?
Afyonkarahisar Satılık Müstakil Parsel 2 Milyon m2 Ticari Arazi
00
İlan Tarihi: 24 Ekim 2016
İlan No: 318900

€ 10.000.000

Afyonkarahisar , Çay , Akkonak

- 1000000 m²

Afyonkarahisar Satılık Müstakil Parsel 2 Milyon m2 Ticari Arazi

Sanayi, Güneş Enerjisi, Tarım, Hayvancılık, Termal Turizm gibi bir çok farklı alanda yatırım yapmak isteyen yatırımcılara uygun, konum ve özellikleri ile iddialı, çok kıymetli bir araziyi sunuyoruz.

Arazi Afyonkarahisar İli Çay İlçesine 5 km mesafededir.

İç Ege bölgesinde; Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinin kesiştiği güzergâh üzerinde, Afyonkarahisar, Konya, Denizli ve Isparta gibi illere araç ile en uzak 2 saatlik mesafede yakın konumludur.

Arazi İzmir Yolu-Mera Mevkiinde, Konya-Denizli anayolu üzerinde 2.3 km gibi oldukça uzun bir cephesi olan 2 Milyon m2’nin üzerinde bir büyüklüktedir.

Arazi uzun yıllar bölgenin en büyük istihdam kaynağı olan SEKA Kağıt Fabrikası olarak kullanılmıştır. Fabrika çevresinde Türkiye’nin en büyük şeker fabrikası ve meyve suyu fabrikası bulunmaktadır.

Arazinin 1 milyon m2’si tarıma uygun verimli topraklardır. İçerisinde fabrika ve depo binalarından müteşekkil 7,500 m2 kapalı alan, 143 adet lojman dairesi, münferit villalar, idari binalar, sosyal tesis, trafo, betonlanmış geniş alanlar, büyük beton sulama havuzu, sulama kanaletleri, beton yollarla çevrili 3 adet büyük, 2 adet küçük göletler, soğuk su kuyuları, termal su potansiyeline haiz yer altı suyu kaynakları, meyve bahçeleri ve 30 bin adet yetişkin çam ağaçları vardır.

Coldwell Banker Amiral Gayrimenkul olarak tek yetkili satış ofisi olduğumuz bu arazi için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Not: İlana ait tanıtım filmini izlemek isterseniz youtube'da "coldwell banker amiral satılık arazi" ilan başlığı ile ulaşabilirsiniz.

Note: If you want to watch the movie trailers on YouTube; " Coldwell Banker Amiral Land for Sale " can be found with the title.

Sanayi, Güneş Enerjisi, Tarım, Hayvancılık, Termal Turizm gibi bir çok farklı alanda yatırım yapmak isteyen yatırımcıla  

Özellikler

  • İlan No 318900
  • Tarihi 24 Ekim 2016
  • İmar Durumu Tarla
  • Tapu Durumu Arsa Tapulu
  • Krediye Uygun Evet
Kredi Hesaplayıcı