Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Zümrütevler Satılık Daire

(70 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
328.000 TL
MALTEPE FUAYE TURKUAZDA SATILIK REZİDANS DAİRE 1+1 83 M2
Adil Öztürk
Zümrütevler, Maltepe
1+1
2Gün Önce
83 m²
500.000 TL
Maltepe Girne'de Satılık Dubleks Daire
Zihni Akbulut
Girne, Maltepe
4+2
5Gün Önce
175 m²
220.000 TL
Maltepe Girne'de Satılık 1+1 Daire
Zihni Akbulut
Girne, Maltepe
1+1
5Gün Önce
55 m²
3.204.000 TL
Maltepe Girne'de Satılık  Dubleks Daire
Zihni Akbulut
Girne, Maltepe
2+2
6Gün Önce
120 m²
355.000 TL
Maltepe Girne'de Satılık 2+1 Daire
Zihni Akbulut
Girne, Maltepe
2+1
6Gün Önce
85 m²
365.000 TL
Maltepe Girne'de 2+1 Satılık Daire
Zihni Akbulut
Girne, Maltepe
2+1
6.10.2019
85 m²
430.000 TL
Maltepe Girne'de Satılık Daire
Zihni Akbulut
Girne, Maltepe
2+1
5.10.2019
115 m²
500.000 TL
MALTEPE NİSH ADALAR YANI 3+1 SATILIK DAİRE
Necati Böğürcü
Zümrütevler, Maltepe
3+1
5.10.2019
120 m²

İstanbul Zümrütevler satılık daire
İstanbul Zümrütevler satılık daire alternatifleri için, kriterlerinizi belirleyin ve seçeneklere göz atmaya başlayın. Zevkinize uygun bir konut içerisinde yeni bir yaşama adımınızı atın.
Maltepe ilçesine bağlı olan Zümrütevler, emlak sektörünün yeni gülen yüzü olarak ön plana çıkıyor. Semtin bünyesinde, kentsel dönüşüme uygun pek çok sayıda modern yapıya rastlamanız oldukça kolay.

Zümrütevler'de satılık saire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Semtin bünyesinde farklı ihtiyaçlara ve farklı zevklere uygun geniş yelpazede satılık ev seçenekleri varlık gösteriyor. Ancak İstanbul Zümrütevler satılık daire arayışa geçmeden önce yine de bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu hususlardan en vazgeçilmezi kuşkusuz evin bulunduğu cephe ve konumu. Evinizin güneşe olan bakış açısı ve ferahlığı, kiracı olarak evi tutmak isteyenlere de direkt olarak olumlu bir olgu yaratacaktır. Ayrıca metrekaresi, kat yapısı, inşaat yılı, ulaşım avantajları ve peyzaj manzarası gibi hususları da İstanbul Zümrütevler satılık daire seçeneklerini değerlendirirken gözden kaçırmamalısınız.

Zümrütevler'de okula yakın satılık daireler nerede?
Maltepe'nin şirin semtlerinden olan Zümrütevler'de; ilkokul, ortaokul, kreş ve anaokulu gibi pek çok seviyede eğitim kurumu bulabilmeniz mümkün. Haliyle satılık dairelerin bir kısmı da okulların çevresinde yoğunluk gösteriyor. Örneğin: Başıbüyük, Aydınevler, Fındıklı, Gülsuyu ve Drogos gibi yakın bölgelerdeki okul çevresinde pek çok satılık ev alternatifleriyle karşılaşabilirsiniz. 1+1, 2+1, 3+1 veya 4+1 şeklinde olan satılık evler arasından tercihinizi yaparak modern bir konutta yaşamaya başlayabilir ve çocuğunuzun okula daha kısa süre ulaşabilmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Zümrütevler'de üniversitelere yakın satılık daireler nerede?
Anadolu yakasının nezih ilçesi Maltepe'deki üniversitelerin pek çoğu Zümrütevler semtine de oldukça kolay bir şekilde ulaşım imkanı sunuyor. Bölgeye en yakın üniversiteler: Maltepe Üniversitesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi. Siz ya da ailenizden biri Maltepe ilçesinde bir üniversitede eğitim alacaksa ve kiraya çıkmak yerine yatırım yapmak istiyorsanız İstanbul Zümrütevler satılık daire seçeneklerini gönül rahatlıyla değerlendirebilirsiniz.

Neden Zümrütevler'de satılık daire almalısınız?
Zümrütevler’in huzur dolu sessiz bir ilçe sınırları içerisinde kalması ev almak isteyenleri cezbeden faktörler arasında. Çok karmaşık insan topluluğunun bulunmaması, denize yakın mesafede yer alması, İstanbul'un 5 adayı gören sayılı semtlerin birisini temsil etmesi, yaşam kalitesinin yüksek olması ve geniş sosyal olanaklar sunması ise olumlu algı oluşturan diğer etkenler arasından öne çıkıyor.

Zümrütevler'de satılık daire sahibi olmak için en doğru ay hangisi?
Satılık daire arayışına geçmeden önce mevsim koşullarını da mümkün olduğu kadar dikkate almalısınız. Mevsime göre değerlendirme yapmanız fiyat açısından ciddi anlamda kar elde edebilmenize yardımcı olacaktır. Çünkü İstanbul Zümrütevler satılık daire alternatifleri arasından seçtiğiniz bir konutu yaz aylarında farklı kış aylarında ise daha farklı bir fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Kış mevsimin en büyük avantajı, fiyatların daha düşük aralıklarda seyrediyor olmasıdır. Bu fiyatlar bahar ve yaz sezonunun gelmesiyle birlikte daha yüksek düzeylere çıkabilir.

Zümrütevler'de hangi satılık daireler daha hızlı kiraya verilir?
Semtin bünyesindeki satılık evler, yatırım amacıyla değerlendirmek açısından da oldukça ideal bir alternatif oluşturuyor. Ancak seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek de fayda var. Artık kiralık ev arayışında olan kişiler, daha çok modern kriterleri taşıyan havuzlu ve güvenlikli sitelerde yaşamak istiyor. O nedenle Zümrütevler'den yatırım amaçlı konut almak isteyenlerin bu hususu mutlaka göz önünde bulundurması şart.

Zümrütevler'de satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
Metropol şehir İstanbul'un gözbebeği olan Zümrütevler semtinde yatırım amacıyla da konut alabilirsiniz. Öncelikli olarak evin konumundan kazanacağınızı bilmelisiniz. Çünkü bu semtteki evlerin geneli ada ve deniz manzarasına sahip. Haliyle kira fiyatı açısından bu durum büyük bir avantajınız olabilir. Diğer yandan evlerin bulunduğu bölge de artı bir kriter. İstanbul Zümrütevler satılık daire seçeneklerinin çevresinde okul, hastane, AVM, plaza ve metro gibi pek çok sosyal imkan bulunuyor. Evlerin genel anlamda ferah, modern ve büyük olması ise üçüncü bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım