Kağıthane geleceğin Nişantaşı’sı olacak

Kağıthane geleceğin Nişantaşı’sı olacak

"DKY On” konseptin ilk projesi DKY On Kağıthane oldu.

DKY İnşaat’ın “hayata açık” sloganıyla tasarladığı “DKY On” konseptin ilk projesi DKY On Kağıthane oldu. 

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Kağıthane’nin, merkezi iş alanlarına yakınlığıyla özel bir lokasyonda olduğunu belirterek; “DKY On gayrimenkul sektöründe ilkleri barındıran bir konsept. Bu platformun bizim için, sektör için büyük bir devrim olacağını düşünüyorum. Bu devrimin ilk adımını DKY On Kağıthane ile atıyoruz” dedi. “Kağıthane, avantajlı ulaşım imkanıyla yakın geleceğin Nişantaşı’sı olacak.” yorumuyla dikkat çeken Ali Dumankaya, DKY On konseptinde beş yılda 10 proje daha hayata geçireceklerini ve projelerin toplam büyüklüğünün yaklaşık 2 milyar TL olacağını ifade etti.


Lansmana özel fiyatlar

200 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştirilen projede satış rakamları, lansmana özel peşin KDV dahil 309 bin liradan başlıyor. Banka kredisinin yanı sıra 10 bin TL peşin, yüzde 15 peşin indirimi, 60 ay sıfır vade farkı veya kişiye özel esnek ödeme planı seçenekleri de sunuluyor.

DKY On Kağıthane, 57 ila 86 metrekare arasında değişen 1+1,5 ve 2+1,5 tipinde 205 konut, ticari alan ve ofislerden oluşuyor. Projede 4 bin 750 metrekare ofis ve bin 450 metrekare ticari alan bulunuyor. Projenin ofis alanlarında yaklaşık bin 200 metrekarelik “Work’On” isimli ortak çalışma alanları yer alıyor.