Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İzmit Kiralık Dükkan / Mağaza

(69 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı710 - 1.184 TL
18,09 Yıl
3.500 TL
İZMİT MERKEZ DE KİRALIK DÜKKAN
Aynur Ceylan
Topçular, İzmit
26.8.2019
120 m²
2.000 TL
paşa da kiralık dükkan
Nilgün Demir
M. Alipaşa, İzmit
21.8.2019
110 m²

Kocaeli / İzmit Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında İzmit kiralık daire fiyat artışı %348,79 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Kocaeli kiralık fiyat artışı %348,42 oldu.

2018 yılında İzmit ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 825,00 TL iken, bu yıl için İzmit kiralık ev ortalama fiyatı 884,00 TL oldu.

İzmit ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %7,15 artış gösterdi.

İzmit kiralık dükkân/mağaza
İzmit kiralık dükkân/mağaza seçenekleri arasında iyi bir inceleme yaparak bütçenize ve kriterlerinize en uygun mağazayı bulabilirsiniz.

İzmit, Kocaeli’nin en gelişmiş ilçesidir. Çatalca-Kocaeli’de bulunan İzmit, cumhuriyetin ilanından sonra gelişen sanayisi ile adını duyurmuştur. Bugün de şehirdeki sanayi etkinlikleri önem taşımaktadır. Marmara Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmit, konut bakımından da her geçen gün daha fazla ilerleme kaydeden bir şehir olarak karşımıza çıkar. Geçtiğimiz zamanlara oranla baktığımızda, yeni konutların hızla çoğaldığı bir il olan İzmit, İstanbul’a yakınlığı ile dikkat çeker. Siz de bu hızla gelişen şehirde işletmenizi büyütmek ya da yeni bir iş kurmak isterseniz İzmit kiralık dükkân/mağaza seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Neden İzmit kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Gelişen kentleşmesi ve artan nüfusu ile İzmit, Bursa ve İstanbul gibi Marmara Bölgesi’nin gelişmiş ve gelişmeye devam eden şehirlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yapılan konutlar, açılan büyük alışveriş merkezleri, stadyum ve havalimanı gibi ekonomik açıdan önemli merkezleri giderek artarken, İzmit’te yatırım yapmak daha cazip hale gelebiliyor. İzmit’te kiralık iş yeri yatırımı yamak için pek çok neden söz konusu ancak İzmit gelişmiş bir şehir olmasına ve İstanbul’a çok yakın bir lokasyonda yer almasına rağmen satılık/kiralık dükkân fiyatları İstanbul’a göre çok daha cazip olması önemli bir gerekçe. Gelişen şehir ile birlikte göçlerle şehir hızla büyümeye devam ediyor. Üniversite, havaalanı ve Kartepe, Kefken gibi turistlik bölgeler nedeni ile İzmit, ticaretin hiç durmayacağı bir kent olarak karşımıza çıkıyor. Siz de İzmit kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini değerlendirebilir; iş kolunuza uygun alternatifler bulabilirsiniz. İzmit kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini gözden geçirirken; mağazanın konumu, merkez yola uzaklığı gibi etkenlere dikkat etmenizde fayda olabilir.

İzmit’te okula yakın kiralık iş yerleri nerede?
İşletmenizin tarzına ve hedef kitlesine göre, kiralayacağınız iş yerinin konumu da oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Eğer; eğitim sektörü, gıda sektörü veya hızlı tüketim sektörü içerisinde iş yapıyorsanız, okula yakın kiralık dükkân kiralamanız daha iyi sonuçlar verebilir. Gelişmiş bir şehir olan İzmit, Merkez ve diğer ilçelerde pek çok özel ve devlet okuluna sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Okullara yakın İzmit kiralık dükkân/mağaza seçenekleri de geniş bir yelpazede sunuluyor.

İzmit’te üniversitelere yakın kiralık iş yerleri nerede?
İzmit sınırlarında bulunan Kocaeli Üniversitesi ile yoğun öğrenci kitlesine sahip bir bölge. İzmit merkezde bulunan Kocaeli Üniversitesi Merkez Kampüsü ve Umuttepe’de bulunan Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü, üniversitenin yoğun öğrenciye sahip 2 kampüsü olarak biliniyor. Bunun dışında farklı fakültelerin yer aldığı farklı kampüsler de; Gölcük, Kartepe, Hereke gibi farklı ilçeler içerisinde konumlanıyor. Üniversiteye yakın İzmit kiralık dükkân/mağaza seçenekleri de bu ilçeler ve İzmit Merkez’de yer alıyor. Sahip olduğu öğrenci kitlesi göz önüne alındığında özellikle İzmit Merkez Kampüs çevresi ve Umuttepe Kampüsü çevresi, kiralık dükkân seçeneklerini sıralayabileceğiniz merkezi konumlar olarak öne çıkıyor.

İzmit’te hangi iş yerleri daha hızlı kiraya verilir?
İzmit’in merkezi sürekli gelişen ve giderek büyüyen bir kent olduğu biliniyor. Dolayısıyla, merkezde bulunan İzmit kiralık dükkân/mağaza seçenekleri, diğer bölgelerde bulunan kiralık mağazalar ile kıyaslandığında daha hızlı müşteri bulabiliyor. Siz de merkezde veya merkezi bir kuruma sahip bölgede bir dükkâna sahipseniz, bu alanlarda kolayca kiracı bulabilirsiniz. İzmit’te yer alan kiralık dükkânlar, sahip oldukları konumlarına göre daha hızlı kiracı bulma potansiyeline sahip olabiliyor.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım