Özlem Çelik

Ve evler birer birer yuva olur…

İşimi seviyorum.

Çünkü insanların hayatlarındaki en önemli dönüm noktalarında, belki de en önemli kararlarında, onlarla birlikte en doğru karar için orada olduğumu biliyorum ve bu bana kesinlikle çok iyi hissettiriyor.

Kişilik özelliklerimi, profesyonel birer değere dönüştürebildiğim mesleğimde maceracı ya da hercai bir yaklaşımı değil kendime yakışanı yaparak disiplinli, kontrolcü, takipçi, sadece meslek etiğine bağlı olmakla kalmayan, beraberinde insani değerleri de gözeten bir yaklaşımla, en iyi sonuca odaklanıyorum.

Konfor, Güven, Saygı ve Karlılık

İlk aklıma gelenler…

Sizin için çalışırken bu değerlere sadık kalmak gibi bir prensibim var…

Beykoz, Acarkent Bölgesi’nde Lüks Konut Alım-Satımı ve Projeler

Benim uzmanlık alanım. Portföyümde ki gayrimenkullerin müstakbel alıcıları için ulaşılabilir olmak gerektiğini biliyorum. Tam da bu noktada 10 yıllık deneyimimi, projelere özel stratejiler geliştirmek için kullanırım. Çünkü bir gayrimenkul uzmanı olarak görünürlük, bilinirlik ve doğru zamanda doğru yerde olmak gibi önemli şeylerin şansa bırakılmayacağını bilirim. Bu nedenle tanıtım ve pazarlama stratejileri planlar, üretir ve gerçekleştiririm.

Sosyal Medyayı Seviyorum

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerim için etkin kullandığım mecralar var. Facebook, Linkedin, Instagram gibi. Bunun dışında, tüm çalışmalarımı ihtiyaç halinde reklamlarla desteklerim.

Müşteri Memnuniyeti Benim İçin Süreç Yönetimidir

Birlikte yola çıktığımızı düşündükçe heyecan duyarım. Mutluluk verici bir anlaşmanın, mutlu taraflardan oluştuğuna inanırım. Bazıları ise hem mutlu hem de memnun olmak ister… Ben de onlardanım… Bu nedenle, tüm süreci titizlikle planlar, mutlu sona giden en doğru yol için rotamı belirlerim.

Peki ama Ben Kimim?

13 Mart 1972 Mersin doğumluyum. Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesinde İşletme ve Marmara Üniversitesinde MBA… 1994 yılında başlayan satış kariyerim boyunca pek çok kurumsal markanın çatısı altında görev aldım. 14 yılın sonunda ise gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım.

Yaklaşık 10 senedir, evlerin birer yuvaya dönüşmesi için hizmet veriyorum…