Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kayseri Satılık Dükkan / Mağaza

(263 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Kayseri

100 m² Satış Aralığı110.258 - 183.763 TL
22,8 Yıl
225.000 TL
ACİL YATIRIMLIK DÜKKAN DİRİLİŞ GRUP'DAN
Oğuz Poyrazoğlu
Mevlana, Talas
4gün önce
130 m²
3.750.000 TL
TALAS MEVLANA MAHALLESİNDE KURUMSAL KİRACILI DÜKKAN 20773
Atilla Berkten
Mevlana, Talas
5gün önce
431 m²
3.800.000 TL
kurumsal kiracılı dükkan millet caddesi satılık dükkan 20930
Atilla Berkten
Cumhuriyet, Melikgazi
5gün önce
266 m²
420.000 TL
ERKİLET OSMANGAZİ MAH SATILIK FAAL BAYAN KUAFÖR SALONU
Mustafa Tanıl Güngör
Erkilet Osman Gazi, Kocasinan
2gün önce
60 m²
316.000 TL
SATILIK İŞ YERİ
Mevlana, Talas
6gün önce
50 m²

Kayseri Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Kayseri satılık daire fiyat artışı %98,83 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Kayseri ilinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 118.758,00 TL iken, bu yıl için Kayseri satılık ev ortalama fiyatı 134.846,00 TL oldu.

Kayseri ilinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 1.348 TL'dir. Kayseri ilinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %13,55 artış gösterdi.

Kayseri satılık dükkan/mağaza

Kayseri satılık dükkan/mağaza seçenekleri farklı avantajlarla yatırımcılara göz kırpıyor. Siz de satılık dükkanlar arasında doğru bir değerlendime yaparak; kriterlerinize en uygun dükkanı bulabilirsiniz.
Kayseri, sanayisi ve turizmi gelişmiş, ekonomik güce sahip ve iç göç alan şehirlerimiz arasında geliyor. Son yıllarda özellikle kış sporları alanında büyük atılımlar gerçekleştiren Kayseri ilindeki bu gelişmeler, yatırımcıların dikkatini doğal olarak şehrin emlak piyasasına çekiyor.
Mevcut konut projelerinin yanı sıra son yıllarda Kayseri satılık dükkan/mağaza satışlarında da bir hareketlilik yaşanıyor. Kayseri'deki satılık dükkanlar ve satılık mağazalar arasından, hayalini kurduğunuz satılık dükkana veya satılık mağazaya ulaşmanız için izlemeniz gereken adımların başında sektörünüze uygun lokasyon ve popülasyona sahip yeri seçmek gelmelidir.

Kayseri'de hangi satılık dükkanlar daha hızlı kiraya verilir?
Her zaman güçlü bir sanayiye sahip olan Kayseri’de etkinliğini arttıran kış sporları ve Erciyes Üniversitesi’nin varlığı şehre iç göçü arttırmış durumda. Kent nüfusunun artması yeni konut alanlarıyla birlikte iş alanlarına duyulan ihtiyacın da yükselmesi anlamına geliyor. Bir dükkanın kiraya verilmesini kolaylaştıracak en büyük etkenler; nüfus yoğunluğu, diğer iş merkezlerine mesafesi, ulaşım imkanları, eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığıdır. Bu özellikleri olumlu anlamda karşılayan satılık ve kiralık dükkan seçenekleri konusunda pek sıkıntı yaşanacağı söylenemez. Ayrıca Kayseri, bünyesinde bulundurduğu Erciyes Üniversitesi ile de önemli bir öğrenci potansiyeline sahip. Bu da özellikle eylül aylarında şehrin nüfusunun ve alışveriş ihtiyaçlarının daha da arttığını gösteriyor. Üniversiteye, sanayi bölgelerine ve turistik alanlara yakınlık Kayseri satılık dükkan/mağaza fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler arasında sayılabilir.

Kayseri'de satılık dükkan ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Kayseri satılık dükkan/mağaza ararken önceliği lokasyona vermeniz yerinde olacaktır. Etrafta bulunan iş imkanları iyi değerlendirilmeli ve hangi sektörde yatırım yapılmak isteniyorsa hem sektörün diğer oyuncularına yakınlık, hem de sektöre uygun satılık dükkan veya mağaza tercih edilmelidir. Satılık dükkan veya satılık mağaza seçiminde cadde üstü olması, insan trafiğinin en yoğun olduğu lokasyonlarda ve kolay girilip çıkılabilen giriş katlarında yer alması tercihleri belirleyen faktörlerin başında gelir. Tabii ki bu özelliklerin yanında binanın yapısı, yaşı, deposunun olup olmadığı gibi özelliklere de dikkatle bakılmalıdır.

Kayseri'de satılık dükkan fiyatları nasıl değişiyor?
Şehir, ekonomik açıdan hareketli bir yapıya sahip olduğu için Kayseri satılık dükkan/mağaza fiyatları yükselmeye eğilimli, dinamik bir yapıya sahip. Satılık dükkan, satılık mağaza fiyatlarındaki artış grafiği yatırımcıların da ilgisini çektiği ve Kayseri satılık dükkan/mağaza piyasasını doğru bir yatırım kanalı olarak gördüklerini gözlemlemek mümkün. Satılık dükkan ya da satılık mağaza ararken doğru tercih yapmanızı sağlayacak kriterlerin tümü fiyatları da yukarı taşıyan etmenler arasında yer alıyor. Yani Kayseri satılık dükkan/mağaza arayışınızda lokasyon, bina yaşı, bulunduğu yerdeki insan trafiği, sektörüne göre doğru popülasyona yakınlık ve bunun gibi faktörlerin tümü satılık dükkan ya da mağaza fiyatlarını belirliyor. Tabii dükkanın bulunduğu binanın yeni ve modern mimariye sahip olması, bina yönetimince sunulan imkanların içinde lüks sayılabilecek hizmetlerin de yer alması gibi seçenekler, binanın fiyatını daha da yukarı taşıyacaktır.

Kayseri'de sosyal imkanlar nasıl?
Erciyes Dağı’nın kış sporlarına elverişli yapısı şehrin sosyal ve kültürel etkinliklerinde başlıca belirleyici olarak karşımıza çıkıyor. Şehrin sanatsal etkinlikler açısından da doyurucu bir programa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Belediye tiyatrosu ve özel tiyatrolar gayet aktif. Türkiye’nin önemli sanatçıları turneler ya da özel programlarla şehre konser vermeye geliyorlar. Kadir Has Gösteri ve Sanat Merkezi, Gültepe Kültür Merkezi gibi mekanlar kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yaparak kentin sosyal imkanlarının gelişiminde aktif rol oynuyorlar.
Türkiye’nin 30 büyükşehirinden biri olan Kayseri, 1 milyon kişilik nüfusu sahip. Bununla birlikte özellikle tramvay hattıyla desteklenen trafik imkanlarıyla sorunsuz bir ulaşım ağına sahip. Aynı zamanda Kayseri'de hizmet veren bir havalimanı da mevcut.
Kayseri, Nevşehir ili sınırlarındaki Kapadokya’ya oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Şehir içindeki tarihi ve doğal güzellikler ise bir hayli doyurucu. Kapuzbaşı Şelalesi, Soğanlı Harabeleri, Köşk Medrese gibi birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahip bölgeyi gezebildiğiniz gibi mimariye meraklıysanız Kent ve Mimar Sinan Müzesi’ni, dini yapılar ilginizi çekiyorsa Bünyan Ulu Camii ve Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ni ziyaret etmenizi öneririz.
Kış aylarında bembeyaz bir güzelliğe bürünen Erciyes Dağı’nın sadece görkemli görüntüsü bile şehre özel bir hava katıyor. Her türlü kış sporu için profesyonel pistler sunan Kayseri’de karın ve adrenalinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım