Pega Kartal’da hemen teslim kampanya

Pega Kartal’da hemen teslim kampanya

Ege Yapı’dan Pega Kartal’a özel fırsatlar...

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Pega Kartal’da düzenlenen avantajlı kampanya, yatırımcıları hemen teslim ev sahibi yapıyor.


Anahtar teslim kampanya

İnşaatı tamamlanan Pega Kartal projesi, teslimlerini özel bir kampanya ile taçlandırıyor. Pega Kartal’da sunulan kampanya kapsamında yatırımcılar, 60 ay yüzde sıfır faiz ya da 5 bin TL peşinat ve 120 ay yüzde 0.89 faiz oranından yararlanarak anahtar teslim ev sahibi oluyor. 


1+1’den 4+1’e daire seçenekleri

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni yaşam ve iş merkezi Kartal’da gerçekleştirilen Pega Kartal’da Adalar ve Marmara Denizi manzaralı her ihtiyaca uygun 1+1’den 4+1’e kadar geniş ailelerinde rezidans ayrıcalıklarından yararlanabileceği daire tipleri, 200 rezidans, 35 home ofis ve 11 mağaza yer alıyor. 

Zengin sosyal donatıları ile de dikkat çeken Pega Kartal’da çocuk parkları, yürüyüş yolları, restoran ve kafeleri, havuz, spor salonu, Türk hamamı, sauna ve buhar banyosu ev sahiplerinin günlük iş stresinden uzaklaşmalarına ve evlerinden ayrılmadan keyifli vakit geçirebilmelerine yardımcı oluyor.


Pega Kartal nerede?

Pega Kartal, metro istasyonuna yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, sahil yoluna 5 dakika, Tekno Park’a 10 dakika, dünyanın en büyük adliye saraylarından birine 5 dakika, uluslararası fuar alanına 15 dakika, İstanbul Park Pistine 15 dakika, Pendik Marina’ya 10 dakika, Pendik feribot iskelesine 10 dakika, Kartal deniz otobüsü iskelesine 10 dakika uzaklığı ile şehrin kalbinde bir yaşam alanını sunuyor.