Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kocaeli Yenişehir Satılık Daire

(63 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
158.000 TL
MAB KORHANDAN MERKEZDE YENI BİNADA KİRACILI ARAKAT 1+1
Korhan Emlak
Kadıköy, İzmit
1+1
11.9.2019
60 m²
400.000 TL
YENİŞEHİR MAHALLESİNDE SATILIK 3+1 DAİRE
Halil, İbrahim Yolcu
Yenişehir, İzmit
3+1
11.9.2019
160 m²
120.000 TL
İzmit KADIKÖY MAHALLESİ SATILIK 1+1
Mehmet Gönül
Kadıköy, İzmit
1+1
10.9.2019
50 m²
95.000 TL
İzmit merkez 2+1 ÇOK UYGUN SATILIK DAİRE
Mehmet Gönül
Kadıköy, İzmit
2+1
10.9.2019
95 m²
105.000 TL
izmit KADIKÖY MAHALLESİ SATILIK 1+1
Kadıköy, İzmit
1+1
9.9.2019
50 m²
160.000 TL
izmit merkezde satılık 1+1 daire.
Kadıköy, İzmit
1+1
9.9.2019
90 m²
365.000 TL
İzmit Kadıköy'de Satılık Daire
Hanife Bayram
Kadıköy, İzmit
4+1
5.9.2019
170 m²
110.000 TL
İzmit Kadıköy'de Satılık Daire
Şenol Çalım
Kadıköy, İzmit
1+1
5.9.2019
55 m²
270.000 TL
izmit merkez kadıköy mahallesi  2+1
Kadıköy, İzmit
2+1
5.9.2019
100 m²
240.000 TL
YENI ŞEHİRDE ACİL SATILIK DUBLEKS 158 M2 3+1
Halil, İbrahim Yolcu
Yenişehir, İzmit
3+1
4.9.2019
158 m²

Kocaeli Yenişehir satılık daire
Kocaeli Yenişehir satılık daire alternatifleri arasında bütçenize ve tüm kriterlerinize uygun satılık evler sizi bekliyor. Detaylı bir araştırma ile hayallerinizdeki eve ulaşabilirsiniz.
Sanayi kenti Kocaeli’nin en önemli ilçesi İzmit’e bağlı Yenişehir semti, ilçenin sanayileşme, güçlü ulaşım hatları ve zengin sosyal olanaklar gibi özelliklerini üstünde toplayarak satılık daire arayanların ilgisini çekiyor.
Kocaeli, özellikle iş olanakları ve farklı aktiviteler açısından ön plana çıkan bir şehirdir. Son yıllarda epey artan nüfusu ile kalabalık bir kent halini alan il, elbette buna bağlı olacak bir biçimde çeşitli konut projelerine sahne olmaktadır. Şehrin en yoğun ilçesi olarak bilinen İzmit de söz konusu konut projelerinin yoğunlaştığı bir yer olarak nitelendirilebilir. İlçe içerisinde bir semt olan Yenişehir, söz konusu projeler çerçevesinde yeni bir satılık ev satın almak isteyenler tarafından tercih edilen yerler arasında gelmektedir. Üstelik Kocaeli Yenişehir satılık ev seçenekleri arasında hem büyüklük hem de konum olarak pek çok farklı model bulunur.

Yenişehir'de satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İzmit'in en popüler semtleri arasında yer alan Yenişehir, satılık daireler hususunda size pek çok farklı tarzda seçenek sunar. Bu seçenekler arasında seçim yaparken ise elbette belli başlı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Satılık daire ararken öncelikle ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemeniz yararınıza olacaktır. Ardından ihtiyaçlarınıza ve aynı zamanda bütçenize uygun olan seçenekleri belirleyip, bu daireler arasında seçim yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Semt son yıllarda epey gelişme kaydetmiş ve buna bağlı bir şekilde konut fiyatlarının artışına şahit olmuştur.
Özellikle aileler tarafından sıkça tercih edilen Yenişehir, huzurlu ve sessiz bir bölge olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan değerlendirildiğinde eğer aileniz için bir daire arıyorsanız konutun büyüklüğüne önem vermelisiniz. Sizi ve ailenizi rahat ettirecek büyüklükte bir daire her zaman için daha yararlıdır. Bunun aksine yatırım amaçlı Kocaeli Yenişehir satılık daire modellerine yöneliyorsanız elbette daha merkezi bir konumda karar kılmanız da fayda sağlayacaktır.

Neden Yenişehir’de satılık daire satın almalısınız?
Öncelikli olarak semtin epey gelişmiş ve insanlar tarafından son yıllarda epey tercih edilmekte olduğunu bilmenizde yarar var. Geçmiş dönemlere bakıldığında satılık daire fiyatlarının epey yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Nitekim bu durum, semtin yatırıma uygun bir bölge olduğu izlenimini yaratmaktadır. Ayrıca yakın geçmişte açılan tramvay hattına ait durağa da sahip olan semt, böylelikle fiyatların artmasına da kaynaklık etmiştir. Yani bir bakıma semtin sürekli olarak geliştiğini hesaba katabilir, buna göre ileriye yönelik bir adım atabilirsiniz.
Ulaşım yönünden sorunsuz bir konuma sahip olan Yenişehir, toplu taşıma olanaklarıyla da ön plana çıkar. Neredeyse şehrin pek çok noktasına gitmenizi sağlayan otobüs hatları, semt yakınından geçer. Üstelik otogara çok yakın olan Yenişehir, bu özelliğiyle de ön plana çıkar. Eğer Kocaeli Yenişehir satılık daire seçeneklerine göz atıyorsanız bu durumu da hesaba katarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca AVM ve sosyal olanaklar bakımından epey gelişmiş olan semt, bisiklet durağından yürüyüş yoluna kadar birçok imkana epey yakındır.

Yenişehir'de satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
Birincisi Kocaeli Yenişehir satılık daire seçenekleri, genellikle ulaşım olanakları bakımından epey zengindir. Farklı noktalara rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir semtte ikamet etmeniz mümkündür. İkinci neden olarak ise elbette semtin gelişmiş olması gösterilebilir. Huzurlu, sakin ve sorunsuz bir semt olarak nitelendirilebilen Yenişehir, gönül rahatlığı ile yaşamanızı sürdürmenizi sağlar. Üçüncü neden ise elbette semtin merkeze yakınlığıdır. İzmit çarşıya oldukça yakın olan semt, aynı zamanda ilkokul, lise ve kurs gibi eğitim olanaklarıyla da ön plana çıkar.
Yeme-içme gibi olanaklarının oldukça çeşitli olduğu, kafe, restoran gibi mekanlarıyla göz dolduran Yenişehir, son yıllarda ticaretin de hızla geliştiği bir semt halini almıştır. Bu nedenle Kocaeli Yenişehir satılık daire seçeneklerine göz gezdirirken bu durumu da düşünmeniz ve buna göre yatırım amaçlı bir adım atmanız da mümkün.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım