Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Seferihisar Kiralık Dükkan / Mağaza

(6 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı736 - 1.226 TL
22,74 Yıl
2.200 TL
MERKEZDE KIRALIK DUKKAN
Serkan Çakıcı

Hıdırlık, Seferihisar

PinHıdırlık, Seferihisar
2.200 TL
Dükkan / Mağaza
27.12.2018
1.500 TL
seferihisar merkez izmir caddesinde kiralık işyeri.
PinÇolak İbrahim Bey, Seferihisar
1.500 TL
Dükkan / Mağaza
2gün önce
30.000 TL
ÜRKMEZ DE KURUMSALA KİRALIK DÜKKAN ÖĞRETMEN EMLAK GAZİEMİR
Bahadır Soysal
PinMersin Alanı, Seferihisar
30.000 TL
Dükkan / Mağaza
2gün önce
3.500 TL
Seferihisar Merkezde İKİZ Kullanıma Uygun 2 Adet Dükkan
Özgür Yağmuroğlu
PinHıdırlık, Seferihisar
3.500 TL
Dükkan / Mağaza
25.12.2018
17.500 TL
REALTY-TR SEFERİHİSAR'DAN MERKEZ'DE 925 M2 KİRALIK DÜKKAN
PinCamikebir, Seferihisar
17.500 TL
Dükkan / Mağaza
25.12.2018
7.500 TL
REALTY-TR SEFERİHİSAR'DAN ANA YOL ÜZERİNDE 535 M2 KİRALIK DÜKKAN
PinCamikebir, Seferihisar
7.500 TL
Dükkan / Mağaza
25.12.2018

İzmir / Seferihisar Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Seferihisar kiralık daire fiyat artışı %315,13 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İzmir kiralık fiyat artışı %465,13 oldu.

2018 yılında Seferihisar ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 757,00 TL iken, bu yıl için Seferihisar kiralık ev ortalama fiyatı 882,00 TL oldu.

Seferihisar ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %16,51 artış gösterdi.

Seferihisar kiralık dükkan/mağaza
Seferihisar kiralık dükkan/mağaza seçenekleri sizinle… Tatil merkezi olarak öne çıkan ilçede yer alan kiralık dükkanlar arasından siz de kendi iş kolunuza uygun kiralık mağazalar bulabilirsiniz.

3 bin yıllık bir geçmişe sahip olan Seferihisar İzmir’in güneybatısında bulunuyor. çevresindeki doğal güzelliklerle de tatilcilerin tercih ettiği bir ilçedir. Seferihisar, doğuda Menderes, kuzeyde Urla ve Güzelbahçe’yle komşudur. Güneyi ve batısı ise Ege Denizi ile çevrilidir. 9 Beldeye sahip olan Seferihisar’ın ilçe merkezi denizden 5 kilometre uzaktadır. İzmir’e 45 kilometre mesafede bulunan Seferihisar, Adnan Menderes Havaalanı’na da yalnızca 40 kilometre uzaklıktadır. Yenilenebilir enerji kaynakları (güneş, jeotermal ve rüzgar) konusundaki geniş seçenekleri ve tarihsel zenginliği ile de öne çıkan Seferihisar’ın çevresinde sit alanları ve askeri alanlar mevcuttur.

Neden Seferihisar kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Nüfusun büyük bölümü tarım ile ilgilenmektedir. Tarım alanında zeytinciliğin yanısıra enginar ve narenciye (özellikle mandalina) ile öne çıkmaktadır. Süs bitkileri yetiştiriciliği ile seracılık da yapılan Seferihisar’da balıkçılık da önemli geçim kaynağıdır. Sanayi alanında farklı büyüklükteki fabrika, atölye ve imalathanelere sahip olan ilçede narenciye paketleme tesisleri bulunmakta. Bu alanda çeşitli ülkelere ihraç gerçekleşmektedir. Bu da bölgenin iş hacmini artırmakta turizm ile birlikte ilçenin ekonomik olarak yükselmesine katkı sağlamaktadır.
Ulaşım konusunda rahat bir şehir olan Seferihisar düzenli dolmuş ve otobüs seferleri ile merkez ile ilçelere kolay ulaşım sağlıyor. Türkiye'nin ilk "cittaslow “ yavaş sehir unvanını alan Seferihisar, sakin bir ilçe olarak “rahat”, “kolay”, “ideal” yaşam standartlarına sahip bir ilçe olarak öne çıkıyor.
Seferihisar’ın mavi bayraklı plajları, tertemiz ve oksijen dolu havası ve huzur dolu atmosferi tatilcileri bu bölgeye geçiyor. Kiralık mağaza seçeneklerinin de bulunduğu yapılar, yeni ve modern unsurlara göre yükseliyor ancak kentin atmosferini bozmuyor. İlçede çok sayıda modern yapı ile karşılaşmak mümkün. Seferihisar kiralık dükkan/mağaza bağlamında çeşitli işlerin icra edilmesine yönelik alan imkanı sağlıyor.

Seferihisar’da dükkan kiralamak için en doğru zaman nedir ve kiralama aşamasında nelere dikkat edilmeli?
Camileri, hamamları, çeşmeleri, ılıcaları, medreseleri, antik kent ve sit alanları ile kültürel açıdan zengin olan ilçe, her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Kültürel ve doğal güzellikleri ile öne çıkan bu bölgede çeşitli iş sahalarının kurulması, icra edilen işlerin olumlu yönde seyir etmesine fırsat verebiliyor. Bunun kaynağını ise gerek bölge halkının gerek yerli gerekse yabancı turistlerin ilçede alışveriş yapma ihtiyaçları oluşturuyor. Özellikle yaz turizminin başlamasından önce kiralık mağazalar açısından emlakta hareketlilik yaşanıyor. Seferihisar kiralık dükkan/mağaza arayışında bulunanların sayısı bilhassa yaz aylarına doğru artış gösteriyor. Masmavi plajlara sahip Seferihisar kiralık dükkan/mağaza seçenekleri turizm sezonunun açıldığı nisan ayı itibariyle değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bütçenize uygun bir ücret aralığı belirledikten sonra dükkandan beklentinize karar vermelisiniz. Potansiyel müşterileriniz ve hedef kitlenize hitap eden mahalleleri tercih etmelisiniz. Kira sözleşmesini yaparken acele etmemeli olabildiğince titiz davranmalısınız. Her ayrıntıyı düşünmeli mağdur olmamanız adına kira sözleşmesini dikkatlice okumalısınız.

Seferihisar’da hangi dükkanlar daha hızlı kiraya verilir?
Seferihisar dükkan/mağaza seçenekleri gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler tarafından da değerlendirilebilir. İlçenin turistik bir yer olması bölgede çeşitli hizmet alanlarının oluşturulması bunda en önemli neden. Ancak dükkan alırken bölgenin amortismanı ve satış trendleri göz önünde bulundurulmalı. Özellikle dükkan veya mağaza yatırımları, nüfusun yoğun olduğu hareketli bölgelere yapılmalı. Satın alacağınız dükkanın çevresinde bulunan hastane, AVM, restoran, durak gibi merkezlerin varlığı ise bu dükkanların daha hızla kiraya verilmesini sağlayan etmenlerdir.
Seferihisar kiralık dükkan/mağaza seçimleri de birbirinden farklı alternatiflerle beklentilere cevap oluşturuyor.

 

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım