DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ...
Eğitimli ekibimiz farklı sektörlerden müşterilerimizle yan yana çalışır ve onların
ihtiyaçları olan, sürdürülebilir yeniliğe uygun olarak hareket eder. Emlak sektöründe bazı problemlerin cevapları aynı olsa bile çözüm yöntemleri ayni değildir. Bu nedenle
SAHA GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI olarak kurulduğumuz günden itibaren
müşterilerimizin İhtiyaçlarını dinliyoruz ve bu şekilde onların en önemli hedeflerine ulaşmasını sağlayacak rotayı Belirliyoruz..

SAHA GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI olarak 15 yılı aşkın süredir bir çok müşterimiz için önem arz eden sürdürülebilir, müşteri odaklı, değişime açık çalışmalar yürütüyoruz. Bu amaca olan bağlılığımız ve çabamız sonucunda kendimizi daimi olarak geliştirdik ve verdiğimiz hizmetlerin Kapsamını artırdık. Bu süre içerisinde pazarlama sektöründe ve hizmetlerimize farklılık getirdik...

SAHA GAYRİMENKUL Size zaman ve enerji kazandırır. İşinizi yarım bırakıp alıcılara Gayrimenkulünüzü göstermek zorunda kalmazsınız. Bizler alıcıların ciddi olup olmadıkların bir görüşte anlayabiliriz. Bizler piyasaya hakkimizdir trendleri, nelerin değer kazanacağını bilir, size son fiyat konusunda yardım edebiliriz. Bizler Gayrimenkulümüzün iyi bir fiyattan satılması, kiraya verilmesi için çok iyi bir pazarlık yapabiliriz. Pazarlık yeteneğimiz güçlüdür.
SAHA GAYRİMENKUL Sisteminde bugüne kadar birikmiş olan binlerce alıcı ve satıcı verisi mevcuttur . Şirketimizin profesyonel bir iş ağı vardır, diğer gayrimenkul firmalarını, biliriz ve bunlarla iletişim halinde oluruz. Sorunlarınız hakkında size çözümler sunabiliriz.
Bu sayede sizin gayrimenkulünüzü daha hızlı netice almasını sağlaya biliriz. İşinin ehli ile çalışmak iyi bir güven gerektirir. Çünkü bizler sizin adınıza konuşacağız. Ortak veri bankasıyla çalışan bizler size daha fazla seçenek sunabilir, daha fazla alıcıya ya da satıcıya ulaşabiliriz, Gayrimenkulünüzün fotoğraflarını çeker ve size profesyonel bir hizmet sunmayı hedefleriz.