Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kağıthane Kiralık Daire

(217 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.371 - 2.285 TL/m²
17,52 Yıl
2.350 TL
SEYRANTEPE METROYA 2 DK KİRALIK SIFIR DAİRE
Dilek Çankaya
Seyrantepe, Kağıthane
2+1
Dün
85 m²
1.600 TL
Kağıthane Cityside Kemer'den 2+1 Apartman Dairesi
Merkez, Kağıthane
2+1
3Gün Önce
100 m²
1.800 TL
SULTAN SELİM MH.'DE, 3+1, 120 M2, KİRALIK DAİRE, ARTUM'DAN
İbrahim Öztürk
Sultan Selim, Kağıthane
3+1
2Gün Önce
120 m²
1.400 TL
HARMANTEPE'DE KİRALIK 2+1 DAİRE
Hasan Meydan
Harmantepe, Kağıthane
2+1
Dün
85 m²
3.500 TL
Kağıthane Emniyet Evleri'de Kiralık Daire
Emniyet Evleri, Kağıthane
3+1
7Gün Önce
130 m²

Kağıthane Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Yahya Kemal bölgesinde 1.538 TL'den başlayarak, Emniyet Evleri taraflarında 2.477 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Kağıthane geneli ortalama fiyatı 1.854 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.811 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %0,61, son 10 yılda ise %161.25 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Kağıthane Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Kağıthane şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Kağıthane Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Kağıthane şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Kağıthane kiralık daire
İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden Kağıthane’de her ihtiyaca uygun kiralık evler çok farklı seçeneklerle sizi bekliyor. Ayazağa, Levent, Maslak gibi iş dünyasının önemli noktalarına yakınlığının yanı sıra yeni metro etabıyla de öne çıkan İstanbul Kağıthane kiralık daire seçenekleri ile karşınızda!
Ayazağa, Levent, Maslak gibi iş dünyasının önemli noktalarına yakınlığının yanı sıra yakın dönemde açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü güzergahında olması nedeniyle Kağıthane kiralık daire arayanların gözdesi konumunda.
Neden Kağıthane kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Ulaşım çeşitliliği, yeni gayrimenkul projeleri ile çalışan nüfusun yeni odağı haline gelen Kağıthane yeni metro projesi, Dolmabahçe-Kağıthane tüneli gibi alternatif yollarıyla da dikkat çekiyor. Farklı kiralık daire çeşitleriyle de öne çıkan Kağıthane'de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı oda sayısı ve salon seçenekleriyle her ihtiyaca uygun daireler bulunuyor.
Kuzeyde Sarıyer, kuzeydoğuda Beşiktaş, doğu ve güneyde Şişli, güneybatıda Beyoğlu ve batıda da Eyüp ile çevrili Kağıthane; Mecidiyeköy'e 4, Taksim'e 8, Levent'e 4 km uzaklıkta bulunuyor. İstanbul Boğazı’nı 15 Temmuz ve Fatih Sultan Mehmet köprüleriyle aşan oto yollardan ilki ilçenin güneyinden, ikincisi ise kuzeyinden geçiyor. İlçeye adını veren Kağıthane Deresi ve çevresi, kampüs ofis projelerinin tamamlanmasıyla iş dünyasını da bölgeye çekmeye başladı. Aynı hızla sayıları artan üniversite ve imalathaneler de İstanbul Kağıthane kiralık daire arayışlarını artırdı. Hafta sonlarını geçirebileceğiz, akşamları sinemanın keyfi yapabileceğiniz, alışveriş için ürün yelpazesi geniş AVM'ler artık hayatımızın vazgeçilmezi olmuş durumda. Vadiistanbul, Sapphire ve Axis alışveriş merkezilerine ev sahipliği yapan Kağıthane'de ihtiyacınız olan her şeye çok kolay ulaşmanız mümkün.
İlçenin merkezinde doğa yürüyüşü, çeşitli sportif faaliyetler ve piknik yapma imkanlarını aynı anda sunan mesire alanına sahip Kağıthane'de sinema, tiyatro gibi kültürel faaliyetler için kültür merkezleri ilçe geneline yayılmış durumda.
Kağıthane'de hangi okullar bulunuyor?
Devlet ve özel okul seçenekleriyle ailelerin tercih edebileceği ilçe sınırları dahilinde, 60'dan fazla ilk ve orta ve lise düzeyinde devlet okulu yer alıyor. Yine çocuklarını özel okul göndermek isteyen aileler için en köklü özel okulların da hızla çoğaldığı Kağıthane'de Nişantaşı, Haliç, Bilgi üniversitelerinin kampüsleri bulunuyor. "Evim okuluma yakın olsun" diyen öğrenciler İstanbul Kağıthane kiralık daire fırsatlarına mutlaka göz atmalı.
Daire kiralarken nelere dikkat etmeli?
Bu noktada ev kiralamak isteyenlerin kendisine belli bir yol haritası çizmesi gerekiyor. Nasıl bir evde oturmak istediğinize net olarak karar vermelisiniz. Evi kiraladıktan sonra karşınıza istemediğiniz sorunlar çıkmaması için tesisat gibi ayrıntıları muhatabınıza mutlaka sormalı ve kendiniz de kontrol etmelisiniz. Evi kiralamaya karar verdiyseniz kiraya veren kişi ile satıcının aynı kişi olup olmadığı kontrol etmelisiniz. Bu da tapu sicili incelenerek öğrenilebilir. Ancak bazen, kişiler vekalet vererek evlerini kiralayabiliyorlar. Bu sebeple ev sahibi vekilinin, yasal ve yetkili vekil olup olmadığını incelemelisiniz. Kira kontratında belirtilen adresin, kiraladığınız yer ile aynı adres olup olmadığı kontrol etmeniz gerekiyor. Kira artış oranı, depozito ve masraflar, apartman aidatı, kira tutarı, ödeme zamanı ve evin teslim koşullarının kira kontratında yazdığından emin olmalısınız. Tüm bunları kontrol ettikten sonra imzalayacağınız kira sözleşmesini mutlaka okuyunuz, anlamadığınız maddeleri sorunuz. Kira sözleşmesi ev sahibini olduğu kadar kiracının haklarını da koruması gereken belgedir, unutmayınız.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım