Makyol’dan konut kampanyasına destek!

Makyol’dan konut kampanyasına destek!

Makyol Beylikdüzü’nde yüzde 20 peşin ödeme ve 0,05 faizle ev sahibi olmak mümkün.

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), tarafından başlatılan “Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye” isimli dev konut kampanyasına bir destek de Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinden geldi. Makyol İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde gayrimenkuldeki güç birliğine destek kampanyasına katıldı. Kampanya kapsamında Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinden ev alanlar yüzde 20 peşin ödeme ile hemen taşınabiliyor ve ödemeler yüzde 0,50’den başlayan faiz oranları ile yapılabiliyor.

 

Konutta fırsat: GYODER kampanyasına dahil projelerin tam listesi!Yüzde 20 peşinat ve 0,50 faiz oranı

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde her bütçeye uygun kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Kampanya kapsamında yüzde 20 peşinat ile ev sahibi olma ve hemen taşınma imkanı veriliyor. Sınırlı sayıdaki daire için geçerli bu kampanya yüzde 0,50’den başlayan faiz oranları ile ödeme kolaylığı sunuluyor. Aynı zamanda Makyol Yaşam Beylikdüzü’nden ev alanlar konutlarına sözleşmede yazılan Aralık ayından 5 ay önce Ağustos ayında kavuşuyor.

 Projenin yüzde 85’i tamamlandı

Toplam 100 bin metrekare üzerine inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde her ihtiyaca yönelik; 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 adet daire yer alıyor. Restoran, kafe ve mağazaları buluşturan 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam meydanı, cazip fiyatları ve kolay ödeme planları ile yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Kısa zamanda satışlarının yüzde 85’inin tamamlandığı proje ev sahiplerine yüzde 75’e varan oranlarda kazanç sağladı.

 

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

İstanbul Beylikdüzü’nde konumlanan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi metrobüs durağına, hastanelere, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, okullara ve alışveriş merkezlerine yakın bir mesafede bulunuyor.