Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Milas Satılık Daire

(287 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı178.616 - 297.694 TL/m²
20,3 Yıl
450.000 TL
EŞSİZ MANZARALI 4+1 SATILIK DAİRE
Güllük, Milas
4+1
3Gün Önce
160 m²
325.000 TL
HAKAN EMLAK'TAN CUMHURİYET MAH. SATILIK SIFIR LÜKS 3+1 DAİRE !!
Cumhuriyet, Milas
3+1
4Gün Önce
130 m²
235.000 TL
SUAT YAŞAR EMLAKTAN HACI ABDİ MAH.DE SATILIK DAİRE
Hacıabti, Milas
3+1
5.11.2019
140 m²
350.000 TL
MUĞLA MİLAS ATAŞEHİR REZİTANS TA SATILIK SIFIR DAİRE
Burgaz, Milas
3+1
30.10.2019
150 m²
475.000 TL
HAKAN EMLAKTAN HAYITLI MAH SATILIK ASANSÖRLÜ KALORİFERLİ 5ARTI 1
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Milas
5+1
30.10.2019
190 m²
270.000 TL
MUĞLA MİLAS HAYITLI MAH DE EK BİNA ARKASINDA SATILIK DAİRE
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Milas
3+1
25.10.2019
120 m²
215.000 TL
SUAT YAŞAR EMLAKTAN  MİLAS BELEDİYE EK BİNA ARKASINDA SATILIK
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Milas
3+1
25.10.2019
125 m²
400.000 TL
Milas Hayıtlı mah POMELON AVM'YE YAKIN 3+1 FIRSAT DAİRE
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Milas
3+1
6Gün Önce
130 m²
Etiketli İlanlar

Milas Satılık Daire Fiyatları

Standart bir 3+1 dairenin Milas geneli ortalama fiyatı 249.364 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 243.670 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %7,04, son 10 yılda ise %132.91 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Milas Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Milas şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 4 örnek projenin fiyat ortalaması:

Milas satılık daire
Milas satılık daire seçenekleri ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara göz kırpıyor. Satılık daireler arasında sizi cezbedecek evlere rastlayabilir; kolayca satın alabilirsiniz.

Muğla’nın ikinci büyük yerleşim yeri olarak bilinen Milas ilçesinin tarihi M.Ö 1000’lere kadar uzanmaktadır. Pek çok tarihi esere ev sahipliği yapan Milas’ta toplam 27 adet antik kentin kalıntıları bulunmaktadır. Gökova ve Mandalya Körfezleri’ndeki kıyılarıyla yat turizminde de önemli bir yere sahip olan Milas sıcak iklimi ve ulaşım imkanları sayesinde turizmde de önemli bir geçiş noktası oluşturmaktadır. Uluslararası Milas Havaalanı sayesinde yakın çevredeki tatil beldelerine ulaşım bu nokta aracılığıyla sağlanmakta olup ilçenin yerlilerine de Türkiye’nin dört bir yanına kolaylıkla ulaşım imkanı sunulmaktadır. Bu anlamda Muğla’da önemli bir yerleşim merkezi haline gelen Milas satılık daire seçenekleri ile her türlü kullanıcıya hitap etmektedir.

Neden Milas’ta satılık daire almalısınız?

Milas satılık daire seçenekleri değerlendirildiğinde gerek ulaşım kolaylığı gerekse sahip olduğu tarihi zenginlikleri açısından iyi bir yatırım olarak değerlendirilebilir. Kalıcı olarak ikamet etmeye yönelik satılık daireler tercih edilebileceği gibi gayrimenkul sahibine evini sezonluk kiralama imkanı sunan satılık evler de yatırımcılar tarafından yoğun talep görmektedir. Milas’tan alınan satılık bir evde günlük hayat kolaylıkla sürdürülebileceği gibi bu tip daireler yazlık olarak da değerlendirilebilmektedir. Sıcak iklimi ve Bodrum gibi turistik bölgelere yakınlığı sayesinde Milas özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı çok sayıda turistin uğrak yeri haline gelir.

Milas’ta satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?

Milas’ta satılık daire ararken en önemli hususlardan biri önemli merkezlere olan yakınlıktır. Havaalanı diğer şehirlerle ve hatta ülkelerle ulaşım kolaylığını sağladığından dolayı satılık ev seçiminde havaalanına olan uzaklık mutlaka dikkate alınmalıdır. Benzer şekilde doğal ve tarihi miraslara yakınlık da edinilen mülkün değerini arttıracağı için göz önünde bulundurulmalıdır. Milas satılık daire seçenekleri arasında kullanıcıdan kullanıcıya değişen kriterler de söz konusu olmaktadır. Kullanıcı ihtiyacına uygun olarak kendisine tatil konforu sağlayabilecek bir daire tercih edebileceği gibi, ticari merkezlere yakın ve gündelik hayatını sürdürebileceği daha standart daireleri de tercih edebilmektedir. Bu noktada konutun kullanım amacı ön planda tutulmalıdır. Özellikle yaz aylarında yoğun talep gören Milas’ta satılık ev ararken yüksek fiyatlarla karşılaşmamak adına kış aylarını beklemek de daha doğru bir tercih olabilir.

Milas’ta hangi satılık daireler daha hızlı kiraya verilir?

Milas satılık daire seçiminde yatırımcılar için en önemli etmenlerden biri de şüphesiz dairenin kira getirisidir. Yatırımcı en doğal hakkı olarak kendisine en hızlı ve en çok kirayı getirecek olan mantıklı bir yatırım yapmak istemektir. Dolayısıyla yatırımcının Milas’ta yapacağı satılık daire yatırımı için dairenin bekleme süresi de ön plana çıkmaktadır. Bu anlamda belli sezonlarda artan talep doğrultusunda daha hızlı bir şekilde kiraya verilebilecek ve kira getirisi yüksek olan daireler daha yoğun talep görmektedir. Sıcak iklimi ve turizm merkezlerine yakınlığı nedeniyle yaz aylarında artan Milas ziyaretçilerini ağırlamak adına bu dönemde kiraya verilebilecek dairelerin satın alınması mantıklı bir yatırım olabilir. Dolayısıyla Milas satılık daire seçenekleri incelendiğinde sahip olduğu olanaklar ve denize ve turistik bölgelere yakınlığı nedeniyle daha çok tercih edilebilecek daireler standart dairelere nazaran daha kolay kiraya verilebilmektedir. Turistik ziyaretlerin yanı sıra havaalanı çalışanları, sürekli seyahat eden iş adamları gibi bireyler ise havaalanı yakınındaki daireleri tercih edeceğinden bu bölgelerde satın alınacak evler de yerleşime uzak dairelere oranla çok daha hızlı bir şekilde kiraya verilebilmektedir.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım