Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kuşadası Kiralık Villa

(95 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı893 - 1.488 TL
18,01 Yıl
3.000 TL
KUŞADASI'NDA DENİZ MANZARALI 4+2 TRİPLEX
Nedim Yıldız
Bayraklıdede, Kuşadası
4+2
Bugün
250 m²
450 TL
Kuşadası Kadınlar Denizi'de Kiralık Villa
Arife Yavaş
Kadınlar Denizi, Kuşadası
2+1
7gün önce
120 m²
9.000 TL
KUŞADASI KİRALIK 3+1 130M2 FUL EŞYALI 2 AYLIK LUX YAZLIK VILLA
Yavuz Selim Büyükçetin
Kadıkalesi, Kuşadası
3+1
6.9.2019
145 m²
1.250 TL
KUSADASİ KADİNLAR DENİZİ ESYALİ KİRALİK VİLLA
Zeynep Bahar
Kadınlar Denizi, Kuşadası
3+1
8.9.2019
140 m²
400 TL
KADINLAR DENİZİ PLAJINA 150 M
Kadınlar Denizi, Kuşadası
3+1
2.9.2019
125 m²
1.200 TL
KUŞADASI KADINLAR DENİZİNDE EŞYALI KİRALIK VİLLA
Emin Yılmaz
Kadınlar Denizi, Kuşadası
2+1
6.9.2019
115 m²
1.650 TL
Kuşadası Rota dan Kadınlar Denizi'nde Kiralık Villa
İrfan Aşık
Kadınlar Denizi, Kuşadası
3+1
28.8.2019
120 m²
850 TL
KUŞADASINDA ÖZEL HAVUZLU TATİL VİLLASI
Süheyla Ergüven
Soğucak, Kuşadası
4+1
25.8.2019
250 m²
1.300 TL
Yavansu da 4+1 Kiralık Tripleks Villa
Mehmet Gürsoy
Yavansu, Kuşadası
4+1
25.8.2019
245 m²
Etiketli İlanlar

Aydın / Kuşadası Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Kuşadası kiralık daire fiyat artışı %107,49 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Aydın kiralık fiyat artışı %260,99 oldu.

2018 yılında Kuşadası ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 962,00 TL iken, bu yıl için Kuşadası kiralık ev ortalama fiyatı 1.090,00 TL oldu.

Kuşadası ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %13,31 artış gösterdi.

Kuşadası kiralık villa
Ailenizle ya da arkadaşlarınızla konforlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Kuşadası kiralık villa seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Geniş fiyat skalası ile kiralık daireler bu muhteşem tatil noktasında sizi bekliyor.

Kuşadası, Ege Bölgesi'ne dahil olan Aydın iline bağlı, il merkezine 71 km uzaklıkta ve Ege Denizi'nin kıyı şeridinde yer alan bir ilçedir. Kuşadası, kuzeyde Pamucak köyü ve Selçuk ilçesi, güneyde Milli Park'ı da içine alan Dilek Yarımadası ile çevrelenmiştir. İlçe, kendisi gibi turistik merkezler olan Bodrum, Marmaris, Pamukkale, Millet, Didim, Efes, Meryem Ana ve İzmir gibi yerlerin odak noktasında konumlanmıştır. Kuşadası, 1954 yılına gelene dek İzmir'e bağlı bir ilçeydi. O tarihten sonra Aydın'a bağlanmıştır. Çevresindeki bölgelerin bağlantı noktasında yer aldığından ulaşım avantajı sağlamaktadır. Gün içerisinde düzenli olarak yapılan otobüs seferleri diğer bölgeleri görmeniz için olanak sağlayabilir. Kendi aracınızla ulaşım sağlayabileceğiniz bağlantı yolları da mevcut bulunmaktadır. Kuşadası'ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na mesafe 65 km civarındadır. İlçenin ulaşım açısından elverişli bir konuma sahip olması Kuşadası kiralık villa seçeneklerini sizin için cazip kılabilir.

