Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Polatlı Satılık Daire

(230 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı99.706 - 166.176 TL/m²
21,71 Yıl
240.000 TL
ANKARA POLATLI ŞEHİTLİKTE YENİ FULL YAPILI 3+1 DAİRE
Mustafa Akkaya
Şehitlik, Polatlı
3+1
3Gün Önce
155 m²
125.000 TL
ANKARA POLATLI CUMHURİYET MAH.SATILIK BÜRO
Mustafa Akkaya
Cumhuriyet, Polatlı
1+1
2Gün Önce
100 m²
122.000 TL
POLATLI SÖNMEZ EMLAKTAN SATILIK DAİRE
Sebahattin Sönmez
Cumhuriyet, Polatlı
3+1
Dün
130 m²
220.000 TL
ANKARA POLATLI ŞEHİTLİKTE YENİ FULL YAPILI 3+1
Mustafa Akkaya
Şehitlik, Polatlı
3+1
4Gün Önce
150 m²
198.000 TL
ŞENTEPE MAH ORTA KAT 3+1 SIFIR DAİRE SATILIK
Eyüp Keskin
Şentepe, Polatlı
3+1
4Gün Önce
140 m²
120.000 TL
ANKARA POLATLI ŞENTEPE TOKİDE 3+1 DAİRE
Mustafa Akkaya
Şentepe, Polatlı
3+1
4Gün Önce
130 m²
140.000 TL
ANKARA POLATLI ŞENTEPE MAH.YENİ YAPILI 3+1
Mustafa Akkaya
Şentepe, Polatlı
3+1
4Gün Önce
140 m²
195.000 TL
Polatlı Fatih'de Satılık Daire
Sebahattin Sönmez
Fatih, Polatlı
3+1
3Gün Önce
157 m²
100.000 TL
SÖNMEZ EMLAKTAN SATILIK DAİRE
Sebahattin Sönmez
Cumhuriyet, Polatlı
3+1
6Gün Önce
110 m²
70.000 TL
KUZEYTOKİDE SATILIK DAİRE
Sebahattin Sönmez
Mehmet Akif, Polatlı
2+1
6Gün Önce
85 m²
120.000 TL
POLATLI SÖNMEZ EMLAKTAN SATILIK DAİRE
Sebahattin Sönmez
Fatih, Polatlı
3+1
4Gün Önce
110 m²

Polatlı Satılık Daire Fiyatları

Ankara şehrinde satılık daire fiyatları Cumhuriyet bölgesinde 103.227 TL'den başlayarak, Şehitlik taraflarında 149.974 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Polatlı geneli ortalama fiyatı 136.940 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 133.813 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %1,74, son 10 yılda ise %107.23 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 22 yıl olarak görülmüştür.

