Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kocaeli Satılık Villa

(273 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Kocaeli

100 m² Satış Aralığı152.350 - 253.916 TL
19,61 Yıl
780.000 TL
MERSİNCİK MAHALLESİNDE 6+2 (300m2) FIRSAT VİLLA
Uğur Şahin
Mersincik, Derince
6+2
5gün önce
320 m²
3.850.000 TL
KARTEPE MAŞUKİYEDE MUHTEŞEM DAĞ/GÖL MANZARALI TRİPLEKS VİLLA
Onur Sönmez
Maşukiye, Kartepe
8+2
7.9.2019
385 m²
325.000 TL
GÖLCÜK HALIDERE MAH.DE DAIRE FIYATINA HAVUZLU VILLA
Akçetin Menkul Değerleme & Yatırım Uzmanlığı
Halıdere Yalı, Gölcük
3+1
Bugün
170 m²
1.500.000 TL
UZMANLAR'dan Satılık Müstakil Villa Kocaeli Gölcük Ulaşlı' da
Hasan Özbaş
Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Gölcük
5+2
4gün önce
520 m²
550.000 TL
KOCAELİ KARAMÜRSEL DEREKÖY'DE 5+1 SATILIK VİLLA
Hasan Özbaş
Dereköy, Karamürsel
5+1
5gün önce
200 m²
625.000 TL
Başiskele Şehitekrem'de Satılık Villa
Cengiz Nuhoğlu
Şehitekrem, Başiskele
5+2
5gün önce
300 m²
1.000.000 TL
BAHÇECİKTE SATILIK ÇELİK GAZ BETON VİLLA
Fevzi Aktaş
Damlar, Başiskele
4+1
6gün önce
185 m²
1.950.000 TL
BAYRAMOĞLU'NUN YENİ İNCİSİ HAZIR
Fatih Karaduman
Bayramoğlu, Darıca
5+2
11.9.2019
285 m²
1.695.000 TL
KOCAELİ KARTEPE SATILIK VİLLA MUHTEŞEM KONUMDA
Göksel Gülen
Ketenciler, Kartepe
6+1
5gün önce
420 m²
6.500.000 TL
4738 M2 ARSA İÇİNDE SATILIK TRİBLEX VİLLA
Piri Reis, Darıca
8+2
11.9.2019
4738 m²
410.000 TL
Başiskele Atakent'te Satılık Villa
Hüseyin Oruç
Atakent, Başiskele
3+1
9.9.2019
169 m²

Kocaeli Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Kocaeli satılık daire fiyat artışı %273,44 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Kocaeli ilinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 187.590,00 TL iken, bu yıl için Kocaeli satılık ev ortalama fiyatı 200.276,00 TL oldu.

Kocaeli ilinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 2.003 TL'dir. Kocaeli ilinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %6,76 artış gösterdi.

