Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kırklareli Merkez Satılık Daire

(119 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı138.216 - 230.360 TL/m²
15,22 Yıl
395.000 TL
LÜKS ÇAĞDAŞ KONAKLARI
Erol Üstündağ
Karacaibrahim, Merkez
3+1
6.2.2020
160 m²
265.000 TL
KARAKAŞ MAH. #FİYAT DÜŞTÜ # KOMİSYON YOKTUR.SATILIK DAİRE
Hayrettin Ateşova
Karakaş, Merkez
3+1
8.2.2020
145 m²
194.000 TL
2+1 108 m2 Satılık Daire
Serkan Ali Ay
Pınar, Merkez
2+1
31.1.2020
108 m²
190.000 TL
SATILIK DAİRE KIRKLARELİ
Serkan Ali Ay
İstasyon, Merkez
2+1
19.1.2020
105 m²
245.000 TL
2+1 DUBLEX
Hayrettin Ateşova
Karakaş, Merkez
2+1
22.1.2020
150 m²
140.000 TL
1+1  79m2 Satılık Daire
Serkan Ali Ay
Pınar, Merkez
1+1
19.1.2020
79 m²
400.000 TL
İDDİA EDİYORUZ BÖYLE DUBLEKS DAİRE YOK
Erol Üstündağ
Karakaş, Merkez
6+1
Bugün
280 m²
160.000 TL
SATILIK 2+1
Cemalettin Demir
Karakaş, Merkez
2+1
Bugün
95 m²

Kırklareli Merkez Satılık Daire Fiyatları

Standart bir 3+1 dairenin Kırklareli Merkez geneli ortalama fiyatı 188.215 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 183.917 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %3,82, son 10 yılda ise %128.59 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 15 yıl olarak görülmüştür.

Kırklareli Merkez satılık daire
Kırklareli Merkez satılık daire seçenekleri, her bütçeye, zevke hitap ediyor. Siz de ilanlara göz atıp kendi yaşam standartlarınıza uygun, düşlediğiniz bir eve sahip olabilirsiniz.
Marmara Bölgesi’nin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Trakya, neolitik dönemden beri yaşam işaretlerinin görüldüğü bir kenttir. Son yıllarda konut projeleriyle dikkat çeken Kırklareli'de şehir merkezi en yoğun ve hareketli bölgedir.
Neden Kırklareli Merkez'de daire satın almalısınız?
Okuma yazma oranı en yüksek olan kentlerden biri olan Kırklareli'nin Karadeniz'e kıyısı vardır. Trakya Üniversitesi nedeniyle nüfusunda öğrencilerin kampüse yakın alanlarda ikamet etmesi konut piyasasında hareketliliği getirmiş, 2007 yılında kurulan Kırklareli Üniversitesi ise kentin konut ihtiyacını arttırmıştır.
Sosyal yaşamın zengin olduğu Kırklareli, müzeleri, kiliseleri, tiyatro gösterileri ve kültürel etkinlikleriyle Rum, Ermeni, Yahudi ve Müslüman nüfusun uyum içinde yaşadığı bir sosyal çeşitlilik sunmaktadır. Kırklareli merkez satılık daire satın almak isteyenler için 1+1 satılık daireler ve merkezden uzak bölgelerde müstakil konutlar uygun fiyatlarla alınabilir. Değerlenen satılık evler, üniversitenin de etkisiyle yatırımcıların yüzünü güldürür hale gelmektedir. Bütçesi kısıtlı olan ve mülk sahibi olmak isteyenler için maddi açıdan en tatminkar kentler arasındadır.
Kırklareli Merkez’de hangi daireler daha kolay kiraya verilir?
Birçok konut projesi ve ikinci el konut bulunan Kırklareli merkez satılık daire seçeneklerini değerlendirmek isteyenler, üniversite bölgesine yakın olan bölgeleri ya da eğitim kurumlarının yakınları yerleri tercih etmektedir. Konut satın alan bir yatırımcı için de bu bölgeler oldukça idealdir. Öğrenciler ve memurlar tarafından kiralık daire ihtiyacı merkezde yoğundur ve bu bölgede birçok lüks konut ve ikinci el konut bulmak da mümkün olmaktadır. Merkezde adliye ve okullara yakın olan dairelerin daha hızlı kiraya verilmesi mümkün olabilir.
Kırklareli Merkez’deki sosyal yaşam
Kırklareli merkez satılık daire tercihiniz iş ya da eğitim amaçlıysa, sosyal açıdan en hareketli bölgeyi tercih etmişsiniz demektir. Merkezde yer alan kültür merkezlerinde sinema ve tiyatrolara gidebilir, çevre ilçe ve köylerde festival zamanlarında festivallere katılabilirsiniz.
Sosyal açıdan ihtiyaç duyulan eğitim kurumları, etkinlik mekanları ve belediye tarafından organize edilen birçok ünlü isimle kültürel söyleşilerin yapıldığı paneller düzenlenmektedir. Bulgaristan ve Yunanistan'dan çok sayıda turist ağırlayan bölgede, birçok kilise vardır. Eski adı Kırk Kilise olan Kırklareli sosyal açıdan büyükşehirler kadar olmasa da hareketli sayılabilir.
Göçmen nüfus çok sık olarak ziyaret ettiği Yunanistan ve Bulgaristan'a ulaşımı da merkezden sağlar. Bu yüzden sadece Türk ve müslüman nüfus değil, yerli Rum ve Ermeniler de bölgede popüler olarak ikamet etmektedir. Konut satın almak için, merkezde lüks konutlar ve konut projeleri bulunması mümkün olmaktadır.
Kırklareli'de gezilebilecek turistik yerler
Yatırımcılar için birçok fırsat bulunan Kırklareli tatilcilerin de tercih ettiği bir kenttir. İğneada ve Kıyıköy birçok gezginin İstanbul ve çevre illerden geldiği tatil beldeleri arasındadır. Kırklareli merkez satılık daire yatırımı, genelde bu bölgelerde yaz turizminin tercih edilmesini sağlamaktadır.
Doğa severler için birçok koy, göl ve ören yerinin bulunduğu Kırklareli, Aya Nikola Manastırı, Küçük Ayasofya Kilisesi, Babaeski Köprüsü gibi birçok tarihi mekan turistlerin ilgisini çekmektedir. Şehirde birçok eski kalıntı halen bozulmadan durmuştur. Nüfusu fazla olmadığı için yol konusunda biraz zayıf olan Kırklareli, tarihi kalıntıları, sıcakkanlı insanları ve bakir Karadeniz kıyılarıyla Trakya'nın en güzel şehirlerinden biridir.
İstasyon Caddesi, Aşıklar Tepesi ve eski tren garı merkezde en çok dikkat çeken ve ilgi gören bölgedir. Konut satın almak için yatırım düşünenler, kira gelirinin en iyi olduğu merkez ilçeden daire satın alarak, yerli ve yabacı kiracı bulabilmektedir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım