REELKON GAYRİMENKUL Hakkında

* Reelkon Gayrimenkul, 1999 yılından bu yana sektörün içinde yer alan , 2017 yılında kendi markasını oluşturarak İncek / Gölbaşı bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır
* Sektörün tüm ayrıntılarına hâkim alt yapısıyla, yenilik ve değişikliklere uyum sağlayarak hizmet vermeyi ilke edinen Reelkon, ihtiyaçlara yönelik hizmet vermeyi son derece önemseyerek, doğru zamanda doğru tespitler yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeyi görev edinmiştir.

Güveni yaptığı her işte esas alan Reelkon Gayrimenkul; deneyim ve enerjisini doğru fiyatlandırma ile satış/kiralama hizmetlerinde öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini benimseyerek, etkili iletişim gücünün sağladığı avantajları kullanarak, zaman ve kazanç dengesini koruyarak müşterilerinin adına üst düzeyde fayda yaratmak üzere kullanmaktadır.

* Etkili ve güvenilir çözümler sunarak en kusursuz şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak.

* Bir gayrimenkulün pazarlanmaya başlanmasından, reklam, bilgilendirme, sunum, kiralama, tapu işlemleri hizmetlerine kadar her aşamasında uzmanca yaklaşarak, güven, kalite ve etik çalışma prensiplerinden ayrılmamak.

* Güvenilirlik, Gerçeklik, Saygı ve Şeffaf bir hizmet anlayışı.

Hizmet Verdiğimiz Ana Bölgeler:
Gölbaşı, İncek, Kızılcaşar, Taşpınar, Tulumtaş, Hacılar, Hacımuratlı, Karşıyaka, Beytepe, Alacaatlı, Bilkent, Yaşamkent, Oran, Dikmen

Hizmet Bölgesi Kızılcaşar, Gölbaşı, Ankara
HARİTA
KIZILCAŞAR MAHALLESİ ZAFER CADDESİ MİA BULUT SİTESİ 6-A BLOK NO:19 İNCEK/GÖLBAŞI/ANKARA