5.
YIL

MY HOME TURKEY REAL ESTATE AGENT

‘’MY HOME TURKEY REAL ESTATE AGENT’’ olarak 2001'den bu yana İstanbul'da müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde modern yaşam alanları sunuyoruz.

Herkes İçin Kaliteli Yaşam; ilkesiyle yola devam ederken; kalite standartları yüksek, modern, sağlam, güvenilir projelerde yer almaya devam ediyoruz.

Sizlerin yaşamsal bir karar almanıza bilgi ve deneyimlerimizle rehberlik ederken, son derece profesyonel, eğitimli, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş ekibimizle gayrimenkul sektöründe öncü bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Çünkü biz müşterilerimize sadece bir ev değil dört dörtlük bir yaşam alanı sunmayı hedefledik ve bu yolda devam ediyoruz.

“MY HOME TURKEY REAL ESTATE”, uluslararası alanda büyük gayrimenkul yatırım ve inşaat geliştirme projeleri için uzman ve profesyonel satış, tanıtım ve pazarlama hizmetleri sunan Türkiye'de lider bir firma olarak bilinir.

Türkçe, Arapça, İngilizce, Farsça ve Rusça dillerinde hizmet veren ekibimizle müşterilerimizin tüm talep ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek için tüm iyi niyetimizle çalışıyoruz.

Gayrimenkul yatırım projelerinin satış ve pazarlamasında uluslararası alanda çalışan 18 yıllık tecrübemiz, inşaat projelerinin yürütülmesinin yanı sıra Türkiye'de gelişen ve değişen politik ve yasal uygulamalar hakkında müşterilerimizi bilgilendirir, onların mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almasını sağlıyoruz.

Başta İstanbul olmakla birlikte, Bursa, Trabzon, Yalova, Sapanca, İzmir, Antalya, Muğla, Bodrum ve Türkiye genelinde “MY HOME TURKEY REAL ESTATE”, yeni gayrimenkul projeleri dahil ticari gayrimenkul yatırımlarında satış ve pazarlama hizmetleri vermektedir.

Projeler, arsalar ve arsalar, inşaat mühendisliği danışmanlığı, inşaat taşeronluğu, inşaat ruhsatları ve takip hizmetleri.

Ayrıca, müşterilerimizin yatırımlarıyla ilgili olarak, tüm gerekli resmi idari, kurumsal tescili, oturma izni, vergi ve yasal işleri sağlıyoruz.