REVİZYON GAYRİMENKUL & DANIŞMANLIK Hakkında

Kuzey Gayrimenkul&Danışmanlık olarak Bahçelievler de 2001 yılında faaliyete başladık. Uzun yıllar bu bölgelerde çeşitli konularda ticari faaliyette bulunduk. Gayrimenkul sektöründeki yenilikler öteden beri bu sektöre olan ilgimizin daha da artmasına ve de bu sektöre girmemize vesile olmuştur. Amacımız bölgemizde gayrimenkul konusunda herkese ulaşmak ve onları memnun edecek kurumsal çözümleri en hızlı şekilde sunabilmektir.
Şeffaflığı, dürüstlüğü, ilkeli olmayı ve etik davranmayı prensip edindik. Kurduğumuz geniş çaplı bölgesel hakimiyet sistemiyle danışmanlarımız kendi profesyonel sahalarında faaliyet göstermekte bu sayede bölgedeki tüm fiyat değişimleri ve gelişmelerden anında haberdar olmaktayız. Ayrıca bu çalışma sistemiyle danışmanlarımız uzmanlık alanlarında daha etkin, verimli ve hakim olmaktadır. Genç ve dinamik ekibimiz proaktif çalışma sistemiyle bölgesinde çok daha aktif durumdadır. Bünyemizde çalışan Gayrimenkul danışmanları sayesinde her bütçeye uygun zengin portföye sahibiz. Zengin portföy sahibi olmak istememizdeki amaç müşterimize sunabileceğimiz geniş seçenek imkanı sağlamak bir de gayrimenkul almak için insanların günlerce kapı kapı dolaşmalarına gerek kalmaksızın hem bilgi ve fiyat hem de geniş seçenek imkanıyla yorulmadan işlerini halletmek. Biz bunu bakkal ile market arasındaki farka benzetiyoruz. Bakkalda az çeşit, ürüne ve fiyatta güvensizlik mevcutken Markette ise zengin çeşit ve fiyatta istikrar (barkod) mevcuttur. Biz bu realiteyi gayrimenkul sektörüne uyarlamaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini amaç edinen işletmemiz hem mal sahibini hem de alıcıları bir sefer alışveriş yapıp bir daha görmeyeceği insanlar olarak görmemektedir. Parolamız “En iyi reklamımız hizmetimizdir”. Alışveriş için gelenin memnuniyeti beraberinde en az 10 kişiyi daha işletmemize kazandırır mantığı işletmemiz için vazgeçilmez bir felsefedir.

Kuzey Gayrimenkul 18 yıldır Bahçelievler de önemli bir portföy sayısına ulaşan , gerek uzmanlığına giren bölgelerin çokluğu, gerekse farklı pazarlama teknikleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı asıl amaç olarak edinmiştir.

Hizmet Bölgesi Bahçelievler, Bahçelievler, İstanbul
HARİTA
Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Cad. Hanımeli sok.No:3/1 B.Evler/İstanbul