Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Osmangazi Kiralık Daire

(135 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı781 - 1.301 TL/m²
17,37 Yıl
1.200 TL
DOĞANBEY TOKİ C BLOKTA DAĞ MANZARALI KİRALIK 2+1 DAİRE
İbrahim Çavuş
Doğanbey, Osmangazi
2+1
2Gün Önce
110 m²
1.250 TL
Osmangazi Demirtaş Sakarya'da Kiralık Daire dublex 3+1
Tahir Ali Uçan
Demirtaş Sakarya, Osmangazi
3+1
6Gün Önce
220 m²
1.200 TL
EMLAK SEÇ DEN KİRALIK 3+1 ARA KAT (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)
Güneştepe, Osmangazi
3+1
5Gün Önce
138 m²
1.000 TL
LOYAL CİTY den ÇEKİRGE MH..KAMİL SOKAKTA  KİRALIK 2+1 DAİRE
İbrahim Çavuş
Çekirge, Osmangazi
2+1
2Gün Önce
100 m²
2.300 TL
YÜKSELEN PARK SOĞANLI 'DA 3+1 LÜKS KİRALIK DAİRE
Soğanlı, Osmangazi
3+1
5Gün Önce
150 m²
1.700 TL
REMAX BEYAZ KÜKÜRTLÜDE 2+1 KİRALIK DAİRE
Ruken Yildirim
Kükürtlü, Osmangazi
2+1
Bugün
110 m²
849 TL
Osmangazi Demirtaş Sakarya'da Kiralık Daire
Davut Sayım
Demirtaş Sakarya, Osmangazi
3+1
Bugün
115 m²
1.100 TL
Osmangazi Demirtaş ta kiralık LÜKS dairler
Davut Sayım
Demirtaş Cumhuriyet, Osmangazi
5+1
Bugün
230 m²
1.600 TL
OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ'DE METROYA YAKIN LÜX 3+1 KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
7Gün Önce
135 m²
1.250 TL
OSMANGAZİ  KÜKÜRTLÜ'DE METROYA YAKIN 3+1 KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
6Gün Önce
130 m²
1.200 TL
GÜRCAN DAN HEYKEL DE KİRALIK DAİRE
Gürcan Gümüşmekikli
Hocaalizade, Osmangazi
3+1
7Gün Önce
140 m²
1.200 TL
OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ'DE  METROYA YAKIN 1+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
1+1
7Gün Önce
80 m²

Osmangazi Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Ovaakça Merkez bölgesinde 629 TL'den başlayarak, Demirtaş Cumhuriyet taraflarında 1.166 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Osmangazi geneli ortalama fiyatı 1.049 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.025 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %2,30, son 10 yılda ise %129.8 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Osmangazi Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Osmangazi şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Osmangazi Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Osmangazi şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Osmangazi kiralık daire
Osmangazi kiralık daire seçeneklerini inceleyerek hayalinize ve bütçenize uygun kiralık evler bulabilirsiniz. Birbirinden farklı kiralık ev ilanlarını keşfederek sizin için en uygun kiralık daireye kolayca ulaşabilirsiniz.


Osmangazi, Bursa'nın 17 ilçesinin en büyüğüdür. İlçede; 5 yıldızlı oteller, yüzlerce restoran, sinema ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. İlçe ekonomik ve kültürel açıdan oldukça gelişmiştir. Osmangazi'de yaşayanlar otomobil, otomobil yan sanayi, dokuma sanayi, havlu sanayi, trikotaj sanayi, kundura sanayi, tarım araçları sanayi, mobilya sanayi, deri, plastik sanayi, makine ve madeni eşya yapımcılığı, elektrik motoru sanayi, döküm sanayi, marangoz makineleri sanayi, kaynak makineleri sanayi, soba sanayi, bıçakçılık sanayi gibi işletmelerde çalışarak geçimlerini sağlamaktadırlar. Osmangazi ilçesindeki şehir içi ulaşım seçenekleri arasında halk otobüsleri, dolmuş, minibüs, tramvay, metro ve taksiler bulunmaktadır. Birçok farklı güzergâhta bulunan duraklar sayesinde halk otobüsleri sıklıkla tercih edilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 ve 6+1 seçeneklere sahip Osmangazi kiralık daire alternatifleri mevcuttur. Osmangazi kiralık daire fiyatları bina yaşı, oda sayısı ve alışveriş merkezlerine olan yakınlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Osmangazi ilçesinin gözde semtlerinden Çekirge ve Çınar, emlak piyasasının en canlı olduğu yerlerdir.


Neden Osmangazi’de daire kiralamalısınız?
Osmangazi’deki kiralık daireler mevcut konumu sayesinde büyük avantajlar sağlamaktadır. Vaktinizi güzel geçirmek için Soğanlı Kültür Merkezi, Gurabahane-i Laklakan Kültür Merkezi ve Gökdere Kültür ve Sanat Merkezi’nin etkinliklerini takip edebilirsiniz. Osmangazi'de yer alan Botanik Park'ı, Merinos Parkı, Reşat Oyal Parkı gibi muhteşem yeşilliklere sahip parklarda sabah yürüyüşlerinizi yapıp, bisiklet sürebilirsiniz. Sağlık turizmi açısından da çeşitli imkânlara sahip olan Osmangazi ilçesi, Keramet ve Oylat kaplıcaları bulunmaktadır. Hem Bursa’daki hem de çevre ilçelerindeki yaz ve kış turizminin artmasıyla ulaşımdaki kalitenin de günden güne artmasına sebep olmuştur. Sağlık alanında da kalite standartlarına göre hizmet veren kurumlar Osmangazi’de yer almaktadır. Bursa Devlet Hastanesi, Bursa Çekirge Devlet Hastanesi, Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi hizmet sunmaktadır.


Osmangazi’de okula yakın daireler nerede?
Osmangazi kiralık daire seçeneklerini inceleyen aileler Dikkaldırım Mahallesi’nde Bursa Anadolu Lisesi, Yunuseli mahallesi’nde Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi, Soğukpınar mahallesi’nde Ahmed Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi ve İbrahimpaşa Mahallesi’nde Bursa Erkek Lisesi gibi eğitim düzeyi iyi olan Osmangazi ilçesi’ndeki okulları tercih edebilirler. Bayramyeri Caddesi üzerinde Bursa Osmangazi Ortaokulu ve Bağlarbaşı Mahallesi'nde eğitim veren İnönü Ortaokulu bulunmaktadır. Doğanevler Mahallesi’nde yer alan Bilge Malcıoğlu İlkokulu ve Osmangazi Mahallesi’nde bulunan Tophane İlkokulu merkezi lokasyonlarda hizmet veren okullardır.

Osmangazi’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Osmangazi kiralık daire seçeneklerin değerlendirirken, kirayalayacağınız eve karar vermeden önce bölgedeki kiralık ev piyasası hakkında bilgi edininiz. Çocuğunuz varsa okula yakın bir yerde ev kiralamanız hem size ekonomik açıdan fayda sağlar hem de cocuğunuzun zamanını iyi değerlendirmesini sağlamış olursunuz. İşinize yakın bir mesafede ev tutabilir ya da toplu taşıma duraklarına yakın lokasyondaki evleri tercih edebilirsiniz. Kira sözleşmesi imzalamadan önce hangi maddelerin olması gerektiğini araştırınız. Evi ne şekilde teslim aldığınızı da sözleşmenize ekleyeniz. Sözleşmenizi noter huzurunda yapınız. Kiralarınızı elden değili mutlaka banka aracılığı ile ödeyiniz. Dekontlarınızı da saklamayı unutmayınız.


 

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım