BİREYSEL HİZMETLER
- Satmak, kiraya vermek istiyorum
Gayrimenkulünüzü satmak yada kiraya vermek mi istiyorsunuz ? Size en yakın MR. EMLAK Temsilciliği, gayrimenkulünüzün değerinde pazarlanabilmesi için en profesyonel hizmeti sunacak, kısa sürede sonuca ulaşacaktır.


- Değer belirlemek istiyorum
Gayrimenkulünüzün değerini belirlemek mi istiyorsunuz? Dilediğiniz MR. EMLAK Temsilciliği, gayrimenkulünüzün değerini en sağlıklı şekilde tespit edecektir.


- Takas Yapmak istiyorum
Gayrimenkulünüzü takas yapmak mı istiyorsunuz? Size en yakın MR. EMLAK Temsilciliği, gayrimenkulünüzün rayiç bedelini tespit ederek sizi pazarlama faaliyetleri ile ilgili bilgilendirecektir.KURUMSAL HİZMETLER
- Satmak, kiraya vermek istiyorum
Projenizi en kısa sürede pazarlamak, yeni hedeflerinize daha seri ve etkin şekilde ulaşmak mı istiyorsunuz ? Mesleki ve kurumsal eğitimlerini tamamlamış, konut, ticari yada karma proje pazarlaması konusunda uzman ekibimiz projenizin en kısa sürede değerinde pazarlanmasını sağlayacaktır.


- Değer belirlemek istiyorum
Projenizin değerini belirlemek mi istiyorsunuz? Dilediğinizde proje pazarlama ekibimiz tüm teknik altyapısı ve projenizin ederini en sağlıklı şekilde tespit edecektir.


- Devam Eden Kiralama ve Satın Almalarınızda Yada Projelerinizde Fizibilite Çalışmaları
Bünyenizde devam eden kiralama ve/veya satın alma işlemlerinde uzman destek mi almak istiyorsunuz? Mevcut mal varlıklarınızın değer tespitinin yanı sıra yeni bölgelerdeki yer arayışlarınızda da her biri konusunun uzmanı ekiplerimiz hizmetinizdedir. Sağlıklı ve hızlı bir pazarlama bilimsel temelli çalışmaların uzman ekiplerce gerçekleştirilmesiyle mümkündür. Yeni başlayacak olduğunuz projeniz için fizibilite çalışmasını MR. EMLAK ’ın uzman ekibiyle gerçekleştirmek için bizi arayın
Tel: 0 531 5207234