınına uğrayan bu şehirde satın alacağınız daireyi kiraya vermek oldukça iyi bir yatırım seçeneği olacaktır. Yeşilpınar semtinde kiralar genel olarak büyük semtlere göre uygundur. Nitekim Güzeltepe, Yeşilpınar, Esentepe, Karadolap ve Akşemsettin mahallelerinde evlerin kira fiyatları çalışan ve okuyan kişiler için kısık bütçe değerinde olduğundan satılık daireler değerlendirilmek istendiğinde oldukça hızlı bir şekilde kiraya veriliyor.
İstanbul Yeşilpınar’da satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
İstanbul Yeşilpınar satılık daire yatırımı yapmak için ilk neden eskiden diğer semtlere göre gelişmişlik düzeyi çok geride kalan bu semtin markalı konut projelerinin uğrak noktası haline gelmiş olmasıdır. Nitekim Yeşilpınar Avrupa’nın en iyi on tema parkı arasında giren Vialand Tema Parkına ev sahipliği yapmakta. İkinci neden, Yeşilpınar’da kısa zaman önce metronun faaliyete geçmesi, çevresindeki iş merkezlerine, üniversitelere ve hastanelere ulaşımın kolaylaştırılmış olmasıdır. Yeşilpınar’da daire yatırımı yapmak için üçüncü önemli neden sosyal donatılarının oldukça fazla olması. Futbol sahaları, Tema Park, AVM, kütüphane ve yürüyüş alanları bölgeyi değerli kılıyor.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım