Nezih Gayrimenkul Varlık Yönetimi Hakkında

İçinde bulunduğumuz çağda dünyamız sürekli değişmekte, daha hızlı hareket etmekte ve piyasalar daha rekabetçi bir hâl almaktadır.

Kurumsal gayrimenkul şirketleri de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çağın gereklerine uygun doğrultuda hareket etmeli, bilgi birikimleri ve iş yönetim becerilerini sürekli olarak geliştirmelidir.

Nezih Gayrimenkul Varlık Yönetimi ve Danışmanlık Limited Şirketi olarak sektörde uzun yıllar içerisinde elde ettiğimiz tecrübemizle, kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle 1 Milyon Dolar ve üzeri değerdeki gayrimenkul varlıklarına odaklanıyoruz.

Hem ulusal hem de uluslararası alanda dünyanın her köşesinde, her türlü gayrimenkul yatırımının satış, satın alma ve kiralanma süreçlerinde size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı pazar bilgimiz sayesinde çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz.

Hizmet Bölgesi Esentepe, Şişli, İstanbul
HARİTA
BÜYÜKDERE CADDESİ. KANYON OFİS BİNASI. NO: 185, KAT: 6 LEVENT - İSTANBUL - TURKEY