Neden Kuşadası'nda villa kiralamalısınız?
Kuşadası kiralık villa çeşitleri arasında dubleks ve tripleks villalar vardır. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 villalar bulunabilirken 4+2 villalar bulmak da mümkündür. Denize sıfır villaların yanında, havuzlu villa çeşitleri de bulunabilir. İster eşyalı ister eşyasız olsun uygun fiyatlara Kuşadası kiralık villa olanakları bulunabilir. Aylık, haftalık ya da günlük olarak villa kiralamak mümkündür. Kuşadası Limanı, Yunanistan'ın Sisam adasına yakınlığından dolayı, Türkiye'ye gelmek isteyen yabancı turistler için bir geçiş noktasıdır. İlçenin su altı zenginlikleri ve plajları dünyaca meşhurdur. 2016 senesinde, yapay resif oluşturmak amacıyla Kuşadası Körfezi'ne batırılan büyük yolcu uçağının, ilçenin dalış turizmine verdiği katkı yadsınamaz. Kuşadası, ışıltılı bir körfezin muhteşem sahillerini çevreleyen bir liman kentidir. Ege'nin en güzel koyu burada bulunmaktadır. İlçeyi görmek isteyen ziyaretçiler için marinası her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitededir. İlçenin birbirinden güzel, mavi bayrak almaya hak kazanmış plajları bulunmaktadır. Kuşadası'nın Kadınlar Plajı bölgenin en meşhur plajıdır. Güvercin Ada plajı, Yavan Su plajı, Yılancı Burnu plajı, Kara Ova plajı, Kuştur plajı, Kalamaki plajı, Güzelçamlı plajı ve Sevgi plajı diğer plajlarıdır. Tatillerinde kendilerine ait özel alanları olsun isteyenler için geniş araziler içerisinde de kiralık villalar bulunabilmektedir. Deniz ve doğa turizminin yanında, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olmasından dolayı kültürel yönü ile de ilçe öne çıkar. Kuşadası’na yakınlığı ile bilinen M.S. 1000 yılında kurulmuş olan Efes, Hristiyanların kutsal saydığı Meryem Ana Evi ve pek çok tarihi eser turistlerin fazlasıyla ilgisini çekmektedir.
Kuşadası'nda turistik gemilerin yanaşabileceği iki tane iskele ve bunun yanında 650 adet yatı aynı anda kabul edebilecek kapasiteye sahip yat limanı bulunmaktadır. Özellikle yaz ve bahar aylarında Yunanistan'ın Sisam adasına ilçe limanından günlük motor seferleri düzenlenerek yolcu taşınabilmektedir. Kış aylarında bu seferler charter olarak değişebilmektedir. Günübirlik ya da saatlik piknik turları düzenleyen motorları da yine limanda bulmak mümkündür. Yine meraklıları için mavi tur seçenekleri de mevcuttur.

Kuşadası'nda okula yakın kiralık villalar nerede?
Kuşadası kiralık villa seçenekleri arasında hem sürekli olarak ikamet edebileceğiniz hem de isterseniz sadece tatil amaçlı kullanabileceğiniz villalara ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızı gönderebileceğiniz devlet okullarının ve özel okulların yanı sıra eğlenceli spor yaz okulları da bulabilirsiniz. Güzelçamlı Mahallesi Abbas Efendi Caddesi’nde Arife Bayram Bayaözlü Ortaokulu ve Güzelçamlı Mustafa Kemal İlkokulu bulunuyor. Kuşadası Bahçeşehir Koleji İkiçeşmelik Mahallesi’nde ve Özel Kuşadası Anabelen Temel Lisesi Türkmen Mahallesi’nde yer alıyor. Bu okulların yanı sıra, Kuşadası’da yaz spor okullarını bulmanız da mümkün olabilir.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım