Park Mozaik’ten “Şimdi al, teslimde öde” kampanyası!

Park Mozaik’ten “Şimdi al, teslimde öde” kampanyası!

Projede daire fiyatları 454 bin TL’den başlıyor.

Tepe İnşaat ve Mesa Mesken ortaklığıyla Ankara Çankaya Yaşamkent’te hayata geçirilen Park Mozaik projesinde “Şimdi al, teslimde öde” kampanyası başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler peşinatı ve banka kredisi taksitlerini teslimden sonar Ocak 2017’de ödeyebilecekler. 


Teslim Aralık 2016’da!

Ankara Yaşamkent’te yükselen Park Mozaik projesinde daire fiyatları 454 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Park Mozaik’te ilk etap teslimleri Aralık 2016’da!, Park Mozaik’te 13 blokta 885 konut, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 daire seçenekleri bulunuyor. Mahalle konseptiyle tasarlandı

Projede site boyunca, yatay blokların ortasında her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol gibi yaşam alanları da yer alıyor. Mahalle konseptiyle tasarlanan Park Mozaik’te konut sahiplerinin birlikte vakit geçirecekleri bir Yaşam Meydanı, amfi tiyatro için sanat merdivenleri, piknik, şenlik ve yazlık sinema olarak kullanılabilecek Canlı Meydan da bulunuyor.