Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kocaeli Satılık Villa

(294 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
Piyasa Bilgisi Kocaeli
100 m² Satış Aralığı157.829 - 263.049 TL/m²
19,73 Yıl
800.000 TL
Bahçecik Ergüvan Konaklarında Satılık 3+1 Müstakil Villa
Bümin Keleş
Barbaros, Başiskele
3+1
5Gün Önce
375 m²
850.000 TL
BAYRAMOĞLU HAVUZLU SİTEDE 4+1 SATILIK BAKIMLI VİLLA
Emrah Petekkaya
Bayramoğlu, Darıca
4+1
19.1.2020
260 m²
1.100.000 TL
SİTE İÇERİSİNDE ÖZENLE YAPILMIŞ HAVUZLU VİLLA
Fatih Karaduman
Bayramoğlu, Darıca
4+1
28.1.2020
250 m²
750.000 TL
SOYLU TOPRAK DAN BAHÇECİK BEYKOZ VİLLALARI 5+2
Ferhan İriz
Kılıçarslan, Başiskele
5+2
22.1.2020
600 m²
1.250.000 TL
SARAY MİMARİSİNE SAHİP SATILIK 4 KATLI VİLLA
Fatih Karaduman
Bayramoğlu, Darıca
5+1
27.1.2020
275 m²
800.000 TL
Kocaeli Körfez Enka Country'de Satılık Tek Katlı Villa
Kalburcu, Körfez
10 ve üzeri
24.1.2020
284 m²
1.850.000 TL
Körfez Çıraklı'da Satılık Villa
Çıraklı, Körfez
4+1
Dün
2500 m²
875.000 TL
REPORT GAYRİMENKUL'DEN BAHÇECİK BEYKOZ VİLLALARI SATILIK VİLLA
Vedat Türkücüoğlu
Kılıçarslan, Başiskele
5+2
3Gün Önce
280 m²
1.250.000 TL
SAFİR GAYRİMENKUL'DEN BAŞİSKELE DE SATILIK VİLLA
Kılıçarslan, Başiskele
3+1
Bugün
200 m²
1.350.000 TL
MAŞUKİYE EMLAK'TAN SATILIK İKİZ  EV
Deniz Balıkcı
Acısu, Kartepe
4+1
4Gün Önce
160 m²

Kocaeli Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2020 yılları arasında Kocaeli satılık daire fiyat artışı %285,26 olarak gerçekleşti.

2019 yılında Kocaeli ilinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 194.427,00 TL iken, bu yıl için Kocaeli satılık ev ortalama fiyatı 200.809,00 TL oldu.

Kocaeli ilinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 2.008 TL'dir. Kocaeli ilinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %3,28 artış gösterdi.

