Nlogo İstanbul’a komşunu getir, taksitini sildir!

Nlogo İstanbul’a komşunu getir, taksitini sildir!

Sevdiklerine daire aldıranların iki taksiti siliniyor

Esenyurt’ta yükselen Nlogo İstanbul projesine özel kampanya, konut alıcısına çifte kazanç sunuyor. “Komşunu getir, taksitini sildir!” isimli kampanyadan yararlanıp, Nlogo İstanbul’dan sevdiklerine daire aldıranlar hem onlarla komşu oluyor hem de ev borçlarının iki taksitini hemen sildiriyor.

Yüzde 100 kazandırdı

Kampanyada kişi sınırı olmadığını belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “İstediğiniz kadar arkadaşınızı getirerek kampanyaya dahil edebilir ve çok sayıda taksitinizi sildirebilirsiniz. Böylece bir taraftan ev borcunuzu azaltırken diğer taraftan da sevdiklerinizle bir arada yaşama imkânına kavuşursunuz. Nlogo İstanbul, ilk etabında yatırımcısına bir yılda yüzde 100 kazandırdı. Aynı fırsata Nlogo İstanbul’un şu anda satışta olan ikinci etabından ev alanlar da sahip.” diye konuştu. 

142 binden başlayan daireler

7 blokta 2 bin 679 daireden oluşan proje, üç etap halinde inşa ediliyor. Her etapta 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. Nlogo İstanbul’da 1+0 dairelerin fiyatı 142 bin liradan başlıyor. Projede konutların yanı sıra sakinlerine alışveriş keyfi sunan ve içerisinde 100’den fazla dükkanın bulunduğu Cadde İstaNbul da yer alıyor.