Kraliçeden Bomonti'de 535 bin TL’ye daireler

Kraliçeden Bomonti'de 535 bin TL’ye daireler

Queen Central Park Bomonti'de teslim Eylül 2018!

Ünlü oyuncu Mary Reynolds’ın İngiltere Kraliçesini canlandırdığı reklam kampanyasıyla dikkat çeken Queen Central Park Bomonti’de satışlar başladı. Sinpaş GYO tarafından İstanbul Şişli Bomonti’de hayata geçirilen Queen Central Park Bomonti'de 1+0 daireler 535 bin TL’den başlıyor.  


Lansmana özel 40 ay vade

Şehrin merkezinde yüksek kira çarpanıyla avantajlı ve cazip bir yatırım fırsatı da sunan projede; 1+’lar 535 bin TL, 1+1’ler 887 bin TL, 2+1’ler 1 milyon 338 bin TL, 3,5+1’ler 2 milyon 590 bin TL'den başlıyor. Projede lansmana özel 40 ay vade ve yüzde 10 + yüzde 5 fiyat avantajıyla ödeme imkânı da sunuluyor. Queen Central Park Bomonti'de konutlar Eylül 2018’de teslim edilecek.

 


Türkiye’nin ilk highlife temalı evleri

Türkiye’nin ilk highlife temalı evleri olan ve şehir merkezinde inşa edilen Queen Central Park Bomonti, toplam 26.000 m2’lik alanda yükseliyor ve projede 1080 modül bulunuyor. Derinliği 9 metreye ulaşılabilen ve ister tek ünite istenirse üniteler birleştirerek yaşam alanları oluşturulabilir.  Geniş teras ve balkona sahip olan projede, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları da yer alıyor. Queen Central Park Bomonti nerede?

İstanbul Şişli Bomonti’de konumlanan Queen Central Park Bomonti, Dolmabahçe- Bomonti Tüneli’yle Boğaz’a, Kağıthane-Piyalepaşa Tüneli’yle Haliç’e, Nişantaşı’na, Taksim’e, Tem ve köprü bağlantı yollarına yakın bir mesafede bulunuyor.