Polatlı Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Polatlı şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Polatlı satılık daire
Polatlı Satılık Daire alternatifleri, yatırım amaçlı ev arayanlara cazip fırsatlar sunuyor. Polatlı'daki satılık evler arasından kendiniz ve aileniz için en güzel seçimi yapmaya hazır mısınız?
Ankara'nın batı sınırında; Yenimahalle, Sincan, Ayaş, Beypazarı, Eskişehir - Mihallıççık, Eskişehir - Günyüzü, Konya - Çeltik, Konya - Yunak, Haymana ve Gölbaşı ilçeleriyle komşu olan Polatlı ilçesi, Ankara şehir merkezine yakın bir ilçedir. Ankara'ya 76 km uzaklıktaki Polatlı, ilçeye bağlı olan bucak ve mahalleler ile birlikte neredeyse bir il kadar büyüktür. İlk yerleşim tarihi MÖ 3 binli yıllara dayanan Polatlı, göç alarak alarak büyümeye devam etmektedir. Okulları, sağlık kurumları, park ve bahçeleri, spor salonları, kültür ve sosyal amaçlı yapıları, müze ve şehitlikleri, yeni yeşil alanları, artan nüfusu ve gelişen sosyal hayatı ile çağdaş bir şehir görünümünde olan ilçe modern bir portföyü sunmaktadır.
İlçede artan nüfusa paralel olarak konut projeleri artmakta; Polatlı satılık daire seçenekleri de çoğalmaktadır. Farklı ihtiyaç ve beklentilere yönelik olarak stüdyo dairelerden; 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 gibi oda seçeneklerine uzanan geniş yelpazede satılık daireler kolaylıkla bulunabilmektedir.
Neden Polatlı'dan satılık daire almalısınız?
Gün geçtikçe büyüyen ve şehirleşen Polatlı, Ankara merkez ilçeye yakınlığı ve üzerinden geçen E-90 transit karayolu ile İstanbul - Ankara demiryolu sayesinde ulaşım açısından avantajlı bir konumdadır. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Polatlı da giderek gelişmekte ve büyümekte olan bir ilçedir. İlçenin büyümesine paralel olarak, bölgede şehirleşme planları gelişim göstermiştir. Mevcut tarım alanlarının imara açılması ile Şentepe, Mehmet Aktif, İstiklal, Şehitlik semtlerinde inşaat sektörü ivme göstermiştir. Özellikle Şentepe ve Mehmet Akif semtlerinde lüks konut olarak nitelendirilen projeler yapılmaya başlanmıştır. Ayrıca İstiklal semtindeki AVM'de bu bölgedeki inşaat sektörünü hareketlendirmiştir.
Yenilenen yüzü ve ulaşım kolaylığı göz önünde bulundurulduğunda; Ankara'nın diğer ilçelerine göre uygun fiyatlarda satılık daireler bulunan Polatlı; satılık ev seçenekleri için avantajlı bir lokasyondadır. Bu avantaj, Polatlı satılık daire alternatiflerini yatırım fırsatına çevirmektedir.

Polatlı'da daire satın almak için en uygun dönem ne zamandır?
Her geçen gün daha fazla gelişen Polatlı ilçesinden ev almak için çok acil bir durum söz konusu değilse; daire yatırımının avantajlı olması adına rasyonel bir planlama yapılması sağlıklı olacaktır.
Öncelikle ihtiyaçlar belirlenmeli ve bir bütçe planı oluşturulmalıdır. Mevcut ihtiyaç ve bütçeye göre ev alınması amaçlanan semt ya da semtler tespit edilmelidir. Eğer yeni bir daire satın alınmak isteniyorsa; yeni yapılan veya inşaatı süren tüm projeler takip edilmelidir. Konut projeleri takip edilerek, uygun fiyatlı ev bulmak kuvvetle muhtemeldir. Özellikle henüz inşaat aşamasında olan konut projeleri, bitmiş halinden daha uyguna satılmaktadır. Ancak bu noktada güven veren inşaat firmaları tercih edilmelidir.


Ödeme konusunda konut kredisi kullanılacak ise kredi faiz oranları düşük olan dönemlerde kredi kullanılmalı; bankalar arası kredi oranları karşılaştırılarak, uygun olan seçilmelidir. Kredi konusunda yine güven veren inşaat firmalarından uzun ya da kısa vadeli kredilendirmeler ile daire alınabilir. Ödemelerde peşin fiyatlı satın alımlarda, pazarlık imkânı daha fazla olacağı için indirim oranları da artmaktadır.
Mevsimler konusunda ilkbahar ayları konut sektörü açısından en hareketli dönem olup; bu dönemde ev almanın hem olumlu hem de olumsuz yanları olabilir. Sezon ilkbaharda açıldığından konut arzı yüksek olacağından bu dönemde seçenekler artabilir. Bu da Polatlı Satılık Daire arayışında olanlara, alternatif çokluğu sunarken; yoğun talepler fiyatları yükseltebilir. Bu nedenle satın alınacak ev konusunda aciliyet yoksa, sonbahar ve kış ayları tercih edilebilir. Kışın ev fiyatları nispeten daha uygundur.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım