Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kocaeli Yahyakaptan Satılık Daire

(71 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
360.000 TL
İZMİT TUANA  EVLERİ 1. ETAP SATILIK DAİRE
Muharrem Çelik
Topçular, İzmit
2+1
31.8.2019
120 m²
350.000 TL
İzmit Yahyakaptan'da  F /Blok Satılık Daire
Murat Günden
Yahyakaptan, İzmit
3+1
30.8.2019
120 m²
342.000 TL
YAHYAKAPTAN F 28 DE SATILIK MUHTEŞEM 3+1 DAİRE
Deksa Gayrimenkul Pazarlama
Yahyakaptan, İzmit
3+1
28.8.2019
120 m²
440.000 TL
SİMAY GYD DEN SATILIK GIRIS KAT DAIRE
Fikriye Fındık
Yahyakaptan, İzmit
3+1
22.8.2019
128 m²
290.000 TL
İzmit Yahyakaptan'da Satılık  Daire
Murat Günden
Yahyakaptan, İzmit
3+1
21.8.2019
120 m²

Kocaeli Yahyakaptan satılık daire
Kocaeli Yahyakaptan satılık daire seçenekleri en uygun koşullar ve fiyat aralıkları ile karşınızda! Bütçenize ve kriterlerinize en uygun evi bulabilmek için; ilanlara göz atmanız yeterli.
İzmit'in merkezi bölgelerinden sayılan Yahyakaptan, çarşıya yürüme mesafesinde olduğu gibi sık sık geçen toplu taşıma hatlarıyla da ulaşılabilir konumdadır. Ayrıca içerisinde çeşitli yaşam olanaklarını da barındıran bölge, farklı yerlere gitmeden tüm günlük ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlar. Bu ihtiyaçlar arasında fatura ödeme, ATM, market, pazar ve tiyatro gibi çok çeşitli olanaklar bulunur. Şehrin ünlü kültür merkezi de yine Yahyakaptan'da bulunmaktadır. Bu sayede sadece sinemaya değil ayrıca tiyatro ve buna benzer faaliyetlere de yakın olmanız mümkündür.
Kocaeli, İstanbul’a yakınlığı ve güçlü sanayisiyle son yıllarda epey gelişim gösteren şehirlerin başında yer alır. Şehrin en önemli ilçeleri arasında yer alan İzmit ise söz konusu gelişimden bir hayli etkilenen ilçelerdendir. Nitekim gayrimenkul satışı hususunda da bir o kadar gelişim kaydeden ilçe, farklı tarzlarda konutların inşa edilmesine sahne olmaktadır. İzmit'in popüler semtleri arasında yer alan Yahyakaptan, konut satışında önemli bir yer haline gelmiştir.

Neden Kocaeli Yahyakaptan’da satılık daire almalısınız?
Kocaeli Yahyakaptan satılık daire seçenekleri sadece konut ihtiyacını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda karlı bir yatırım aracı olarak da görülebilir. Tramvay hattının bölgeden geçmesiyle birlikte artan daire fiyatları ve kiraları, bu açıdan bakıldığında mükemmel bir yatırım fırsatı olmayı başarmıştır. Bununla sınırlı kalmayan ve her geçen dönem daha da gelişen semt, böylelikle daha fazla insanın dikkatini çekmektedir. Yıllar içerisinde bu semtte sadece oturmak için değil yatırım amaçlı daire satın almayı düşünmek de mümkün hale gelmiştir.
Merkezi konumuyla da öne çıkan Kocaeli Yahyakaptan satılık daire seçenekleri, okul ve AVM gibi noktalarıyla hayat standartları yüksek bir semttir. Semt içerisinde bulunan eğitim noktalarının yanı sıra sunduğu özel kurs ve imkanlarıyla da bölgenin daha fazla kişi tarafından tercih edilmesini sağlar. Üstelik birden fazla ilkokul ve lise barındıran semt, özel ya da devlet gibi seçenekler arasında tercih yapacak olan ailelere de uygunluk gösterir. Böylelikle Kocaeli Yahyakaptan satılık daire seçenekleri, aileleri kendisine çekmeyi ve onlara daha rahat bir yaşam deneyimi sunmayı başarır.

Kocaeli Yahyakaptan'da satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Bölgenin hem ekonomik hem de fiziksel yapısını hesaba katmalı ve buna göre tercih aşamasına geçmelisiniz. Kocaeli Yahyakaptan, özellikle memur kesimin yaşadığı bir yer. Ayrıca memur kesimin yanı sıra aileler ve öğrenciler de yine bölgeyi tercih etmektedir. Huzurlu ve sorunsuz olmasından ötürü tercih edilen bölgede satılık daire ararken elbette ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer kişisel olarak Kocaeli Yahyakaptan satılık daire seçeneklerine göz gezdiriyorsanız, dairenin işinize yakın olması gibi durumları hesaba katmanız yararınızadır. Oturum yerine yatırım amaçlı kullanılacak olan dairenin ise alışveriş merkezine ya da tramvay durağına yakın olması önemlidir.

Kocaeli Yahyakaptan'da satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden?
Birincisi, Yahyakaptan ilçenin en popüler semtleri arasında bulunur. Bu nedenle buradan satın alacağınız daire, sadece yatırım amaçlı kullanılmaya uygun olmakla kalmaz aynı zamanda hareketli yaşamdan kopmamanızı da sağlar. İkinci neden ise elbette semtte bulunan imkanlar. Kocaeli Yahyakaptan satılık ev seçenekleri çerçevesinde karar vererek hem tramvay durağına, hem de okul ve AVM'ye yakın bir dairede yaşamanızı sürdürebilirsiniz. Son olarak ise Yahyakaptan’ın bağlı olduğu İzmit’in birçok önemli şirkete ve sanayi bölgesine ev sahipliği yapıyor olması dolayısıyla İstanbul’dan bile bu bölgeye çalışmaya gelinlerin bulunması, semti her zaman gözde bir yaşam merkezi yapacaktır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım