Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Osmangazi Kiralık Daire

(143 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı719 - 1.199 TL
17,54 Yıl
850 TL
ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ'NE YAKIN KİRALIK 2+1 DAİRE
Burak Kabadayı
Çekirge, Osmangazi
2+1
3gün önce
120 m²
2.000 TL
HANCI GAYRİMENKUL'DEN ÇEKİRGE MEYDANINDA EŞYALI KİRALIK DAİRE
Burak Kabadayı
Çekirge, Osmangazi
2+1
4gün önce
135 m²
1.100 TL
HANCI'DAN Çekirge Birinci Murat Okulu yanı kiralık 3+1 DAİRE
Burak Kabadayı
Çekirge, Osmangazi
3+1
4gün önce
125 m²
950 TL
Osmangazi Demirtaş Sakarya'da Kiralık Daire
Davut Sayım
Demirtaş Sakarya, Osmangazi
2+1
Dün
125 m²
3.000 TL
ALTIPARMAK 'TA 1+1 FULL EŞYALI LÜKS DAİRE
Altıparmak, Osmangazi
1+1
3gün önce
170 m²
1.400 TL
OSMANGAZİ GÜNEŞTEPE MH 3+1 KİRALIK DAİRE
Güneştepe, Osmangazi
3+1
Bugün
135 m²
1.400 TL
ELFİ den DEMİRTAŞ PRESTİJ OPTİMUM DA 2+1 KİRALIK LÜKS DAİRE
Ferhat Uğur
Demirtaş Cumhuriyet, Osmangazi
10 ve üzeri
4gün önce
107 m²
1.500 TL
gazcılar sakarya mah eşyalı kiralık daire
Turgut Erdem
Hocaalizade, Osmangazi
2+1
4gün önce
100 m²
1.600 TL
OSMANGAZİ ÇEKİRGE'DE MANZARALI 2+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Çekirge, Osmangazi
2+1
5gün önce
120 m²
1.350 TL
GÜRCAN DAN DERE MANZARALI FULL BAKIMLI DAİRE
Gürcan Gümüşmekikli
Maksem, Osmangazi
3+1
3gün önce
130 m²
Etiketli İlanlar

Osmangazi Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Ovaakça Merkez bölgesinde 614 TL'den başlayarak, Demirtaş Cumhuriyet taraflarında 1.105 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Osmangazi geneli ortalama fiyatı 977 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 955 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %4,51, son 10 yılda ise %114.9 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Osmangazi Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Osmangazi şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Osmangazi Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Osmangazi şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Osmangazi kiralık daire
Osmangazi kiralık daire seçeneklerini inceleyerek hayalinize ve bütçenize uygun kiralık evler bulabilirsiniz. Birbirinden farklı kiralık ev ilanlarını keşfederek sizin için en uygun kiralık daireye kolayca ulaşabilirsiniz.


Osmangazi, Bursa'nın 17 ilçesinin en büyüğüdür. İlçede; 5 yıldızlı oteller, yüzlerce restoran, sinema ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. İlçe ekonomik ve kültürel açıdan oldukça gelişmiştir. Osmangazi'de yaşayanlar otomobil, otomobil yan sanayi, dokuma sanayi, havlu sanayi, trikotaj sanayi, kundura sanayi, tarım araçları sanayi, mobilya sanayi, deri, plastik sanayi, makine ve madeni eşya yapımcılığı, elektrik motoru sanayi, döküm sanayi, marangoz makineleri sanayi, kaynak makineleri sanayi, soba sanayi, bıçakçılık sanayi gibi işletmelerde çalışarak geçimlerini sağlamaktadırlar. Osmangazi ilçesindeki şehir içi ulaşım seçenekleri arasında halk otobüsleri, dolmuş, minibüs, tramvay, metro ve taksiler bulunmaktadır. Birçok farklı güzergâhta bulunan duraklar sayesinde halk otobüsleri sıklıkla tercih edilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 ve 6+1 seçeneklere sahip Osmangazi kiralık daire alternatifleri mevcuttur. Osmangazi kiralık daire fiyatları bina yaşı, oda sayısı ve alışveriş merkezlerine olan yakınlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Osmangazi ilçesinin gözde semtlerinden Çekirge ve Çınar, emlak piyasasının en canlı olduğu yerlerdir.


Neden Osmangazi’de daire kiralamalısınız?
Osmangazi’deki kiralık daireler mevcut konumu sayesinde büyük avantajlar sağlamaktadır. Vaktinizi güzel geçirmek için Soğanlı Kültür Merkezi, Gurabahane-i Laklakan Kültür Merkezi ve Gökdere Kültür ve Sanat Merkezi’nin etkinliklerini takip edebilirsiniz. Osmangazi'de yer alan Botanik Park'ı, Merinos Parkı, Reşat Oyal Parkı gibi muhteşem yeşilliklere sahip parklarda sabah yürüyüşlerinizi yapıp, bisiklet sürebilirsiniz. Sağlık turizmi açısından da çeşitli imkânlara sahip olan Osmangazi ilçesi, Keramet ve Oylat kaplıcaları bulunmaktadır. Hem Bursa’daki hem de çevre ilçelerindeki yaz ve kış turizminin artmasıyla ulaşımdaki kalitenin de günden güne artmasına sebep olmuştur. Sağlık alanında da kalite standartlarına göre hizmet veren kurumlar Osmangazi’de yer almaktadır. Bursa Devlet Hastanesi, Bursa Çekirge Devlet Hastanesi, Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi hizmet sunmaktadır.


Osmangazi’de okula yakın daireler nerede?
Osmangazi kiralık daire seçeneklerini inceleyen aileler Dikkaldırım Mahallesi’nde Bursa Anadolu Lisesi, Yunuseli mahallesi’nde Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi, Soğukpınar mahallesi’nde Ahmed Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi ve İbrahimpaşa Mahallesi’nde Bursa Erkek Lisesi gibi eğitim düzeyi iyi olan Osmangazi ilçesi’ndeki okulları tercih edebilirler. Bayramyeri Caddesi üzerinde Bursa Osmangazi Ortaokulu ve Bağlarbaşı Mahallesi'nde eğitim veren İnönü Ortaokulu bulunmaktadır. Doğanevler Mahallesi’nde yer alan Bilge Malcıoğlu İlkokulu ve Osmangazi Mahallesi’nde bulunan Tophane İlkokulu merkezi lokasyonlarda hizmet veren okullardır.

Osmangazi’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Osmangazi kiralık daire seçeneklerin değerlendirirken, kirayalayacağınız eve karar vermeden önce bölgedeki kiralık ev piyasası hakkında bilgi edininiz. Çocuğunuz varsa okula yakın bir yerde ev kiralamanız hem size ekonomik açıdan fayda sağlar hem de cocuğunuzun zamanını iyi değerlendirmesini sağlamış olursunuz. İşinize yakın bir mesafede ev tutabilir ya da toplu taşıma duraklarına yakın lokasyondaki evleri tercih edebilirsiniz. Kira sözleşmesi imzalamadan önce hangi maddelerin olması gerektiğini araştırınız. Evi ne şekilde teslim aldığınızı da sözleşmenize ekleyeniz. Sözleşmenizi noter huzurunda yapınız. Kiralarınızı elden değili mutlaka banka aracılığı ile ödeyiniz. Dekontlarınızı da saklamayı unutmayınız.


 

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım