Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Seferihisar Satılık Daire

(320 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı208.288 - 347.146 TL/m²
20,62 Yıl
245.000 TL
SEFERİHİSAR ÜRKMEZ'de DENİZ'e 100 metre, ACİL SATILIK, 1+1 DAİRE
İkizler Emlak
Payamlı, Seferihisar
1+1
4Gün Önce
70 m²
305.000 TL
*İZMİR SEFERİHİSAR ÜRKMEZ DE SATILIK FUL EŞYALI 2+1DAİRE
Veri Emlak Ürkmez
Bengiler, Seferihisar
2+1
Dün
90 m²
350.000 TL
SEFERİHİSAR ÜRKMEZde ACİL SATILIK ELİT KULANIŞLI GENİŞ 2+1 DAİRE
İkizler Emlak
Mersin Alanı, Seferihisar
2+1
4Gün Önce
85 m²
245.000 TL
*İZMİR,SEFERİHİSAR ÜRKMEZ DE,1+1 SATILIK,FUL EŞYALI DAİRE
Veri Emlak Ürkmez
Mersin Alanı, Seferihisar
1+1
5Gün Önce
70 m²
340.000 TL
İZMİR SEFERİHİSAR ÜRKMEZ DE SATILIK ZEMİN KAT DAİRE 2+1.
Mithat Kıylık
Bengiler, Seferihisar
2+1
17.2.2020
80 m²
339.000 TL
*SEFERİHİSAR ÜRKMEZ MERKEZDE,SATILIK,2+1 DAİRE
Veri Emlak Ürkmez
Bengiler, Seferihisar
2+1
4.2.2020
90 m²
470.000 TL
Seferihisar Satılık Daire Cami Kebir Mahallesi Manzara müthiş
Camikebir, Seferihisar
3+1
7.2.2020
145 m²
400.000 TL
*SEFERİHİSAR ÜRKMEZDE SATILIK 3+1 DAİRE
Veri Emlak Ürkmez
Mersin Alanı, Seferihisar
3+1
Bugün
160 m²
270.000 TL
*SEFERİHİSAR ÜRKMEZDE SATILIK 1+1 DAİRE
Veri Emlak Ürkmez
Mersin Alanı, Seferihisar
1+1
Bugün
70 m²
410.000 TL
*SEFERİHİSAR ÜRKMEZ'DE SATILIK DAİRE DUBLEX
Veri Emlak Ürkmez
Mersin Alanı, Seferihisar
4+1
Bugün
160 m²
285.000 TL
*İZMİR,SEFERİHİSAR,ÜRKMEZDE SATILIK.DAİRE 2+1
Veri Emlak Ürkmez
Bengiler, Seferihisar
2+1
Bugün
85 m²
650.000 TL
MERKEZDE 4+1 KAPALI MUTFAKLI VİLLA
Hıdırlık, Seferihisar
4+1
Bugün
145 m²

Seferihisar Satılık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde satılık daire fiyatları Camikebir bölgesinde 282.677 TL'den başlayarak, Camikebir taraflarında 282.677 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Seferihisar geneli ortalama fiyatı 286.070 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 279.539 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %11,74, son 10 yılda ise %171.88 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Seferihisar Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Seferihisar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Seferihisar Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Seferihisar şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Seferihisar satılık daire
Seferihisar satılık daire seçenekleri uygun fiyat alternatifleri ve geniş standartlarıyla size göz kırpıyor. Satılık daireler arasında iyi bir araştırma yaparak; kendiniz için en doğru evi bulabilirsiniz.
Günümüzde gittikçe zorlaşan ve karmaşık hale gelen büyük kentler, artan nüfuslarının paralelinde birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Büyük kentin büyük sorunlarından bunalan kişilerin genellikle yeni bir yaşam tarzını tercih ederek yaşamın daha kolay aktığı küçük kentlere yöneldiği gözlenmektedir. Bu tercih kişilerin ekonomik koşullarına göre yaşamayı planladıkları küçük kentlerde müstakil bir yaşam tarzı benimsemelerine neden olmaktadır. Günümüzde yoğun büyükşehir yaşamından kurtulmak isteyenler büyük şehir statüsünden uzak doğa ve huzuru bir arada yaşamak için tercih ettikleri bölgelerde belki de büyükşehirde basit bir dairenin üçte bir fiyatına son derece konforlu bir daire satın alabilirler. Seferihisar satılık daire arayışları buna en canlı örnek olarak gösterilebilir.
Seferihisar’da daire satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Öncelikli olarak bir huzur ve tatil bölgesi olan Seferihisar’da daire satın alırken birçok seçenek karşınıza çıkacaktır. Seferihisar satılık daire arayışınızda öncelikli tercihiniz bir huzur ortamının yanı sıra; fiyatının uygunluğu, ısınma şekli, iş yerleri, hastaneler ve okullara yakınlığı sosyal imkanların olup olmadığı gibi konular olacaktır. Merkeze yakın mahalleler bu ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacaktır.
Seferihisar’da hangi bölgeden daire alınırsa daha hızlı kiraya verilir?
Ege Bölgesi’nin cennet köşelerinden biri olan Seferihisar öncelikli olarak bir deniz ve kum cennetidir. Seferihisar satılık daire alıp kiraya vermek istiyorsanız, satın alacağınız daire her şeyden önce denize yakın olmalıdır. Denize yakın olarak yatırım amaçlı satın aldığınız daireniz denizin yanı başında olduğunda daha yüksek kiraya vereceğiniz bir yatırım haline dönüşecektir. Seferihisar Sığacık dünyaca ünlü kumu ve denizi ile satın alacağınız daire konusunda ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Sezonluk değil de sürekli kiraya verilmesi planlanan satın alacağınız dairenizin merkeze yakın olması önem arz edecektir. Bu durumda satın alacağınız dairenin şehrin merkezine yakın olması tercih edilmelidir. Hemen her türlü iş alanının merkezde olması bu konudaki tercihinize ışık tutacaktır. Merkezde yapacağınız satılık daire alma tercihi, çalışanlar için bir tercih nedeni olacak ve kiracı sorunu yaşamamanızı sağlayacaktır.
Neden Seferihisar satılık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Başta İzmir olmak üzere birçok büyük şehire yakınlığının yanında, turizmin gözbebeği olan Selçuk, Çeşme, Kuşadası gibi bölgelerle iç içe olması Seferihisar’ın tercih edilmesinde önemli unsurlardır. Sessiz sakin bir ilçede yaşarken, her daim ulaşabileceğiniz geniş sosyal hayatın bu kadar yakın olması sizin için büyük avantajdır. Hızla gelişen bir cazibe merkezi olması, denizinin yanı sıra yeşil doğası ve havası Seferihisar’ı değerlendirmeniz için başka bir etken olabilir. Mandalinası ile isim yapmış her yıl gerçekleşen Mandalina Festivali ile binlerce kişiyi bölgeye çeken özellikte bir yerleşim yeri olan merkez ilçe ve köyleri insana yaşam zevki veren özellikleri ile ayrı bir tercih nedeni olabilir. Bölgenin coğrafi özelliklerinin yanı sıra bir tarih merkezi olması, özellikle her dönem binlerce turistin akınına sahne olan Teos Antik Kenti, büyük Akkum plajı Seferihisar satılık daire yatırımı yapmak için sayısız nedenlerden birkaçıdır.
Seferihisar’da daire satın almak için en uygun dönem hangisidir?
Genellikle turizmin yoğun olduğu yaz aylarının hatta sonbahar mevsiminin ilk iki ayı dışındaki aylar Seferihisar satılık daire yatırımı için uygundur. Genellikle inşaat çalışmalarının ve projelerin uygulanmaya başladığı bu aylarda tamamlanmamış veya henüz proje aşamasında olan satılık evler; daha uygun fiyatları ile size kazandırabilir. Seferihisar’da satın alacağınız daire için fikriniz netleştikten sonra tercih edeceğiniz yer konusunu daraltıp konuyu kişiselleştirdiğinizde en uygun fiyata en iyi daireyi satın alabileceğiniz yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım