Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Manisa Kiralık Villa

(8 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Manisa

100 m² Kira Aralığı692 - 1.153 TL
18,14 Yıl
2.500 TL
ÖZ AVŞAR'DAN KİRALIK FULL ÖZELLİKLİ FOURLEKS VİLLA
Emine Avşar & Yunus Avşar
Güzelyurt, Yunusemre
5+1
8.9.2019
350 m²
2.450 TL
ÖZ AVŞAR DAN HAVUZLU SİTEDE KİRALIK FULL LÜKS TRİPLEKS VİLLA
Emine Avşar & Yunus Avşar
Güzelyurt, Yunusemre
5+1
27.8.2019
400 m²
2.500 TL
ÖZ AVŞAR'DAN KİRALIK FULL ÖZELLİKLİ MÜSTAKİL TRİPLEKS VİLLA
Emine Avşar & Yunus Avşar
Uncubozköy, Yunusemre
5+1
22.8.2019
250 m²
Etiketli İlanlar

Manisa Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Manisa kiralık daire fiyat artışı %87,97 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Manisa ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 798,00 TL iken, bu yıl için Manisa ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 852,00 TL oldu.

Manisa ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %6,77 artış gösterdi.

Manisa kiralık villa
Spil Dağı’nın eteklerinde yer alan Manisa kiralık villa seçenekleri ile, hayat standartlarınızı artırmak için sizi çağırıyor. Kiralık villalar arasında hayallerinizi süsleyen konutlar bulmanız mümkün.

Ege Bölgesi'nin kalbinde yer alan Manisa doğudan Uşak - Kütahya, güneyde Aydın - Denizli, kuzeyde Balıkesir, batıda ise İzmir ile sınırlara sahiptir. Ege Bölgesi’nin İzmir'den sonra ikinci büyük ili olan Manisa aynı zamanda bölgenin büyük bir ticaret kapasitesine sahiptir.

Manisa kiralık villa seçenekleri, Yunusemre ilçesi Muradiye mahallesinde daha çok yoğunlaşıyor. Fakat şehir merkezi ve diğer ilçelerde de kiralık villalar bulmak mümkün. Manisa kiralık villa seçeneklerinde fiyatlar İzmir’e kıyasla çok daha uygun alternatifler içeriyor. Dolayısıyla hem İzmir’den daha makul bir fiyata hem de İzmir’e yakın bir yerde villa kiralamak isteyenlerin tercihi Manisa’dan yana oluyor. Manisa’da, Akdeniz iklimi ile birlikte karasal iklim özellikleri de görülür. İklimi, Ege kıyılarına nazaran biraz daha serttir. Kışları çok soğuk olduğu söylenemez. Manisa’dan İzmir ve ilçelerine otobüs, minibüs ya da kendi aracınızla kolaylıkla gidebilirsiniz. Böylece özellikle tatil sezonunda, sahil şehirlerinin kalabalığına ve gürültüsüne sürekli maruz kalmazsınız. Dilediğiniz zaman, kısa süre içinde turistik merkezlere ulaşabileceğiniz bir mesafede bulunuyor olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Neden Manisa’da villa kiralamalı?
Yemyeşil ormanları, tarihi dokusu, şifalı suları ile huzur ve sağlık bulunacak bir ilde yaşamak isteyenler için ideal bir seçimdir Manisa... Mesire alanlarının çokluğu ile bilinir. İl; doğal güzellikleri, kaplıcaları, tarihi antik kentleri, müzeleri ve camileriyle meşhurdur. Manisa kiralık villa arayışında olanlara, sosyal ve kültürel olanakların büyük şehirlere göre daha sınırlı olduğunu ifade etmek gerekir. Fakat Manisa, büyük şehrin sunduğu türlü imkânlara rağmen yoğunluğundan bunalanların tercihi olabilir. ‘17 ilçeye sahip olan ve ilçelerinin birçok ilden daha gelişmiş durumda olan Manisa, eğitim ve sağlık imkânları açısından da avantajlara sahiptir. Muradiye’de yer alan Celal Bayar Üniversitesi’nin Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi öğrencilerin de yoğun olarak yaşadığı bir bölgedir.
Manisa kiralık villa seçenekleri çoğunlukla villa bölgesi olarak adlandırılan Yunusemre ilçesi, Muradiye Mahallesi’nde yer alır. Muradiye, son yıllarda büyük talep görüyor ve Manisa inşaat sektörünün en gözde yerlerinden biri haline gelmiş durumda. Yunusemre ayrıca, kültürel ve tarihi değere sahip eserleri ve doğal güzellikleriyle de öne çıkıyor. Aigai Antik Kenti, Süreyya Mesire Alanı, Yoğurtçu Kalesi, Ağlayan Kaya, Mesir Tabiat Parkı, Türkmen Şelalesi, Çaybaşı Deresi, Aynıali Cami ve türbesi, Lala Paşa Cami ve İvaz Paşa Cami bu bölgede gezilmeye değer mekânlar arasında bulunuyor.

Manisa’da villa kiralama kriterleri ne olmalı?
Manisa kiralık villa konusunda karar vermeden önce ilin size sunacağı imkânlarla ilgili detaylı bilgiye sahip olmanızda yarar var. Kiralık villa araması yaparken villanın ısıtma ve soğutma durumu, eşyalı veya eşyasız oluşu, temel ihtiyaç merkezlerine yakınlık durumu ve sitedeyse aidat ücreti gibi özellikleri es geçmemek gerekiyor. Ayrıca taşınmayı düşündüğünüz bölgedeki ortalama villa kiraları hakkında fikir sahibi olmak, pazarlık sürecinde işinizi kolaylaştıracaktır. Beğendiğiniz villayı kiralamaya karar verdikten sonra, taşınma öncesinde herhangi bir tadilata ihtiyacı olup olmadığını da muhataplar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bölgede genel olarak 200 metrekare ve üzeri, 3+1, 4+1, 5+1 gibi seçenekler halinde kiralık villalar yer alıyor. Önceliklerinize göre havuzu, saunası ve güvenliği bulunan villa seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Böylece beklentilerinizi karşılayacak en uygun koşullara sahip villayı belirleyebilir ve gönül rahatlığıyla tutabilirsiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım