Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Sakarya Karaman Satılık Daire

(44 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
235.000 TL
SATILIK.. SIFIR 3+1 120m2 ARAKAT DAİRE
Korucuk, Adapazarı
3+1
13.2.2020
130 m²
90.000 TL
Adapazarı Korucuk'ta Satılık toki  Daire si
Halil İbrahim Beyaz
Korucuk, Adapazarı
2+1
10.2.2020
75 m²
150.000 TL
Adapazarı Karaman'da BAKIMLI 3+1 SATILIK DAİRE
Hüseyin Yüksel
Karaman, Adapazarı
3+1
12.2.2020
130 m²
170.000 TL
Adapazarı Korucuk'ta ÖZEL YAPILI SATILIK DAİRE
Hüseyin Yüksel
Korucuk, Adapazarı
3+1
9.2.2020
135 m²
159.000 TL
Karamanda 3+1 105 m2 3.Kat Temiz Daire
İlhan Özkan
Karaman, Adapazarı
3+1
5.2.2020
105 m²
198.000 TL
ADAPAZARI KORUCUK MAHALLESİNDE SATILIK 2+1 DAİRE
Murat Alıcıer
Korucuk, Adapazarı
2+1
31.1.2020
100 m²
173.000 TL
ADAPAZARI KARAMAN MAHALLESİNDE 3+1 SATILIK DAİRE
Murat Alıcıer
Karaman, Adapazarı
3+1
28.1.2020
100 m²
235.000 TL
SATILIK 3+1 GENİŞ DAİRE
Kadir Salihoğlu
Korucuk, Adapazarı
3+1
31.1.2020
155 m²

Sakarya Karaman satılık daire
Sakarya Karaman satılık daire seçenekleri her bütçeye uygun alternatiflerle ev sahibi olmak isteyenleri çağırıyor. Siz de ilanlara göz atarak kendiniz ve aileniz için en uygun evi bulabilirsiniz.

Sakarya, Marmara Bölgesi’nde yer alan yeşillikler içerisinde bir şehirdir. Çevresinde Kocaeli, Düzce, Bolu ve Bilecik şehirleri bulunuyor. Sakarya ilinin on altı adet ilçesi bulunup sadece Adapazarı merkez ilçe konumundadır. Pek çok tarihi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan şehir, merkezi konumu sayesinde gezmek ve dinlenmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.
Adapazarı ilçesinin, güzel mahallelerinin birkaçının oluşturduğu semtlerden biri Karaman semtidir. Şehir merkezine yaklaşık olarak on kilometre uzaklıktadır. Merkez mahallelerden oluşmayan bir semttir ancak özellikleri ve avantajları sayesine tercih edilen yerler arasında yer alıyor.
Sakarya Karaman satılık daire seçenekleri, şehrin yeni projelerinin inşa edildiği bir alan olması ile de pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Bu semtin sunduğu lüks olanaklar yeni satılık daire seçenekleri ile de birleşince tercihlerde üst sıralara yükseliyor.

Neden Sakarya Karaman’da satılık daire almalısınız?
Sakarya, şehir olarak yemyeşil bir doğaya sahiptir. Çevresinde yer alan geniş, yeşil alanlar ile birlikte göller ve diğer doğal güzellikler keyifli bir şehir olmasını sağlıyor. Sapanca Gölü, Acarlar Longozu ve şehrin içerisinde bulunan doğal ve tarihi alanlar güzel zaman geçirmek için ideal yerlerdir. Şehir, sahip olduğu ekonomik gelişim ile birlikte sağladığı sosyal ve kültürel gelişim sayesinde satılık evler ve diğer emlak seçenekleri bakımından ihtiyaçları karşılayabilecek seçenekler sunuyor.
Şehrin gelişiminde pay sahibi olan etkenlerden bir tanesi de bünyesinde bulunan üniversitedir. Sakarya Üniversitesi sağladığı eğitimli ve genç nüfus ile şehre pek çok açıdan değer katmaktadır. Emlak sektörü bu etkiden olumlu şekilde pay alan sektörler arasında yer alıyor. Satılık ve kiralık daire seçenekleri üniversite sayesinde yatırım aracı olarak kullanılabiliyor. Karaman’da bu yönü ile şehrin değerlendirilebilecek seçenekleri arasında yer alıyor.
Karaman Semti, sessiz, huzurlu ve yeşillikler içerisinde yaşamak isteyenler için ideal bir alandır. Sakarya Karaman satılık daire seçenekleri bu yönü ile değerlendirildiğinde Sakarya’nın en özel yerlerinden bir tanesi haline gelmektedir. Şehrin bu kesimi, özellikle 1999 ve 2000 yılında şehrin yaşamış olduğu depremlerin sonrasında kurulmuştur. Bu hususun yapıların inşasında dikkate alınması, bölgenin tercih edilmesinde başı çeken diğer faktördür. Sakarya Karaman satılık daire ve diğer emlak seçenekleri, sağlam bir alanda deprem yönetmelikleri dikkate alınarak inşa edilmiş, geniş yeşillik alanlara sahip seçenekler olarak karşımıza çıkar.

Sakarya Karaman’da hangi mahalle neler vadediyor?
Sakarya’nın merkez ilçesi Adapazarı’na bağlı olan Karaman, birkaç mahallesindeki emlak seçeneklerinin yüksek metrekare değerleri ile dikkatleri çekiyor. Korucuk Mahallesi, yeni inşa edilen alanları ve lüks daire seçeneklerini içerisinde barındırıyor. Site içerisinde ve güvenlikli bir daire sahibi olmak isteyenler için bu alanlar idealdir. Kaynarca yoluna daha yakın mesafede olan Camili Mahallesi, Korucuk Mahallesine göre daha uygun seçeneklere sahiptir. Sakarya Karaman satılık daire seçenekleri içerisinden uygun fiyatlı bir lokasyon arayanlar içinse bu alanlarda daha önce inşa edilmiş konutlar idealdir.

Sakarya Karaman’da yaşam koşulları nasıldır?
Sakarya Karaman satılık ev seçenekleri sosyal yaşantı anlamında da tercih edilen bir lokasyon olarak karşımıza çıkıyor. Sakarya, özellikle son yollarda büyük ekonomik gelişim göstermiştir. Önceleri sadece tarım üzerine yoğunlaşmış olan bir şehir görüntüsüne sahipken son yıllarda tarıma ek olarak sanayi anlamında da büyük gelişmeler yaşamıştır. Şehirde faaliyet göstermeye başlamış olan büyük sanayi kuruluşları ile birlikte pek çok konuda şehrin kalkındığı görülüyor. Sanayi ile birlikte yürütülen tarımsal faaliyetler ile de şehir, halkına ekonomik rahatlık sunuyor.
Şehrin içerisinde eğitim, sağlık ve sosyal anlamda hizmet vermekte olan pek çok kurum bulunuyor. Eğitim kurumları bakımından her seviyede ve çeşitte kuruma sahip bir şehir olarak avantaj sunuyor. Sağlık kuruluşları bakımından şehir geniş imkânlar ile donatılmıştır. Kamu hastaneler, özel sağlık kuruluşları, üniversite bünyesindeki kuruluşlar ile birlikte özel işletmelerin bünyesinde faaliyet gösteren pek çok büyük hastane bulunuyor. Sosyal anlamda ise şehrin gösterdiği gelişim olumlu yönde ilerliyor. Her yaşta birey için zaman geçirip eğlenebilecekleri açık ya da kapalı alanlar inşa ediliyor. Sakarya merkezine yakın sayılabilecek konumda bulunan Karaman’da bu imkânlardan yararlanabilen semtler arasında bulunuyor. Satılık daireler ile ilgili araştırma yaparken imkânları da dikkate alarak değerlendirme yapmalısınız.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım