Real Merter yatırımcısına yüzde 80 kazandıracak

Real Merter yatırımcısına yüzde 80 kazandıracak

Real Merter, Türkiye’nin ilk toptan tekstil AVM’si...

Türkiye “toptan tekstil AVM” konseptiyle tanışıyor. Bu tanışmada Oliv Yapı ve Vizyon Art Yapı ortaklığında gerçekleşen Real Merter projesi öncü oluyor. Toplam 130 milyon TL’lik yatırıma sahip Real Merter’in 2017 yılında ilk çeyreğinde hayata geçmesi planlanıyor.Yatırımcısına yüzde 80 kazanç sağlayacak

Satışların başladığı Real Merter, aynı zamanda bölgenin ilk kentsel dönüşüm projesi... Aynı zamanda tekstil sektörünün ilk ihtisas AVM’si kimliğine sahip. 

Ticari üniteleri, sosyal donatıları ve otoparkıyla Merter’e yeni bir vizyon kazandıracak Real Merter’de 155 mağaza ve 248 konut yer alıyor. Projeye yatırım yapanların Real Merter tamamlandığında yüzde 80 oranında kazanç sağlaması bekleniyor. Metrekare satış fiyatları 4 bin 677 TL olarak açıklanan Real Merter’de ticari ünitelerde fiyatlar 7 bin 16 TL ile 16 bin 961 TL arasında farklılık gösteriyor.310 bin TL’den başlayan daire seçenekleri

Merter’deki yaşam standartlarını da yükseltmeyi amaçlayan projede ticari üniteler kadar metrekareleri 66 ile 185 arasında değişen daireler de satışa sunuldu. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin fiyat aralığı ise 310 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor.Real Merter nerede?

İstanbul Merter’de konumlanan Real Merter havalimanı, TEM, E-5 gibi lojistik ulaşım noktalarının yanı sıra metro, metrobus, otobüs, minibüs gibi tüm toplu taşıma ağlarına da yakın mesafede bulunuyor.