Nidapark Kayaşehir fiyat listesi

Nidapark Kayaşehir fiyat listesi

Projede daire teslimleri Haziran 2018’de!

Emlak GYO ve Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde ön satışlar başladı. Projede daire fiyatları 453 bin TL’den başlıyor! Projenin Haziran 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.


Toplam 843 daire ve 28 cadde dükkanı

Nidapark Kayaşehir'de konut, ofis ve AVM mağazalarıyla birlikte bin 233 bağımsız bölüm bulunuyor. Dört parselden oluşan proje; "Nidapark Kayaşehir Elmas ve Yakut" ismiyle 2 konut parseli, "Nidapark Zümrüt" ismiyle 1 adet konut¬ ticari parseli ve içinde bir AVM’nin hizmet vereceği ticari parselden oluşuyor. Nidapark Kayaşehir Yakut, Nidapark Kayaşehir Zümrüt, Nidapark Kayaşehir Elmas 843 dairesi ile konforlu, keyifli ve rahat bir hayatın kapılarını açıyor. Nidapark Kayaşehir'de yer alan ofis kulesi, 28 cadde dükkanı ve AVM, farklı yatırım fırsatlarını değerlendirme ve bu ihtiyacı karşılayan bir proje olarak öne çıkıyor. 


Tahincioğlu neden Başakşehir’de yatırım yapıyor?


Her blokta farklı bir yaşam

Yedi bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla mülk sahiplerine huzurlu bir ortam vaad ediyor. Ayrıca süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor. Nidapark Kayasehir Yakut'ta yan yana gelen dairelerde bile hiç bir duvarın bir biriyle temas etmemesi, tüm dairelerde müstakil ev konforu sunuyor. Nidapark Kayaşehir Zümrüt ise 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda yer alıyor. Proje, cadde dükkânlarının bulunduğu ticari ünite bloğu ve nitelikli peyzajlı parkıyla beğeni topluyor. Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşan Nidapark Kayaşehir Elmas, hemen önünde yer alan nitelikli peyzajlı parkıyla dikkat çekerken, parka bağlanan teraslar,  yasam keyfini artırıyor. Her daireye iki araçlık otopark yeri ayrılan Nidapark Kayaşehir Elmas'ın az katlı bloklardan oluşması, sosyal tesislerin ferahlığı ve kullanım rahatlığını da öne çıkan özelliklerin başında geliyor. 


Projede sosyal alanlar ön plana çıkıyor

Projede; sosyal tesisin içinde kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları, kafeterya ve özel alanlar, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis) yürüyüş yolları, seyir terasları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon (misafir ağırlama odası), mescit ve abdesthaneler gibi geniş alanlar yer alıyor. 


Nipark Kayaşehir nerede?

İstanbul Başakşehir'de konumlanan Nidapark Kayaşehir projesi 3. Köprü bağlantısı ve 3. Havalimanı’na yakın bir konumda bulunuyor.