Kocaeli satılık villa
Kocaeli satılık villa seçenekleri ile yaşam kalitenizi artırmak ve daha konforlu bir hayata adım atmak ister misiniz? Farklı lokasyonlardaki satılık villalar geniş fiyat seçenekleri ile karşınızda…
Kocaeli, ülkemizin her anlamda en büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Marmara Bölgesi’nin konum olarak önemli yerlerinden birisinde bulunan Kocaeli, bu konum sayesinde gelişim göstermektedir. Etrafında İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova bulunmaktadır. Sahip olduğu büyük ilçeleri ile birlikte şehir merkezi bu nüfusun büyük çoğunluğunun tercih ettiği yerdir. Kocaeli, büyük sanayi kuruluşlarının bulunduğu bir şehirdir. Boyut olarak küçük bir alan sahip olsa bile bu küçük alanda farklı olanaklar ile değerli bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Körfezi ve yeşil doğası ile birlikte doğal alanları seven kişiler için en güzel şehirlerin arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte şehrin, büyük şehirlere komşu olması ile de her anlamda değeri yükselmektedir. Emlak sektörü şehrin sahip olduğu gelişmişlikten ve hareketlilikten olumlu etkilenmektedir Kocaeli satılık villa seçenekleri de aynı şekilde olumlu etkilenen seçenekler arasında yer almaktadır.
Kocaeli’nin sosyo kültürel olanakları nelerdir?
Kocaeli denildiğinde akla büyük sanayi kuruluşlarının bulunduğu bir şehir gelmektedir. İstanbul’a komşu olması hatta Kocaeli ile İstanbul arasında neredeyse boş alan kalmaması ile birlikte sanayi bakımından da gelişim devam etmektedir. Kocaeli merkezinin İstanbul tarafından bulunan Gebze ve yakınında bulunan alanlarda pek çok sanayi kuruluşu faaliyet göstermektedir. Bu kuruluşlara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Bu ekonomik ve ticari gelişimler ile birlikte Kocaeli büyüme ve gelişme göstermektedir. Ekonomik gelişme ile birlikte şehir sosyal anlamda da gelişim sürecini kesintisiz yaşamaktadır. Kocaeli satılık villa seçenekleri gibi pek çok konuda ekonomik gelişimin etkileri görülmektedir. Sosyal anlamda şehir her türlü tesise ve alana sahiptir. Hastaneler, eğitim kurumları ve alışveriş merkezleri gibi alanlar ile şehir imkânları açısından zengindir. Yaşam kalitesi bakımından da Kocaeli güzel bir şehirdir. Hem deniz hem doğa alanları ve güzellikleri ile gezilip görülebilecek pek çok seçeneğe sahiptir.
Neden Kocaeli’nde satılık villa satın almalısınız?
Kocaeli satılık villa seçeneklerini tercih etmek için pek çok etken bulunmaktadır. Kocaeli şehir olarak pek çok farklı fırsata sahiptir. Şehrin deniz kenarı olmasının yanı sıra yeşil bir doğa içerisinde de bulunması ile farklı zevklerdeki kişiler için seçenekler sunmaktadır. Deniz manzarası, doğa manzarası hatta kış manzarasına sahip satılık villa seçenekleri burada değerlendirilebilir. Hatta Sapanca Gölüne komşu olması ile de bu seçenekte değerlendirilebilir. Hem şehir merkezinde hem de diğer ilçelerde emlak seçenekleri arasında villalar bulunmaktadır. Kocaeli’nin merkezi bir konumda olması ve büyükşehirlere ulaşımın kolay olması da tercih edilmesini sağlamaktadır. İstanbul, Yalova ve Bursa gibi şehirlerde olanlar için de Kocaeli emlak seçenekleri mutlaka göz atılması gereken seçeneklerdendir. Emlak piyasasına yatırım amacı ile de göz atılacaksa Kocaeli kayıp yaşatmayacak bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem Anadolu Otoyolu, hem de Ankara – İstanbul karayolu şehrin içinden geçmesi ile de tercihlerin etkili olduğu bilinmektedir. Bunlara ek olarak körfeze inşa edilmiş olan Osmangazi Köprüsü ile de bu alandaki emlak piyasasının hareketlendiği görülmektedir. Kocaeli satılık villa seçenekleri bu etkenler dikkate alınarak değerlendirilmelidir.
Kocaeli’nde satılık villa alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Kocaeli satılık villa seçenekleri çok geniş bir alana dağılmış şekilde karşımıza çıkmaktadır. Şehirde değerlendirmek üzere villa bulunabilecek alanların en başında körfez çevresi gelmektedir. Darıca’dan başlayarak Yalova’ya kadar tüm körfez çevresinde satılık villalar karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda bulunan villalar metrekare fiyatı bakımından en yüksek değerlere sahiptir. Buralarda bulunan villalarda havuz ve benzeri imkânlar ile de villaların değerleri daha da artmaktadır. Sapanca Gölü manzarasına sahip olan villa seçenekleri de değerlendirilebilir olarak görülmektedir. Sadece bu alanlarda değil Başiskele gibi merkeze yakın yerlerde de değerli ve lüks villa seçenekleri bulunabilmektedir. Ayrıca Kocaeli merkezden Kandıra kesimine doğru gidilirken inşa edilmekte olan yeni projelerde doğa manzarası ve sakin bir yaşam alanı sunması ile dikkat çeken emlak seçeneklerine sahiptir. Uygun fiyatlı villa arayışında olanlar içinde bu kesimler daha çok tercih edilmektedir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım