• Aramayı Kaydet
  • HaritaListe
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kağıthane Kiralık Daire İlanları

: 105 Adet İlan Bulundu.
  • Tümü
  • Liste
  • Galeri
  • Harita
100 m² Kira Aralığı1.244 - 2.073 TL
18,36 Yıl
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1057759Gürsel, Kağıthane
1 /24KİRALIK OKMEYDANI SSK HASTANESİNE ÇOK YAKIN DAİRE
Ramazan Karakurt
1.250 TL
Daire
80m²
2 + 1
2gün önce
aradığın evi
bulamadın mı?
SİZ YORULMAYIN! Aradığınız evi bulmanıza biz yardımcı olalım

İstanbul / Kağıthane Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2017 yılları arasında Kağıthane kiralık daire fiyat artışı %428,03 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %385,89 oldu.

2016 yılında Kağıthane ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.389,00 TL iken, bu yıl için Kağıthane kiralık ev ortalama fiyatı 1.513,00 TL oldu.

Kağıthane ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %8,93 artış gösterdi.

Kâğıthane Kiralık Daire


İstanbul’un, Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçe olan Kâğıthane, İstanbul’un büyük ve kalabalık ilçelerinden biridir. Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu ve Eyüp ile komşudur. Doğrudan deniz kıyısında yer almayan Kâğıthane’nin, ilçe içerisinde bulunan Kâğıthane Deresi’nin son bulduğu noktada Haliç’e küçük bir kıyısı bulunuyor. Harita üzerinde kıyı detayı fark edilmezken Kâğıthane kiralık daire ilanlarında kıyı bilgisinin yer alması ilçeyi bilmeyenler için sürpriz bir detay haline geliyor. Esasında Kâğıthane arazi yapısı olarak engebelidir. Vadilerin, derelerin ve engebelerin yoğun olmasına rağmen yerleşim merkezi olarak kullanılabiliyor. İnşaat firmaları bölgenin coğrafik yapısına uygun evler tasarlıyor. Kâğıthane kiralık daire ilanlarının bulunduğu siteler, konut projeleri engebeli yapıya karşın modern bir görüntüye, yerleşim alanına sahiptir. Çok eskilerde imalathane bölgesi olarak bilinen Kâğıthane, günümüzde ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bölgelerdendir. Kentleşme kapsamında dönüşüme uğrayan ilçe; metro, 3. köprü, 3. havalimanı, Büyük İstanbul Tüneli, lüks emlak projeleri, Dolmabahçe tünelleri ile oldukça gelişmiş ve gelişmeyi sürdüren bir ilçe konumuna yükselmiştir. Emlak projelerinin Avrupa standartlarında yapılması Kâğıthane kiralık daire yapılarının aynı ortanda standardının yüksek olmasını sağlıyor. 


Kâğıthane’nin her mahallesinde yeni konut projeleri, ofis ve iş hanları inşaatı aktif olarak sürüyor. Kâğıthane kiralık daire ilanları sadece yaşam alanları için değil aynı zamanda ofis için de tercih ediliyor. Birçok tıbbi, teknik ve ticari ofis amacıyla normal bir daire kullanılıyor. Kâğıthane kiralık daire özelliklerinin ofis yapısına uygun olması işleri kolaylaştırıyor. Ofis haline dönüştürülebilen dairelerin ev yaşantısına elbette daha uygundur. Yalnız, yeni evli, öğrenci topluluğu, kalabalık aileler Kâğıthane kiralık daire seçeneklerinden bütçelerine denk ev bulabiliyor. Özellikle öğrenciler modern ve lüks konutlara rağmen birkaç öğrenci bir araya gelerek ev tutma şansına erişiyor. İlçede özel üniversite ve okulların yer alması öğrencilerin Kâğıthane kiralık daire ilanlarına olan talebi arttırmasına zemin hazırlıyor. 


Kâğıthane’de Sosyal Hayat ve Kiralık Daire Seçenekleri 


Kâğıthane, ilçe merkezinde çocuk tiyatrosu ile şehir tiyatrolarının sahnesine ev sahipliği yapıyor. Öte yandan ilçe belediyesi yönetiminde kültür merkezleri vardır. Yıl boyunca çocuklar ve yetişkinler için oyunlar sahnelenirken aynı zamanda tiyatro kursları verilir. 1990 yılından sonra büyük bir oranla artış gösteren nüfus ile birlikte mimari gelişmiş, ilçedeki kültürel noktalar artırılmış, alışveriş merkezleri ve ticari merkezler çoğalmıştır. Nüfusla birlikte böylece ilçe kalkınmıştır. İlçede günümüzde her türlü sosyal etkinliğin, eğlencenin aktif olarak sahnelendiğini söylemek mümkündür. Konserler, belediye etkinlikleri, festivaller, tiyatro gösterileri ve benzeri sanatsal aktiviteler belli bir takvime göre düzenlenmektedir. Kâğıthane kiralık daire seçeneklerinden faydalanıp ilçeye yerleşen kişi ve aileler, ilçedeki sosyal etkinlikler nedeniyle kısa sürede yeni bir ilçeye adapte olabiliyorlar. Kâğıthane kiralık daireleri, kullanışlı iç özellikleriyle ailelerden tam not alıyor. Sosyal hayatla da birleşince Kâğıthane ideal bir yaşam merkezi haline geliyor. 


Kâğıthane Kiralık Daire İlanları Her Yerde Sizinle


Kâğıthane, İstanbul’un en aktif ve tercih edilen yaşam merkezlerinden biri olarak kiralık daire ilanlarında sıklıkla görülmektedir. Kaliteli bir yaşam için istediğiniz evi arama sürecinde Kâğıthane kiralık daire ilanlarımızdan faydalanarak size en uyumlu evi bulabilirsiniz. İnternet sitemiz kullanıcı dostu mantığıyla hazırlanan, kolay bir kullanıma sahiptir. Kâğıthane kiralık daire aramasını istediğiniz gibi filtreleme seçeneklerini kullanarak şekillendirebilirsiniz. Güvenilir ev ilanlarının yer aldığı sitemiz, her geçen gün yenileşmekte ve geliştirilmektedir. Ev ararken web sitemizi telefon – tablet – bilgisayar gibi tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ilanları favoriye ekleyebilir, ilan sahibiyle mesajlaşabilir, dilediğiniz her detayı öğrenebilirsiniz. 


Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım