Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kocaeli Yenişehir Satılık Daire

(77 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
250.000 TL
FIRSAT DAİRE!!YENİŞEHİR KONAK HASTANE YAKINI SATILIK 2+1 ARA KAT
Celal Korkmaz
Yenişehir, İzmit
2+1
17.2.2020
85 m²
270.000 TL
SAFİR GAYRİMENKULDEN SATILIK 2+1 ÇATI DUBLEKS
Kadıköy, İzmit
2+1
11.2.2020
125 m²
195.000 TL
KORHANDAN KADIKÖY MH.MERKEZ DE 3+1 DAİRE
Korhan Gayrimenkul
Kadıköy, İzmit
3+1
7Gün Önce
140 m²
275.000 TL
M.ALİ PAŞA da SATILIK 3+1 DUBLEKS
Mahir Akyürek
M. Alipaşa, İzmit
3+1
15.2.2020
150 m²
250.000 TL
İzmit M. Alipaşa'da Satılık Daire
Kemal Koçak
M. Alipaşa, İzmit
4+2
10.2.2020
180 m²
220.000 TL
İzmit Kadıköy'de Satılık Daire 3+1
Muammer Doğan
Kadıköy, İzmit
4+1
6.2.2020
105 m²
269.000 TL
TURYAP'TAN YENİŞEHİR'DE SATILIK DUBLEKS DAİRE
Yunus Emre Özpınar
Yenişehir, İzmit
3+1
2.2.2020
170 m²

Kocaeli Yenişehir satılık daire
Kocaeli Yenişehir satılık daire alternatifleri arasında bütçenize ve tüm kriterlerinize uygun satılık evler sizi bekliyor. Detaylı bir araştırma ile hayallerinizdeki eve ulaşabilirsiniz.
Sanayi kenti Kocaeli’nin en önemli ilçesi İzmit’e bağlı Yenişehir semti, ilçenin sanayileşme, güçlü ulaşım hatları ve zengin sosyal olanaklar gibi özelliklerini üstünde toplayarak satılık daire arayanların ilgisini çekiyor.
Kocaeli, özellikle iş olanakları ve farklı aktiviteler açısından ön plana çıkan bir şehirdir. Son yıllarda epey artan nüfusu ile kalabalık bir kent halini alan il, elbette buna bağlı olacak bir biçimde çeşitli konut projelerine sahne olmaktadır. Şehrin en yoğun ilçesi olarak bilinen İzmit de söz konusu konut projelerinin yoğunlaştığı bir yer olarak nitelendirilebilir. İlçe içerisinde bir semt olan Yenişehir, söz konusu projeler çerçevesinde yeni bir satılık ev satın almak isteyenler tarafından tercih edilen yerler arasında gelmektedir. Üstelik Kocaeli Yenişehir satılık ev seçenekleri arasında hem büyüklük hem de konum olarak pek çok farklı model bulunur.

Yenişehir'de satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İzmit'in en popüler semtleri arasında yer alan Yenişehir, satılık daireler hususunda size pek çok farklı tarzda seçenek sunar. Bu seçenekler arasında seçim yaparken ise elbette belli başlı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Satılık daire ararken öncelikle ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemeniz yararınıza olacaktır. Ardından ihtiyaçlarınıza ve aynı zamanda bütçenize uygun olan seçenekleri belirleyip, bu daireler arasında seçim yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Semt son yıllarda epey gelişme kaydetmiş ve buna bağlı bir şekilde konut fiyatlarının artışına şahit olmuştur.
Özellikle aileler tarafından sıkça tercih edilen Yenişehir, huzurlu ve sessiz bir bölge olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan değerlendirildiğinde eğer aileniz için bir daire arıyorsanız konutun büyüklüğüne önem vermelisiniz. Sizi ve ailenizi rahat ettirecek büyüklükte bir daire her zaman için daha yararlıdır. Bunun aksine yatırım amaçlı Kocaeli Yenişehir satılık daire modellerine yöneliyorsanız elbette daha merkezi bir konumda karar kılmanız da fayda sağlayacaktır.

Neden Yenişehir’de satılık daire satın almalısınız?
Öncelikli olarak semtin epey gelişmiş ve insanlar tarafından son yıllarda epey tercih edilmekte olduğunu bilmenizde yarar var. Geçmiş dönemlere bakıldığında satılık daire fiyatlarının epey yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Nitekim bu durum, semtin yatırıma uygun bir bölge olduğu izlenimini yaratmaktadır. Ayrıca yakın geçmişte açılan tramvay hattına ait durağa da sahip olan semt, böylelikle fiyatların artmasına da kaynaklık etmiştir. Yani bir bakıma semtin sürekli olarak geliştiğini hesaba katabilir, buna göre ileriye yönelik bir adım atabilirsiniz.
Ulaşım yönünden sorunsuz bir konuma sahip olan Yenişehir, toplu taşıma olanaklarıyla da ön plana çıkar. Neredeyse şehrin pek çok noktasına gitmenizi sağlayan otobüs hatları, semt yakınından geçer. Üstelik otogara çok yakın olan Yenişehir, bu özelliğiyle de ön plana çıkar. Eğer Kocaeli Yenişehir satılık daire seçeneklerine göz atıyorsanız bu durumu da hesaba katarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca AVM ve sosyal olanaklar bakımından epey gelişmiş olan semt, bisiklet durağından yürüyüş yoluna kadar birçok imkana epey yakındır.

Yenişehir'de satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
Birincisi Kocaeli Yenişehir satılık daire seçenekleri, genellikle ulaşım olanakları bakımından epey zengindir. Farklı noktalara rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir semtte ikamet etmeniz mümkündür. İkinci neden olarak ise elbette semtin gelişmiş olması gösterilebilir. Huzurlu, sakin ve sorunsuz bir semt olarak nitelendirilebilen Yenişehir, gönül rahatlığı ile yaşamanızı sürdürmenizi sağlar. Üçüncü neden ise elbette semtin merkeze yakınlığıdır. İzmit çarşıya oldukça yakın olan semt, aynı zamanda ilkokul, lise ve kurs gibi eğitim olanaklarıyla da ön plana çıkar.
Yeme-içme gibi olanaklarının oldukça çeşitli olduğu, kafe, restoran gibi mekanlarıyla göz dolduran Yenişehir, son yıllarda ticaretin de hızla geliştiği bir semt halini almıştır. Bu nedenle Kocaeli Yenişehir satılık daire seçeneklerine göz gezdirirken bu durumu da düşünmeniz ve buna göre yatırım amaçlı bir adım atmanız da mümkün.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım