Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Maltepe Kiralık Dükkan / Mağaza

(95 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.199 - 1.998 TL
21,42 Yıl

İstanbul / Maltepe Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Maltepe kiralık daire fiyat artışı %445,43 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %399,40 oldu.

2018 yılında Maltepe ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.648,00 TL iken, bu yıl için Maltepe kiralık ev ortalama fiyatı 1.593,00 TL oldu.

Maltepe ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %-3,34 azalış gösterdi.


Maltepe kiralık dükkan/mağaza
Kendinize ait bir dükkan ya da mağaza açma hayaliniz var ve doğru zamanı beklediniz. Şimdi de İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Maltepe kiralık dükkan/mağaza arayışınıza hız vermek istiyorsunuz. Bol bereketli bir dükkan/mağaza açmak, başarılı bir esnaf olabilmenin ilk adımı kiralık dükkanlar arasında karşılaştırmalı en iyi seçeneği bulmak ve kiralamaktan geçiyor.

Maltepe İstanbul'un gelişmekte olan ilçelerinden biri. Kadıköy, Sancaktepe, Ataşehir, Kartal ile komşu olan Maltepe, İstanbul'un en büyük ilçeleri arasındadır. Anadolu yakasının ünlü alışveriş caddesi Bağdat Caddesi'nin de son kısmını oluşturması alışveriş tutkunlarının yanı sıra dükkan ya da mağaza açmak isteyenlerin de gözdesi haline getiriyor.

Maltepe’de dükkan / mağaza açarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Bilinçli analizleri yapan girişimci olarak doğru yer, doğru zaman ve doğru yatırım ile başarı yakalamak kolaydır. Maltepe kiralık dükkan/mağaza arayışınız varsa bu ayrıntılara dikkat ederek analizlerinizi yaparak başarılı olabilirsiniz. Günümüzde iş yeri açmak, dükkan ya da mağaza açmanın zorlukları olduğu gibi kolaylıkları da bulunmakta. Örneğin markanızı ya da kurmayı hayal ettiğiniz dükkan ya da mağazanın yerini Zingat.com’dan kolaylıkla bulabilirsiniz. Kiralık mağaza arayışına geçmeden önce iş fikrinin belirlenmesi ve karar verilmesi, hitap edeceğiniz pazar büyüklüğü ve rakiplerinizin analizi, dükkan/ mağaza seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri iyi belirlemek işinizi yarı yarıya kolaylaştıracaktır.
Hayal ettiğiniz dükkan veya mağazayı hayata geçirmeden önce, iş fikrine yönelik hitap edeceği kesimin belirlenmesi, kuracağınız dükkan ya da mağazanın ilçede kaç tane olduğunu analiz edilmesi oldukça önemli. Ön inceleme yapmak için özellikle Maltepe ve çevresinde rakip analizi yapmak size fikir verebilir. Maltepe’de pazar büyüklüğünü çözmenin en kolay yolu kiralayacağınız dükkan ya da mağazanın bulunduğu bölgedeki nüfus oranına bakmaktır. Maltepe kiralık dükkan/mağaza seçimine geçmeden önce yapacağınız tüm analizler dükkanınızı açtıktan sonra size müşteri olarak geri döneceğini unutmadan analizlerin gerçekçi olmasını sağlamalısınız.

Maltepe’de kiralık dükkan/mağaza seçmenin püf noktaları nelerdir?
Maltepe kiralık dükkan/mağaza seçimi yapacaksanız bazı püf noktalarına dikkat etmenizde fayda var. İş hayatı,ürün satışı ve hizmet satışı olmak üzere iki farklı sistemin akışından oluşur. Hizmet satışı yapacaksanız kirası düşük ve ulaşımı kolay dükkanları seçmeniz lehinize olacaktır. Ürün satışı yapacaksanız da pazar araştırmasını yaptığınız cadde ve sokaklarda dükkan ya da mağaza seçimi daha faydalı olacaktır. Maltepe'de Bağdat Caddesi, Zümrütevler, İdealtepe, Küçükyalı, Esenkent gibi caddeler alışverişin hızlı geliştiği caddelerin başında geliyor. Maltepe Minibüs yolu, Zümrütevler Tülin Caddeleri gibi Maltepe'nin işlek fakat hizmet sektörüne hitap eden bölgelerini incelemeniz sizi doğru dükkana ulaştırabilir
Dükkan ya da mağaza seçiminin en önemli noktası lokasyonun iyi belirlenmesinden geçer. Dükkan ya da mağaza için tercih edeceğiniz seçimin Maltepe ulaşım yolları ya da merkezinde olmasına dikkat etmelisiniz. TEM'den gelenler için Kartal Samandıra yol ayrımından girilen, E5 üzerinden Maltepe Köprüsü üzerinden ulaşılabilen, Kadıköy, Üsküdar, Küçükyalı üzerinden otobüs ve dolmuş seçenekleri ve metro ulaşım kolaylıklarıyla dikkat çeken Maltepe'de dükkan açmak sizin için de büyük kolaylık sağlayabilir. Ulaşım yolları üzerinde olmak sadece yeterli değildir aynı zamanda ulaşım yollarının çevresinin gelişmiş olması size ciro olarak geri dönebilir. Diğer dükkan ve mağazalara gelen müşterilerin sizin de zaman içerisinde potansiyel müşterileriniz olabilme ihtimali bulunur. Bu da sizin vitrininizde bulunan marka veya ürünlerinizi daha kolay pazarlamanızı sağlayacaktır. Sizin potansiyel müşteri portföyünüzün olması dükkanınızın ya da mağazanızın kalıcı olmasını sağlar. Maltepe kiralık dükkan /mağaza seçiminizde Maltepe’de yaşayanların satın alma gücü, satın alma potansiyeli olan ürünlerin analizi yapılmalı ve hangi sıklıkla satın alındıklarının detayları iyi bilmeli ve bu verilere göre dükkan yeri seçmelisiniz.
Maltepe kiralık dükkan/mağaza seçimi yaparken, 9 fakülte, 3 enstitü, 2 Yüksekokul ve 1 Meslek Yüksekokulu ile eğitim- öğretim veren Maltepe Üniversitesi'nin yer aldığı Marmara Eğitim Köyü yakınları ve İnönü mahallesi Ataşehir'de yer alan Yeditepe Üniversitesi çevresi genç nüfusun oldukça yoğun olduğu hayat akışının hızlı aktığı yerleri tercih edebilirsiniz.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım