Özlenen mahalle yaşamı Nurol Park’ta

Özlenen mahalle yaşamı Nurol Park’ta

Güneşli'de yükselen Nurol Park'ta mahalle yaşamı canlanıyor

Günümüzün azalan komşuluk ilişkileri, birbiriyle diyalog halindeki mahalle sıcaklığı ve iletişim bağı Nurol Park sakinleri için yeniden canlanıyor. Nurol Park, E-5 ve TEM'i birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde yer alan konumu ve iki metro durağına yakınlığıyla ulaşım imkânlarına da sahip.


Sokak mağazalarında alışveriş keyfi 

İstanbul Güneşli’de hayat bulan Nurol Park, günümüz metropollerinde özlem duyulan “geleneksel mahalle yaşamı” konseptine sahip. Nurol Park’ta iş, yaşam, alışveriş, spor ve peyzaj alanları uyum içinde tasarlandı. 

Nurol Park’ın beş futbol sahası büyüklüğündeki peyzaj alanı, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam sunuyor. Ayrıca, dört mevsim hizmet verecek olan açık ve kapalı yüzme havuzu ve spor salonu da bulunuyor. Ziyaretçilere de açık olan sokak mağazalarıyla cıvıl cıvıl bir alışveriş ortamı da sunuluyor. 

Farklı daire ve ofis seçenekleri

84 loft, 544 residence, 884 tower olmak üzere 1512 daireden oluşan Nurol Park’ta; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı ‘loft  daireler’, 1+1 ve 2+1 ‘residence daireler’, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin olduğu tower daireler sahiplerini bekliyor. Toplam 19 bin metrekarelik ofis alanlarındaysa teknoloji ve fonksiyonellik bir arada.