On yılı aşkın bir süredir müşterilerimize hizmet vermeyi taahhüt eden yerel mülk uzmanları ekibimiz, ihtiyaçlarınız için en uygun yatırımı keşfetmeye ve bulmaya kendini adamıştır. Gayrimenkul, yönetim, değerlendirme ve mevzuat konusunda uzman olan danışmanlarımız, sizin ve aileniz için verimli bir yatırım sağlamak en büyük hedefimiz.

Ekol Gayrimenkul, SAPANCA ve çevresindeki ARSA, EV ve DAİRE yatırımlarında uzmanlaşmıştır.

Ofisimizi ziyaret etmek ve yerel halktan olan danışmanımızla tanışmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz +90 (0) 545 877 54 00 Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
______________________________________________________________________________________________

Commited to serving our customers for over ten years, our team of local property specialists are dedicated to explore and find the most suitable investment for your needs. Adept in real estate, management, evaluation and legislation, we are able to ensure a wise, smart and resourceful investment for you and your family.

Ekol Real Estate, specializes in both LAND and PROPERTY investments in and around SAPANCA.

Our top priority is to secure our clients with premium real estate at great value, which keeps up with the inflation and provides good income long term. To visit our office and meet with one of the local's, please contact us on +90 (0) 545 877 54 00 We would be delighted to assist you.