Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Karaman Kiralık Daire

(27 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Karaman

100 m² Kira Aralığı398 - 664 TL
24,93 Yıl

Karaman Kiralık Daire Fiyatları

Karaman şehrinde kiralık daire fiyatları Karaman Merkez bölgesinde 531 TL'den başlayarak, Karaman Merkez taraflarında 531 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Karaman geneli ortalama fiyatı 547 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 534 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %0,96, son 10 yılda ise %69.97 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 25 yıl olarak görülmüştür.

Karaman Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Karaman şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Karaman Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Karaman şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Karaman Kiralık Daire


İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Karaman, 1989 yılında Orta Anadolu’nun kalkınması için radikal bir kararla Konya’dan ayrılarak bağımsız bir il haline getirilmiştir. Yaklaşık iki yüz elli bin nüfusu olan şehir; Konya, Mersin, Antalya ile komşudur. Karaman’da bölgesel olarak iki iklim tipi görülür; Akdeniz ve karasal iklim. Şehirdeki bu iklim çeşitliliği bitkilerin de çeşitli ve çok olmasına zemin hazırlamıştır. Karaman, tarihte önemli bir yerde yer alır. Zira Türkçe dilinin ilk kez resmi dil ilan edilmesi burada gerçekleşmiştir. Karamanoğlu Mehmet Bey, Türkçenin yaygınlaşması adına ilk adımı atan ve resmi dil haline getiren kişidir. Karaman il haline geldikten sonra kendi sınırlarını tam anlamıyla çizmiş ve istenilen gelişimi uzun vadede göstermiştir. Şehirdeki en büyük gelişme ticaret noktalarının artması ve gayrimenkul sektörünün hareketlenmesidir. Şehirde daha çok eski, geleneksel yapılar var iken yapılan yatırımlar ve özel projelerde Karaman modern, lüks konutların yaşam alanı haline geldi. Mimarinin ne kadar yol aldığını Karaman kiralık daire ilanlarını inceleyerek tanık olmak mümkündür. Karaman kiralık daire ilanlarında eski yapılar azalmış ve yerini ince çizgileri olan, kaliteli yaşam alanı vadeden modern ve yenilikçi binalar almıştır. Karaman, mimariye yapılan bu atılım sayesinde ülke genelinde yaygınlaşan modern mimari akımına yetişmiş ve şehir yeni bir yapıya kavuşmuştur. 


Karaman, küçük bir il olmasına karşın huzurlu bir atmosferi vardır. İnsanların şehir hayatından beklediği birçok şey Karaman’da mevcuttur. Kafe, restoran, bar, meydan, park, alışveriş merkezleri, ünlü markalar ve benzeri şehir hayatını oluşturan tüm kurum ve kuruluşlar Karaman’da yer alır. Karaman’da ilk kez yaşayacak olanlar genellikle şehirdeki huzurlu atmosferden etkilenmektedir. Şehir merkezi hareketli, diğer ilçeler ise daha sakin bir yapıdadır. İlçelerin birbirine yakın olması şehirdeki ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Karaman kiralık daire seçenekleri ilçe merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde homojen olarak yayılmıştır. Üstelik Karaman kiralık daire seçenekleri apartman, site şeklinde sınıflandırılmıştır. Tek bloklu daha sessiz ve sakin yapılarda yaşamak isteyenler apartmanlarda, kalabalık ve lüks detayların yer aldığı bir site yaşamını tercih edenler için ise site projeleri vardır. Karaman kiralık daire ilanlarından bu ayrım yapılarak arama yapıldığında istenilen eve kolayca ulaşılmaktadır. 


Karaman’da Sosyal Hayat ve Kiralık Daire Özellikleri 


Karaman, yerel yönetimin hazırladığı festival, konser gibi çeşitli etkinlikler sebebiyle yıl boyunca hareketli geçirir. Öte yandan konser, tiyatro, sinema ve benzeri sanatsal aktiviteler yaz ve kış süresince şehirde gösteriliyor. Karaman küçük fakat kendi içinde hareketli, enerjik bir yapıdadır. Karaman kiralık daire tutarken merkezde veya ilçelerde fark etmeksizin her bölgede ev tutmak şehirdeki hareketliliğe uyum sağlamaya yetiyor. Hali hazırda Karaman kiralık daire seçeneklerinin şehre yayılmış olması insanların yaşamını kolaylaştırıyor. Küçük – orta – büyük birçok ev, Karaman halkına konaklama hizmeti vermektedir.


Karaman Kiralık Daire İlanları ve Piyasa Durumu 


Karaman kiralık daire ilanları internet sitemizde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük veri tabanını oluşturma yolunda hızla ilerliyor, sizlere geniş seçenekler sunmak için çalışıyoruz. İnternet sitemiz Karaman kiralık daire dâhil olmak üzere Türkiye çapında bir gayrimenkul hizmeti veriyor. Kısa sürede sonuç odaklı bir ev araması yapmak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Karaman kiralık daire piyasasını yakından öğrenmek, şehirdeki ev piyasası hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitemizdeki binlerce ilanı inceleyebilirsiniz. Mobil uyumlu sitemiz sayesinde istediğiniz her an ve her yerde sitemize bağlanabilir; ev arayabilirsiniz. Aradığınız ev sitemizde sizi bekliyor. 


ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım