Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Mersin Satılık Dükkan / Mağaza

(173 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Mersin

100 m² Satış Aralığı114.336 - 190.560 TL
16,72 Yıl
360.000 TL
MERSİN İSMET İNÖNÜ BULVARI ÜSTÜNDE KAÇIRILMAYACAK DÜKKAN/MAĞAZA
Zümrüt Kireççi
Limonluk, Yenişehir
13.9.2019
110 m²
750.000 TL
ÖZ KONUT EMLAKTAN MEZİTLİ BELEDİYE CİVARI MERKEZ KONUMLU DÜKKAN
Özkonut Gayrimenkul
Yeni, Mezitli
29.8.2019
151 m²
135.000 TL
Yenişehir Palmiye'de Satılık Dükkan / Mağaza
Salih Şendoğan
Palmiye, Yenişehir
4gün önce
50 m²
140.000 TL
Elmastan Amacınıza Uygun Ekonomik Dükkan
Elmas Gayrimenkul
Batıkent, Yenişehir
3gün önce
40 m²
57.500 TL
ARC DEN MERSİN TOPCULAR DA ACİL SATİLİK TAKASLİ DUKKAN
Arc Gayrimenkul / Real Estate
Bahçelievler, Yenişehir
13.9.2019
55 m²
1.280.000 TL
REMAX LOCA'DAN 3.ÇEVRE YOLUNDA CADDEYE CEPHELİ 3 KATLI DÜKKANLAR
Remax Loca Gayrimenkul Danışmanlık
Menteş, Yenişehir
9.9.2019
270 m²
210.000 TL
ÇAMLIBELDE SATILIK DÜKKAN
Zeki Kılıçdoğan
Hamidiye, Akdeniz
9.9.2019
80 m²

Mersin Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Mersin satılık daire fiyat artışı %117,95 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Mersin ilinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 140.888,00 TL iken, bu yıl için Mersin satılık ev ortalama fiyatı 149.541,00 TL oldu.

Mersin ilinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 1.495 TL'dir. Mersin ilinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %6,14 artış gösterdi.

Mersin Satılık dükkan/mağaza
Tarihi, kültürü, doğası ve sanayisi ile Mersin satılık dükkan/mağaza sektöründe hızla gelişmekte ve girişimciler için sürekli yeni fırsatlar yaratmaktadır. Siz de satılık mağazalar arasında taleplerinizi karşılayan en doğru yatırıma imza atmak istemez misiniz?

Akdeniz'e kıyısında bulunan Mersin, muhteşem Toros Dağları'nın eteğinde bulunur ve göz alıcı bir doğal güzelliğe sahiptir. İçinizi ısıtacak güneşi ve göz alabildiğine uzanan kumsallarıyla tam bir tatil cennetidir. M.Ö. 6 binli yıllara dayanan tarihiyle de dünya üzerindeki en eski yerleşim yerlerindendir. Aynı zamanda ülkemizin en büyük serbest bölgesine sahiptir. Geniş turizm ve ekonomik imkanlara sahip olduğu için Mersin satılık dükkan/mağaza yatırımlarına da oldukça elverişli bir ilimizdir.

Neden Mersin'de satılık mağaza almalısınız?
Mersin satılık dükkan/mağaza konusunda geniş seçeneklere sahip bir kent. Mersin’in turizm kenti oluşu, mevcut sanayi yapılanması ve artan nüfus ticari olarak girişimcilere sayısız fırsat yaratıyor. Mersin'in Türkiye'nin en büyük serbest bölgesi olması satılık dükkanlar üzerinden yatırım yapmanız için oldukça güçlü bir neden. Sürekli artan talep, yeni açılan işletmeler, büyüyen işletmeler daima yeni yerler arayacaktır. Bu da bize yatırım için iyi bir fırsat doğurmaktadır.
Mersin'in nakliye merkezi olması da satılık dükkan ya da satılık mağaza yatırımı için ideal şartlar oluşturuyor. Ticari malzemelere daha kolay ve ucuz erişim işletmeler için büyük bir avantajdır. Artan yerli ve yabancı turist sayısı, turizme yapılan yatırımlar bölgeyi cazip kılıyor. Mersin satılık dükkan/mağaza konusunda hızla gelişiyor, turizmin etkisi bu gelişme hızında oldukça etkili. Açacağınız işletme için yapacağınız fizibilite çalışmalarıyla en uygun yeri seçerek sirkülasyon hacmi yüksek bir satılık mağaza bulabilirsiniz. Gün geçtikçe artmakta olan kent merkezi nüfusu mağazacılık için gereken uygun şartların sağlanmasını ve yeni lokasyonların açılmasını kolaylaştırmaktadır.

Mersin'de hangi satılık dükkanlar daha hızlı kiraya verilir?
Mersin, Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Batı Akdeniz için bir lojistik merkezidir. Liman ve demiryolları sayesinde nakliye sektörü için altın değerindedir. Eğer elinizde nakliye sektörüne uygun bir dükkanınız varsa kısa süre içerisinde kiralayabilme avantajı yaşabilirsiniz. Turizm bölgelerine yakın yerlerde kiralık ya da satılık dükkan alımlarınızda; sezonun açılmasına yakın talepler oldukça yükselir ve elinizdeki dükkanı kısa süre içerisinde kiraya verebilirsiniz. Şehir merkezinde, kalabalığın yoğun olduğu yerlerde satılık mağazalar da uzun süre boş kalmaz. Üniversite ya da hastane yakınları da talebin yoğun olduğu bölgelerdir. Alışveriş merkezlerinin artan cazibesi de AVM içerisindeki dükkanların çok hızlı bir şekilde kiralanmasını sağlamaktadır.

Mersin'de üniversitelere yakın satılık mağazalar nerede?
İlin en büyük üniversitesi olan Mersin Üniversitesi ana kampüsü Yenişehir’de bulunuyor. Çiftlikköy Mahallesi’nde yer alan kampüs, mahalleyi cazip bir lokasyon haline getirmiştir. Burada yer alan Üniversite Caddesi üzerinde satılık mağaza ya da dükkanlar oldukça popüler. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan Eğitim Fakültesi Kampüsü, Akkent Mahallesi’ni kampüslere yakın mağaza dükkan arayanlar için ideal yerlerin arasına sokmuştur. Arıklı Mahallesi ise Özel Çağ Üniversitesi’ni barındırmaktadır. Bahçelievler Mahallesi civarı ise Toros Üniversitesi’ne yakın lokasyon arayanlar için ideal. Üniversite çevresi için de Mersin satılık dükkan/mağaza bakımından zengin imkanlar sunmaktadır.

Mersin'de satılık mağaza almanın püf noktaları neler?
Öncelikle şehrin sadece bir turizm kenti olmadığını aynı zamanda ciddi bir sanayi kenti olduğunu da unutmamalısınız. Mezitli ve Yenişehir ilçeleri yatırım için en uygun bölgeler arasında yer alıyor. Mezitli ilçesi için uygulanan altyapı geliştirmeleri bu bölgeyi yatırım için oldukça elverişli bir konuma getiriyor. Huzurkent bölgesi turizm alanı olduğu için buralarda turistik mağaza yatırımları ideal olabilir. Erdemli’ye kadar olan alanda hızla kentleşiyor. Artan nüfus mağazacılık sektörüne büyük katkı sağlayabilir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım