Samsun Korupark Evleri'nde son daireler için kampanya

Samsun Korupark Evleri'nde son daireler için kampanya

Samsun Korupark Projesi

Meko Yapı’nın Samsun Atakum’da hayata geçirdiği konut projesi Samsun Korupark Evleri’nde son daireler için kampanya düzenleniyor. Atakum'un gelişim gösteren bölgesinde yükselen Samsun Korupark Evleri projesi 13 blokta 928 daireden meydana geliyor. Projede büyüklükleri 55 ile 145 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi seçenekleri sunuluyor. 

Ormanın hemen yanında
Samsun'un en büyük ölçekli projelerinden biri olan Korupark Evleri projesi 300 dönüm orman bitişiğinde yükseliyor. İlk etabı Ağustos 2014’te teslim edilen projenin ikinci etabının ise Haziran 2015’te teslim edilmesi planlıyor.  

Projede elektrikle şarj istasyonları
Sosyal alanlar bakımından oldukça zengin olan Samsun Korupark Evleri projesinde; güneş ışınlarından maksimum fayda sağlamak için özel park alanları ve elektrikli araçlar için şarj istasyonları bulunuyor. 

Etkileyici peyzaj
Karadeniz’in en büyük projelerinden biri olan Korupark'ta 45 bin metrekare açık ve yeşil alan sunulurken, hava kirliliği minimuma indiriliyor. Etkileyici bir peyzaja sahip olan projede ayrıca suyla yeşilin buluştuğu yapay göletler bulunuyor.