1967 KALAMIŞ / İSTANBUL doğumlu olup okul ve askerlik hayatımdan sonra bir ofis içerisinde çalışmama kararı aldım ve Saha Satış Pazarlama işine yoğunlaşmayı tercih ettim ve bu işe kurumsal ve uluslar arası bir şirkette Pepsi Cola'da başladım daha sonra tekrar rakip firma Coca Cola'da devam ettim.

Bir sonraki stepte en uzun soluklu olarak Philip Morris'te (Marlboro) yıllarca çalıştım.Peşinden Koç Holdinge bağlı Düzey Pazarlamada Ankara'da görev aldım.Burada Kavmar-Kavaklıdere ile tanıştım ve İstanbul'a dönerek satış hayatına burada devam ettim.

Daha sonra üretici bir firmada Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörlüğü yaptım.Satış Temsilciliğinden başlayıp Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne uzanan yaklaşık 23 yıl boyunca insanın hedeflerine ulaştığında ne gibi duygular yaşadığını ekiplerimle beraber defalarca yaşadım .Bu aradaki süreç zarfında satış ve pazarlama teknikleri ile ilgili sayısız eğitim ve sertifikalar aldım.

Bu zamandan sonra ise kendi işimi yapma kararı aldım ve bu iş için RE/MAX ‘ın YILDIZ'ını seçtim.Sektörün en parlak ofisinde profosyonel iş arkadaşlarım ile beraber disiplinli, saygılı, kaliteli hizmeti; almış olduğum eğitimler ile birleştirerek insanlara hayallerini gerçekleştirmek için çalışma prensibi ile yola çıktım.

Sinema seyretmeyi, Tesbih Koleksiyonu yapmayı, yüzmeyi, müzik dinlemeyi, ve uzun sağlıklı yürüyüşleri severim.

RE/MAX Kariyeriniz eğitimine katılıp başarı ile tamamladım ardından 12 hafta süren SUCCEED Eğitimini bitirdim. Fiilen gayrimenkul sektöründeki çalışmalarımı başlattım. Amacım, uluslararası bir şirket olan RE/MAX'in getirdiği profesyonel hizmet anlayışını Türkiye'de uygulamak ve Gayrimenkul Sektöründe dürüst ve güvenilir hizmeti sizlere ulaştırmaktır.