Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Mersin Tece Kiralık Daire

(22 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
40.000 TL
REMAX LOCA'DAN ALDEN SİTESİNDE 4+1 KİRALIK DAİRE
Remax Loca Gayrimenkul Danışmanlık
Fatih, Mezitli
4+1
24.11.2019
250 m²
40.000 TL
REMAX LOCA'DAN ÖNER KONUTLARINDA ÖN BLOKTA KİRALIK 4+1
Remax Loca Gayrimenkul Danışmanlık
Fatih, Mezitli
4+1
24.11.2019
300 m²
45.000 TL
Mezitli Fatih'de Kiralık Daire
Fatih, Mezitli
5+2
22.11.2019
360 m²
1.250 TL
TECE DE KAMPÜSE YAKIN EŞYALI DAİRE
İrfan İnsan
Cumhuriyet, Mezitli
2+1
4Gün Önce
145 m²
2.500 TL
ÖZKONUT GAYRİMENKUL
Özkonut Gayrimenkul
Tece, Mezitli
3+1
27.11.2019
221 m²
1.200 TL
SERHAT EMLAK'TAN KİRALIK
Serhat Emlak
Fatih, Mezitli
3+1
25.11.2019
185 m²

Mersin Tece kiralık daire
Mersin Tece kiralık daire seçeneklerini geniş fiyat yelpazesi ve farklı özellikleri ile karşınızda! İlanları detaylıca inceleyerek kendinize en uygun kiralık eve kolayca ulaşabilirsiniz.

Mersin ilinin yeni gelişmekte olan semtlerinden biri olan Tece, Mersin-Antalya karayoluna en yakın semtlerden birisidir. Mersin Tece kiralık daire konusunda Mersin - Mezitli ilçesinin sıfır olan binaları özellikle deniz manzarası açısından fazla seçenek sunmaktadır. Bölgedeki inşaatlaşma oranının düşük olması nedeni ile henüz yeni yeni merkezi bir yerleşim yeri haline gelmeye çalışan Tece, denize sıfır daireleri ile de dikkat çekmektedir. Bölgede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kiralık evler uygun fiyat aralıklarında kolaylıkla bulunur. Tece; Hürriyet, Şahin Tepesi, Seymenli ve Cumhuriyet semtleri ile komşudur. Tece; Adana - Erdemli Karayolu’na kolayca erişim sağlanabilecek bir noktadadır. Otobüs ve dolmuş gibi ulaşım seçeneklerini içinde barındıran bir semttir. Sahile yürüyüş mesafesinde bulunan pek çok kiralık ev seçenekleri daha çok hayatını tatil gibi geçirmek isteyenleri cezbedebilir. Geniş metrekareli evlerin yoğunlukta bulunduğu Mersin Tece kiralık daire seçenekleri geniş aileler için farklı alternatifler sunabilir. Özellikle tek yaşayanlar için uygun olan 1+1 daireleri de bulunuyor. Taşınacağız ev için yeni bina olmasına özen gösteriyorsanız, bina yaşı 0-5 arası pek çok daireyi Tece’de bulabilirsiniz. Hem temizliği hem de yerleşmesi daha kolay olan sıfır daireleri konumlarına göre değerlendirebilirsiniz.

Neden Mersin Tece'den daire kiralamalısınız?
Öncelik kişisel ihtiyaçlarınız olmakla birlikte eğer sadece yaşamak amaçlı deniz kenarı rahat bir yerleşim yeri aranıyorsanız Mersin Tece kiralık daire seçenekleri lokasyon açısından rahat ve sessiz yaşam avantajları sunan çeşitli imkanlara sahiptir. Özellikle kalabalık olmayan bir yaşam arzusunda olanlar için hem semtin daha çok yazlık amaçlı kullanılması hem de Mersin merkeze kolayca erişim sağlanması gibi detaylar sayesinde kendinize alternatif olarak düşünebilirsiniz. Bölge eski dönem Hitit kalıntılarının bulunduğu eski bir yerleşim yeri olmakla birlikte henüz turizm ve sosyal yaşam alternatifleri açısından gelişmiş bir bölge kültürü taşımamaktadır. 1968 yılında belediye statüsünü kazanan Mezitli Beldesi'ne nüfusunun yeterli gelmemesi gibi nedenler dolayı semt olarak bağlanmış eski bir belediyedir. Havuzlu, jeneratörlü, bahçeli, manzaralı gibi pek çok avantajları uygun fiyata sağlayan Mersin Tece kiralık daire seçenekleri yeni bir eve taşınma arzunuzu tetikleyebilir. Çeşitli özel okul ve rehabilitasyon merkezleri ile eğitim açısından yeterli detaylara sahip olan semtte çocuk büyütmeniz büyük şehirlere göre daha kolay olabilir. Bölgede Tece hobi bahçesi projesi sayesinde organik tarım desteklenmeye çalışılmaktadır. Tüm yaşamsal faaliyetler göz önüne alındığında yazlık ve tatil açısından da geleceğe dönük kıymetli bir noktada bulunduğunu söylemek mümkündür.

Mersin Tece'de Okula Yakın Kiralık Daireler Nerede?
Özellikle çalışan ebeveynler için hem çocuğunu güvenle okula göndermek hem de okula gönderdiğinde çocuğa güvenebilmesi yaşam kalitelerini etkileyen durumlar arasında bulunmakta. Bu nedenle de çoğu insanların birbirini tanıdığı, ilişkilerin daha sıcak ve samimi olduğu bölgelerde yaşam daha kolay akmaktadır. Okula yürüme mesafesinde olmak, servise ücret vermemek açısından önem kazanmaktadır. Mersin Tece kiralık daire ararken bu kriterleri göz önünde bulunduranlar için Tece semti sınırları içinde bulunan Tece İlkokulu, Tece Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Bilimkent Koleji, Hacı Hatun Cüne İlkokulu, Şifa Sağlık Koleji gibi okulları değerlendirebilir. Yol duruma göre 30-40 dakika sonra Mersin merkeze varacağınız Tece semtinin merkeze 21 km mesafesi bulunmaktadır. Eğer daha farklı bir alternatifte eğitim seçeneği düşünüyorsanız merkeze olan uzaklığı göz önüne alabilirsiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım