Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Manavgat Kiralık Daire

(18 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı575 - 959 TL/m²
18,8 Yıl
1.200 TL
60.YIL YANINDA KİRALIK DAİRE
Bayram Küçük
Şelale, Manavgat
2+1
Bugün
100 m²
1.200 TL
Sun Emlak Gyo'dan Kiralık 1+1..!
Sun Emlak Gyo
Gültepe, Manavgat
1+1
6Gün Önce
100 m²
150 TL
Side Merkez Kiralık Apart
Sadık Çokrağan
Side, Manavgat
1+0
10.10.2019
30 m²
1.500 TL
Manavgat Side'de Kiralık Daire
Side, Manavgat
2+1
2.10.2019
110 m²
Etiketli İlanlar

Manavgat Kiralık Daire Fiyatları

Antalya şehrinde kiralık daire fiyatları Sarılar bölgesinde 534 TL'den başlayarak, Ilıca taraflarında 863 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Manavgat geneli ortalama fiyatı 790 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 772 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %8,31, son 10 yılda ise %101.31 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Manavgat Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Manavgat şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Manavgat kiralık daire
Manavgat kiralık daire seçeneklerine gözden geçirerek koşullarınıza uyan kiralık evlere ulaşmak elinizde. En seçkin seçenekler sizi bekliyor…

Manavgat ilçesi, Antalya'nın 60 km doğusunda yer alan, ortasından Manavgat Çayı'nın geçtiği verimli bir ova üzerine kurulmuş bir yerleşim alanıdır. İlçenin, kuzeyde Konya'nın Derebucak ilçesi ve Isparta'nın Sütçüler ilçesi sınırı bulunmaktadır. İlçenin doğusunda Alanya, Akseki, Gündoğmuş ve İbradi ilçeleri, güneyinde ise Akdeniz yer alır. Manavgat ilçesinin kesin olarak ne zaman kurulduğu belli değildir. İlçe sınırları içinde yer alan Side ve Selge antik kentlerinin M.Ö. 6. asırda kurulduğu düşünülmektedir. Manavgat 1220 yılında Selçuklu idaresine, 1472 yılında da Osmanlı İmparatorluğu hakimiyeti altına girmiştir. Manavgat 1914 yılına gelindiğinde ilçe olmuştur. İlçe içinde ulaşım genelde dolmuş, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Komşu ilçelere de ulaşım da yine bu seçeneklerle kolaydır. Turizmin bir getirisi olarak iş imkanları her geçen gün artış göstermektedir. Gelişmiş bir ilçe olduğundan kiralık ev seçenekleri geniş imkanlar tanır ve talebinize uygun kiralık evlere kolayca ulaşılabilmektedir. Manavgat'ta kiralık daireler genellikle 3+1 ve 2+1 gibi klasik kiralık oda seçenekleriyle birlikte, 1+1 ve 4+1 kiralık daire seçenekleri de seçiminize sunulmuştur.
Neden Manavgat'ta daire kiralamalısınız?
64 kilometreyi bulan sahil şeridi ile dünyaca bilinen Manavgat Şelalesi ve tatil köyleri ile özel çevre koruma alanları sayesinde ilçenin turizmi oldukça gelişmiş durumdadır. Sahil şeridi benzersiz kumsallarla doludur. Toros Dağları arasında saklanan Eynif Ovası oldukça meşhurdur. Dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin seyahatnamesinde bahsettiği kaplan avlama olayının geçtiği Sarısu Deresi, Manavgat sınırları içindedir. İlçe merkezine 60 km mesafede yer alan ve aynı zamanda Köprü Irmağı'nın da bulunduğu Köprülü Kanyon oldukça meşhurdur. Köprülü Kanyon Milli Parkı'da bu kanyon içinde yer almaktadır. Köprülü Kanyon Milli Parkı içinde bulunan vadiye saklanmış selvi ormanı dünyada tektir. İlçe aynı zamanda bir arkeolojik eserler cennetidir. Bu arkeolojik eserlerin en başında Side Antik Kenti gelmektedir. Hamamı, Antik Su Yollları ve Antik Tiyatrosu ile Seleueka Antik Kenti kesinlikle görülmeye değer eserler arasındadır. Kral yolu ve yıkılmış şekilde bulunan tiyatrosuyla Selge Antik Kenti de çok değerli arkeolojik eserlerdendir. Bu eserlerden biri de Beydiğin köyü içindeki Kervanyolu üstünde yer alan ve Selçuklu yapıtı olan Kargı Han'dır. Akdeniz ikliminin olumlu bir sonucu olarak kışlarının ılıman geçmesi, turizm sezonunun nisan ayından kasım ayına dek sürmesini sağlamaktadır. Bu da, turizm kaynaklı iş olanaklarının uzun bir zaman dilimine yayılmasına yardımcı olur. Manavgat kiralık daire seçeneklerini değerlendirerek, bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Köprülü Kanyon Milli Parkı içinde bulunan Köprü Irmağı'nda rafting ve su sporları yapılmaktadır. Rafting gibi heyecanlı su sporlarına ilgi duyuyorsanız Manavgat'taki kiralık evler tam da size göre! Her sene yenisi düzenlenen Manavgat Kültür ve Turizm festivali, kültür ve sanat etkinliklerine katılabilirsiniz.
Manavgat'ta okula yakın kiralık daireler nerede?
Yerleşmeyi düşündüğünüz yerin çocuklarınıza uygunluğu elbette önemlidir. Bu noktada öne çıkan konu ise ilkokulların ilçedeki konumlarıdır. Çocuğunuzun okuluna rahat gidip gelmesi Manavgat kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken belirleyici olabilir. Kemer Turgut Şen ve Öğer ilkokulları Sorgun Mahallesi’nde yer almaktadır. Toros İlköğretim Okulu Yukarı Pazarcı mahallesinde, Küçük Hasan İlkokulu da Mimar Sinan mahallesindedir. Bucak Şeyhler İlköğretim Okulu ve Çağlayan İlköğretim Okulu da Aşağı Hisar Mahallesi’nde konumlandırılmıştır. Bu okullar dışında farklı mahallelerde de ilköğretim okulları mevcuttur. Manavgat kiralık daire seçeneklerini çocuğunuzun okul durumuna göre belirleyebilirsiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım