Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Muğla Kiralık Dükkan / Mağaza

(85 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
Piyasa Bilgisi Muğla
100 m² Kira Aralığı957 - 1.595 TL/m²
20,82 Yıl
2.400 TL
MUĞLA MİLAS MERKEZ TİCARET ODASI YANI KİRALIK İŞYERİ
Mehmet Kırkık
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Milas
3Gün Önce
145 m²
35.000 TL
Devren Kiralık Fatura Merkezi
Kamile Gökcan
Çıldır, Marmaris
Bugün
35 m²
22.000 TL
Turgut Köy Kiralık Dükkanlar
Ersin Birol Ergün
Turgut, Marmaris
6Gün Önce
80 m²
70.000 TL
TT Gayrimenkulden Kiralık Dükkan
Bülent Gerçek
Kemeraltı, Marmaris
5Gün Önce
120 m²
20.000 TL
Turgut Köy Kiralık Yasal Dükkan
Ersin Birol Ergün
Turgut, Marmaris
6Gün Önce
80 m²
4.500 TL
Marmaris Sitelerde Kiralık Dükkanlar..
Fahri Semercioğlu
Armutalan, Marmaris
6Gün Önce
75 m²
5.000 TL
Bodrum Merkez Kiralık Dükkan
Köksal Şamiloğlu
Eskiçeşme, Bodrum
3.10.2019
130 m²
600 TL
çarşı içi merkezde kiralık dükkan
Tevfik Erkin Köse
Merkez, Dalaman
7Gün Önce
23 m²

Muğla Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Muğla kiralık daire fiyat artışı %139,40 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Muğla ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 971,00 TL iken, bu yıl için Muğla ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 1.160,00 TL oldu.

Muğla ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %19,46 artış gösterdi.

Muğla kiralık dükkan/mağaza
Muğla kiralık dükkan/mağaza seçeneklerine göz atarak ilginizi çekebilecek çeşitli kiralık mağazalara ulaşabilirsiniz.

Ege ile Akdeniz'i birbirine bağlayan ülkemizin incilerinden biri olarak görülen bir ildir. Ülkemizin en uzun sahil şeridine sahip ilimiz olma özelliğini de taşımaktadır. Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Datça, Bodrum gibi tatil bölgeleri ile ünlüdür. Bölge tarihi ve doğal zenginlikleri sebebiyle yerli ve yabancı turistleri kendine çekmektedir. Muğla ili, tarihi boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Ev sahipliği yaptığı uygarlıklara ait tarihi kalıntılar açısından oldukça zengin bir mirasa sahiptir. Muğla ili tarımsal ürünlerin çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir. Türkiye'de arıcılık adına önemli miktarda ve kalitede üretim yapılan merkezlerden biridir. Kara, hava, seniz ulaşımının yapılabildiği bir şehrimizdir. Ayrıca iki adet hava alanına sahip yurt içi ve yurt dışı ulaşım kolaylığı sağlayabilen sayılı illerimizden biridir.

Neden Muğla'da dükkan kiralamalısınız?
Muğla, yatırım yapmak veya iş hayatına atılmak için uygun lokasyona sahip bir şehir özelliği taşımaktadır. Muğla Kiralık dükkan/mağaza seçimini yapmanız için sizlere birçok alternatif sunmaktadır. Geniş fiyat aralığında, yıllık ya da sezonluk kiralık dükkanları hızlıca bulabilirsiniz. Turizmin kalbinin attığı Muğla’da plajlarda bir yer işletebilir ya da şehir içerisinde iş kolunuza uygun kiralık mağazalar tercih edebilirsiniz. Her yaştan ve birçok kültürden yerli ve yabancı turisti kendisine çeken Muğla, hemen hemen yılın her ayı ziyaretlerini sürdüren yerli ve yabancı turistlerden yoğun ilgi görür. Şehre gelen turistler şehirdeki alışveriş potansiyelini artırmaktadır. Şehirdeki ticari sektör zenginliği ve müşteri potansiyeli, dükkan satın alma imkanı olmayanlar için kiralık dükkan tutmak en iyi seçeneklerden biridir. Şehrin tarihi ve kültürel yapısı günümüze denk bozulmamış olması şehrin ayrı bir cazibe merkezi haline gelmesini sağlıyor. Muğla yüz ölçümü bakımından ülkemizin en büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Tarımsal alanda yapılan teşvikler sayesinde alım garantili tarım uygulamasına geçmeyi başarmıştır. Ayrıca tamamlanmış ve devam etmekte olan sosyal yaşam alanları, müzelerle yaşanılası yeni bir hayat sunmaktadır.

Muğla'da kiralık dükkan ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Muğla kiralık dükkan/mağaza ararken aslında genel olarak en dikkat edilmesi gereken konu kiralık mağazanın konumudur. Kiralanacak dükkanın herhangi bir borcu, ipoteği olmaması önemlidir. Çünkü bu sorunlar çözülmezse ileriki dönemlerde hukuki sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Kiralanacak dükkanın depozito ücreti, aidatı gibi konular dışında herhangi bir masrafı olup olmaması da çok önemlidir.


Muğla'da hangi dükkanlar daha hızlı kiraya verilir?
Turizm cenneti olan Muğla kiralık dükkan/mağaza ararken aradığımız özelliklerde bir dükkanımız varsa dükkanımızı kiraya vermemiz hiç de zor olmayacaktır. Merkezi konumda ulaşım sıkıntısı olmayan dükkanlar en çok tercih edilen dükkanlar arasındadır. Caddeye sıfır, köşe başı olması, kiraya vereceğimiz dükkanın önünden günlük geçen insan sayısı gibi kriterler sahip olduğumuz dükkanı daha kolay kiraya verebilmemizi sağlar. Kamu kurumları gibi çalışan ve insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ki dükkanlarında o iş yerlerine uygun hizmet verebilecek sektörlere uygun bir şekilde önceden dizayn edilen kiralık dükkanlar müşterin her zaman dikkatini çekmiştir. Kiralanacak dükkanlar için yapılacak iç ve dış onarım ve tasarımlar her zaman yatırımcı için sorun teşkil etmiştir. Belirli bir sektöre yönelik olarak kaliteli malzeme ve özenli işçilikle önceden tasarlanan dükkanlar müşteriler tarafından kolay kiralanma sebebi olmuştur. Bir önemli konu da Muğla kiralık dükkan/mağaza arayanlar için depolama alanının olması ve mutfak, lavabo gibi kullanım alanlarının olmasıdır. Bu özellikler de dükkanınızı daha kolay kiraya vermenizi sağlamaktadır.

Muğla'da kiralık dükkan ne zaman bulunur?
Muğla emlak sektörü için durgun dönem olan kış mevsimidir. Yaz aylarında bir hayli yoğun geçen turizm sektörü şehirdeki alışveriş hareketliliğini artırdığı için yaz döneminde kiralar yükselebilir. Kiralık mağaza bulmak için kriterlerinizi belirledikten sonra fazla vakit kaybetmeden dükkanınızı kiralayıp yaz dönemine hazır hale getirmelisiniz.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım