Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Küçükçekmece Satılık Villa

(12 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı286.285 - 477.141 TL/m²
16,91 Yıl
1.200.000 TL
REAL HOME'DAN ÖLÇÜKENT SİTESİNDE 4+1 SATILIK 200 m2 VİLLA
Rıdvan Ürkmez
Yarımburgaz, Küçükçekmece
4+1
5.10.2019
200 m²
4.900.000 TL
Küçükçekmece Atakent te Satılık 5+2 Site İçi Villa
Erdi Durmuş
Atakent, Küçükçekmece
5+2
30.9.2019
308 m²
4.250.000 TL
Atakent'de 4 Adet Bitişik Triblex Köşe Villa
Atakent, Küçükçekmece
6+2
30.9.2019
800 m²
7.500.000 TL
Bosphorus Cityde, 6+2, Lüx Boğaziçi Yalısı
Unıted Real Estate
Atakent, Küçükçekmece
6+2
3Gün Önce
650 m²
5.500.000 TL
SOYAK OLİMPİYAKENT - 5+2 - 308 M2 SATILIK TRİPLEKS VİLLA
Turyap Mall Of İstanbul
Atakent, Küçükçekmece
5+2
5Gün Önce
308 m²

İstanbul / Küçükçekmece Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Küçükçekmece satılık daire fiyat artışı %303,67 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul satılık konut fiyat artışı %340,06 oldu.

2018 yılında Küçükçekmece ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 338.879,00 TL iken, bu yıl için Küçükçekmece satılık ev ortalama fiyatı 365.439,00 TL oldu.

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 3.654 TL'dir. Küçükçekmece ilçesinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %7,84 artış gösterdi.

Küçükçekmece satılık villa
Küçükçekmece satılık villa seçenekleri ile dikkat çekiyor. Dilediğiniz büyüklükte ve hayallerinizdeki konforu içeren satılık villalar için ilanlara göz atmanız yeterli!
İstanbul'un gayrimenkul açısından popüler ilçeleri arasında yer alan Küçükçekmece, aldığı yatırımlar ile birlikte gelişim gösteren bölgelerden sayılmaktadır. Artan konut projeleri neticesinde dairelerden villalara kadar geniş ölçekte yerleşim birimleri ilçede yerini alır. Üstelik bununla birlikte ticaret anlamında da gelişen ilçe, birçok farklı mekana ev sahipliği yapar. Böylelikle daha fazla insanın dikkatini çeken ilçe, işe yakın olmak ya da daha iyi bir yerde yaşamak isteyen kişiler tarafından epey tercih edilmektedir. Nitekim Küçükçekmece satılık villa seçenekleri de bölgeye olan ilgiyi oldukça güzel bir biçimde gözler önüne serir.
Küçükçekmece'de satılık villa ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Farklı yerlere göz atarken dikkat etmeniz gereken noktaları Küçükçekmece satılık villa seçeneklerine bakarken de ön planda tutmalısınız. Öncelikli olarak satın alacağınız villanın ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Örneğin kalabalık bir ailesiniz, buna uygun bir şekilde daha büyük villalara yönelmelisiniz. Bunun aksine çift ya da küçük bir aile iseniz daha minimal boyutlarda tasarlanan satılık villalara da yönelebilirsiniz. Bölgede özellikle yeni yapılan konut projeleri, beraberinde büyüklük açısından da farklı seçeneklerin tercih edilmesini sağlar. Ayrıca projelerden olumlu yönde etkilenen ticaret, artan nüfus ile birlikte tüketimin yoğunlaşmasını da etkilemektedir.
Burada bir villa satın almadan önce ihtiyaçlarınızın yanı sıra nasıl bir evde yaşamak istediğinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Buna ek olarak Küçükçekmece satılık villa seçenekleri içerisinde yatırımlık modellere de bakabilirsiniz. Eğer kendiniz için değil de daha çok yatırım amaçlı bir ev bakıyorsanız toplu konut projelerine yönelebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında güvenlikli ve havuzlu villalar da yine yatırıma uygun olarak görülmektedir.
Küçükçekmece'de satılık villa yatırımı yapmak için 3 neden
Öncelikle bölge, İstanbul'un en yoğun yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Yani nüfusun artması, villanızı elden çıkarmak istediğinizde size müşteri bazında kolaylık sunmaktadır. Küçükçekmece satılık villa seçenekleri dahilinde yatırım yapmanızı sağlayacak olan ikinci nedense buranın sürekli bir gelişim içerisinde olmasıdır. Devamlı olarak gelişen bölge, yatırımcının yüzünü de çoğu zaman güldürmektedir. Bölgeye olan yatırımınıza kaynaklık edecek olan üçüncü neden ise elbette Küçükçekmece'nin doğal güzellikleridir. Halihazırda adını Küçükçekmece Gölü’nden alan ilçe, bu açıdan bakıldığında doğa meraklılarını da kendisine çekmeyi başarmıştır. Bu sebeple yatırım çerçevesinde de değerlendirilen villalar, özellikle daha doğal bir yerde yaşamak isteyenleri de kendisine çekmektedir. Ayrıca göle ek olarak akarsu, dere ve bu tarz doğal güzellikler de yine ilçeye albeni katmaktadır.
Neden Küçükçekmece'de satılık villa satın almalısınız?
Yatırım amaçlı kullanımın yanı sıra günlük hayatınızı çok daha konforlu hale getirecek olan Küçükçekmece, içerisinde organize sanayi bölgesi barındıran bir ilçedir. Nitekim bu sayede Küçükçekmece satılık villa seçeneklerini değerlendirirken aynı zamanda işinize de çok yakın olma fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca stadyum ve buna benzer yapılaşmalara da sahip olan ilçe, sosyal olanaklarıyla da kullanıcıların dikkatini çekmektedir. İlçenin konumu pek çok yere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Bu noktada işin içerisine dahil olan sosyal olanaklar ise, evinize yakın bir noktadan tüm ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlar.
Sosyal olanakların yanı sıra eğitim hususunda da kolaylık yaratan ilçe, farklı eğitim kurumlarını da bünyesinde barındırmaktadır. İstediğiniz eğitimi çok uzağa gitmeden almanızı kolaylaştıran ilçe, böylelikle daha yüksek bir hayat standardı elde etmenizi de sağlar. Tüm bu nedenler çerçevesinde Küçükçekmece satılık ev ve villa seçeneklerine hemen göz atabilir, birbirinden farklı evler arasında istediğinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım