Safi Espadon Residence'da 275 bin liradan başlayan fiyatlar

Safi Espadon Residence'da 275 bin liradan başlayan fiyatlar

Safi Espadon Residence Projesi

Safi Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Safi Espadon Residence'ta satışlar devam ediyor. Fiyatların 275 bin liradan başladığı proje İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesi, kentsel dönüşümün odak noktası olan Kartal’da, E5 karayolunun üzerinde yükseliyor. “Safi Espadon Residence”, 128 konut ve 11 ticari bölümden oluşuyor. Dome Mimarlık tarafından tasarlanan, 101 metre yüksekliğindeki proje üç blok halinde tek parça olarak uzanıyor. 

Özel tasarlanmış teras
Projede stüdyo, 1+1, 1,5+1 ve 2+1 olmak üzere farklı daire tipleri mevcut. Diğer projelerden farklı olarak stüdyo dairelerin oldukça geniş planlandığı yapıda daire büyüklükleri 59 ile 160 m² aralığında değişiyor. Projenin yeşil kat bahçeleri ve özel olarak tasarlanmış terası ile tüm cephelerinden Marmara Denizi veya adalar manzarasını izlemek mümkün. 

Metronun önünde
Kadıköy-Kartal metro hattının hemen önünde konumlanan Safi Espadon Residence ulaşım bakımından hem konut hem de ofis kullanımı için oldukça cazip bir lokasyona sahip. Proje aynı zamanda dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliye Sarayı’nın yakınında yer alıyor.

19 katlı
3 bodrum, zemin ve 19 kattan oluşan Safi Espadon Residence projesinde konut alıcılarına; yüzme havuzu, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna gibi sosyal donatılar sunuyor.