Kocaeli satılık villa
Kocaeli satılık villa seçenekleri ile yaşam kalitenizi artırmak ve daha konforlu bir hayata adım atmak ister misiniz? Farklı lokasyonlardaki satılık villalar geniş fiyat seçenekleri ile karşınızda…
Kocaeli, ülkemizin her anlamda en büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Marmara Bölgesi’nin konum olarak önemli yerlerinden birisinde bulunan Kocaeli, bu konum sayesinde gelişim göstermektedir. Etrafında İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova bulunmaktadır. Sahip olduğu büyük ilçeleri ile birlikte şehir merkezi bu nüfusun büyük çoğunluğunun tercih ettiği yerdir. Kocaeli, büyük sanayi kuruluşlarının bulunduğu bir şehirdir. Boyut olarak küçük bir alan sahip olsa bile bu küçük alanda farklı olanaklar ile değerli bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Körfezi ve yeşil doğası ile birlikte doğal alanları seven kişiler için en güzel şehirlerin arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte şehrin, büyük şehirlere komşu olması ile de her anlamda değeri yükselmektedir. Emlak sektörü şehrin sahip olduğu gelişmişlikten ve hareketlilikten olumlu etkilenmektedir Kocaeli satılık villa seçenekleri de aynı şekilde olumlu etkilenen seçenekler arasında yer almaktadır.
Kocaeli’nin sosyo kültürel olanakları nelerdir?
Kocaeli denildiğinde akla büyük sanayi kuruluşlarının bulunduğu bir şehir gelmektedir. İstanbul’a komşu olması hatta Kocaeli ile İstanbul arasında neredeyse boş alan kalmaması ile birlikte sanayi bakımından da gelişim devam etmektedir. Kocaeli merkezinin İstanbul tarafından bulunan Gebze ve yakınında bulunan alanlarda pek çok sanayi kuruluşu faaliyet göstermektedir. Bu kuruluşlara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Bu ekonomik ve ticari gelişimler ile birlikte Kocaeli büyüme ve gelişme göstermektedir. Ekonomik gelişme ile birlikte şehir sosyal anlamda da gelişim sürecini kesintisiz yaşamaktadır. Kocaeli satılık villa seçenekleri gibi pek çok konuda ekonomik gelişimin etkileri görülmektedir. Sosyal anlamda şehir her türlü tesise ve alana sahiptir. Hastaneler, eğitim kurumları ve alışveriş merkezleri gibi alanlar ile şehir imkânları açısından zengindir. Yaşam kalitesi bakımından da Kocaeli güzel bir şehirdir. Hem deniz hem doğa alanları ve güzellikleri ile gezilip görülebilecek pek çok seçeneğe sahiptir.
Neden Kocaeli’nde satılık villa satın almalısınız?
Kocaeli satılık villa seçeneklerini tercih etmek için pek çok etken bulunmaktadır. Kocaeli şehir olarak pek çok farklı fırsata sahiptir. Şehrin deniz kenarı olmasının yanı sıra yeşil bir doğa içerisinde de bulunması ile farklı zevklerdeki kişiler için seçenekler sunmaktadır. Deniz manzarası, doğa manzarası hatta kış manzarasına sahip satılık villa seçenekleri burada değerlendirilebilir. Hatta Sapanca Gölüne komşu olması ile de bu seçenekte değerlendirilebilir. Hem şehir merkezinde hem de diğer ilçelerde emlak seçenekleri arasında villalar bulunmaktadır. Kocaeli’nin merkezi bir konumda olması ve büyükşehirlere ulaşımın kolay olması da tercih edilmesini sağlamaktadır. İstanbul, Yalova ve Bursa gibi şehirlerde olanlar için de Kocaeli emlak seçenekleri mutlaka göz atılması gereken seçeneklerdendir. Emlak piyasasına yatırım amacı ile de göz atılacaksa Kocaeli kayıp yaşatmayacak bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem Anadolu Otoyolu, hem de Ankara – İstanbul karayolu şehrin içinden geçmesi ile de tercihlerin etkili olduğu bilinmektedir. Bunlara ek olarak körfeze inşa edilmiş olan Osmangazi Köprüsü ile de bu alandaki emlak piyasasının hareketlendiği görülmektedir. Kocaeli satılık villa seçenekleri bu etkenler dikkate alınarak değerlendirilmelidir.
Kocaeli’nde satılık villa alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Kocaeli satılık villa seçenekleri çok geniş bir alana dağılmış şekilde karşımıza çıkmaktadır. Şehirde değerlendirmek üzere villa bulunabilecek alanların en başında körfez çevresi gelmektedir. Darıca’dan başlayarak Yalova’ya kadar tüm körfez çevresinde satılık villalar karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda bulunan villalar metrekare fiyatı bakımından en yüksek değerlere sahiptir. Buralarda bulunan villalarda havuz ve benzeri imkânlar ile de villaların değerleri daha da artmaktadır. Sapanca Gölü manzarasına sahip olan villa seçenekleri de değerlendirilebilir olarak görülmektedir. Sadece bu alanlarda değil Başiskele gibi merkeze yakın yerlerde de değerli ve lüks villa seçenekleri bulunabilmektedir. Ayrıca Kocaeli merkezden Kandıra kesimine doğru gidilirken inşa edilmekte olan yeni projelerde doğa manzarası ve sakin bir yaşam alanı sunması ile dikkat çeken emlak seçeneklerine sahiptir. Uygun fiyatlı villa arayışında olanlar içinde bu kesimler daha çok tercih edilmektedir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım