Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Zuhuratbaba Kiralık Daire

(8 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
6.000 TL
SADİ KONUK HASTANESİ KARŞISI KİRALIK 3+1 İŞYERİNE DAİRE
Bülent Şevket Arslan
Zuhuratbaba, Bakırköy
3+1
5gün önce
135 m²
3.000 TL
Gold House dan Kiralık Zuhuratbaba da 3+1 Ara Kat
Gold House Gayrimenkul
Zuhuratbaba, Bakırköy
3+1
4.9.2019
125 m²
1.500 TL
BAKIRKÖY DE OTOPARKLI 2+1 85M2 KİRALIK DAİRE
Burak Çakir
Zuhuratbaba, Bakırköy
2+1
20.8.2019
85 m²
2.500 TL
NAZAR EMLAKTAN
Serkan Özcan
Zuhuratbaba, Bakırköy
3+1
Bugün
120 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire
İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire seçenekleri arasında kriterleriniz özelinde kiralık daireler bulabilirsiniz. İlanlara göz atarak kiralık evler hakkında genel bilgi alabilir, yapacağınız kıyaslamalarla en iyi evi seçebilirsiniz.

Zuhuratbaba, İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olan Bakırköy'e bağlı bir semt. Bölge, Florya ve Ataköy semtlerinin orta kısmında bulunurken, Bakırköy merkezinin ise batısında yer alır. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile Bakırköy Adliyesi bu semttedir. İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire seçenekleri içerisinde 1+1’den 4+1’ kadar farklı oda sayılarında ve metrekare büyüklerinde evleri geniş bir fiyat aralığında bulabilirsiniz. Bölgede eğitim, sağlık, iş imkânı, alışveriş, sosyal imkânlar ve ulaşım gibi pek çok temel ihtiyacı bir arada bulabilmek mümkün.

Zuhuratbaba’da neden daire kiralamalısınız?
Bakırköy’e bağlı Zuhuratbaba; hava, kara ve deniz ulaşımı açısından Türkiye’nin en zengin ulaşımına sahip bölgelerinden biri. Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Atatürk Havalimanı’na yakın konumu, merkezinde bulundurduğu tren garı, otobüs, minibüs, taksi, sarı dolmuş durakları ve metrobüse yakınlığı bölgeyi İstanbul’un en işlek semtlerinden biri haline getirdi. İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire arayışında olanlar için Türkiye’nin en önemli alışveriş merkezlerine sahip olmasının yanı sıra cadde boyunca uzanan her türlü ihtiyacınıza yönelik mağazaları ile de her şeyi elinizin altına sunuyor. Zuhuratbaba, bölgenin en önemli otelleri, hastaneleri, okulları ve sosyal hizmet alanlarına çok kısa mesafelik bir konumda yer alıyor. Ayrıca eğitim ve sağlık çeşitliliği açısından da bölgenin en avantajlı konumlarından biri. İstanbul’un en büyük devlet hastanelerinden birkaçı bu bölge de bulunurken, özel sağlık hizmeti veren kuruluşlar ve muayenehaneler de bu semtte çeşitlilik gösteriyor. Bölge, gerek devlet okulları, gerek özel okullar, gerek etüt merkezleri gerekse de üniversiteler bakımından İstanbul’un eğitim olanaklarının en fazla olduğu yerleşim yerleri arasında. Her türlü imkân ve görüşe göre seçim yapabileceğiniz eğitim olanakları çocuğunuzun geleceği için pek çok fırsatı bir arada bulunduruyor. İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire fiyatları Bakırköy semtlerine göre daha orta bir düzeyde seyrediyor. Florya ve Ataköy bölgelerine göre daha uygun fiyatlı kalırken; Cevizlik, Yenimahhalle ve Sakızağacı bölgelerine göre daha yüksek fiyatlar sunabiliyor. Bakırköy Zuhuratbaba bölgesi iş imkânları açısından da oldukça zengin bir bölge. Pek çok iş yeri, alışveriş merkezi, oteller, hastaneler, inşaat firmaları, mağazalar, sosyal tesisler, okul ve üniversiteler kişilere alternatifli iş olanakları sunuyor. Her türlü yaşam koşuluna tek bir merkezde sahip olabilmek ve tüm olanakları elinizin altında tutabilmek için İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Zuhuratbaba’da daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire arayışınızda dikkat etmeniz gereken, merkeze yakın konumlarda ev bakmak olacaktır. Alışveriş merkezleri, okul ve hastane bölgelerine yakın konumlarda kiralık daire fırsatları hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bunun dışında semti tanımak, olanaklarına göz gezdirmek, iş yerinizle mesafesini ölçümlemek ve buna bağlı olarak bütçe planlaması yapmak sizin için önemli detayları oluşturacaktır. Kombisinin bakımı, su tesisatı, camların su geçirip geçirmediği gibi detaylar önceden kontrol edilmesi gereken ayrıntıların başında geliyor. Tüm bu kriterlere göz atarken kira, aidat ve sabit giderler için ayırmanız gereken bütçeyi belirlemeyi de unutmayın. Gelir gider hesabı yapmak uzun vade de rahat bir yaşam sürmeniz için en önemli adımlardan biri. İstanbul Zuhuratbaba kiralık daire planlamanızda istediğiniz evi bulmanız halinde kira sözleşmesine dikkat edin. Kira tutarı, yıllık zam oranı, ödeme zamanları, depozito ücreti, evin teslim koşulları gibi detayları incelemeyi ihmal etmeyin.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım