Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Silivri Satılık Yazlık

(19 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı178.202 - 297.003 TL
20,65 Yıl
1.650.000 TL
OKAN GAYRİMENKUL DEN SATILIK YAZLIK SİLİVRİ BÜYÜKKILICLI
Büyük Kılıçlı, Silivri
5+2
4gün önce
2800 m²
420.000 TL
ŞOK ŞOK SEMİZKUMLARDA SATILIK 3+1 DUBLEKS YAZLIK
Sinan Nebioğlu
Mimar Sinan, Silivri
3+1
30.8.2019
180 m²
1.250.000 TL
SATILIK 9+2 HEM YAZLIK HEM KIŞLIK VİLLA
Sinan Nebioğlu
Mimar Sinan, Silivri
9+2
9.9.2019
570 m²
450.000 TL
Silivri Semizkumlar'da Satılık Yazlık
Sinan Nebioğlu
Semizkumlar, Silivri
2+1
9.9.2019
70 m²
450.000 TL
SEMİZKUMLAR DENİZKUM SİTESİ SATILIK YAZLIK ..
Mehmet Sağlam Gök
Semizkumlar, Silivri
2+1
2.9.2019
150 m²
2.000.000 TL
Silivri Semizkumlar'da Satılık Yazlık
Sinan Nebioğlu
Semizkumlar, Silivri
4+2
27.8.2019
300 m²
660.000 TL
ŞOK ŞOK ŞOK SATILIK MÜSTAKİL 5+1 YAZLIK
Sinan Nebioğlu
Semizkumlar, Silivri
5+1
25.8.2019
300 m²
1.750.000 TL
ŞOK ŞOK ŞOK SATILIK 6+1 MÜSTAKİL YAZLIK
Sinan Nebioğlu
Semizkumlar, Silivri
6+1
25.8.2019
980 m²
164.000 TL
Silivri Parkköy'de 2+1 satılık yazlık daire..
İbrahim Sinkil
Cumhuriyet, Silivri
2+1
20.8.2019
100 m²

İstanbul / Silivri Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Silivri satılık daire fiyat artışı %268,10 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul satılık konut fiyat artışı %340,06 oldu.

2018 yılında Silivri ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 233.188,00 TL iken, bu yıl için Silivri satılık ev ortalama fiyatı 233.808,00 TL oldu.

İstanbul Silivri ilçesinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 2.338 TL'dir. Silivri ilçesinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %0,27 azalış gösterdi.

Silivri satılık yazlık

Hem keyifli bir tatil beldesinde yazlık sahibi olmak istiyor; hem de geleceğe yönelik bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız Silivri satılık yazlık seçeneklerini incelemenizde fayda var...

Silivri Türkiye'nin Marmara Bölgesi'nde yer alır ve İstanbul'a bağlı bir ilçedir. İstanbul'un merkezi ilçeleri arasında yer almayan Silivri, şehirden uzak sayılabilecek bir konuma sahiptir. Bu sayede şehrin kalabalığından ve yorucu temposundan da uzaklaşmayı başarmıştır. Daha sakin ve dingin bir hayat isteyen İstanbullular tamamen veya dönemsel yerleşim için Silivri'yi tercih etmektedir. Özellikle yaz aylarında sahip olduğu olanaklardan dolayı Silivri satılık yazlık seçenekleri hem İstanbullular hem de diğer illerde yaşayan yatırımcılar tarafından yoğun bir talep görmektedir.

Neden Silivri'de satılık yazlık almalısınız?

Silivri, İstanbul'un yüzmeye en müsait sahillerinden birine sahiptir. Geniş sarı kumsallarının beraberinde kıyıdan girildiğinde özellikle ilk 500 metre oldukça sığdır. Bu nedenle Ege ve Akdeniz'de bulunan tatil beldelerini aratmayan Silivri'nin deniz içinde de zemini sarı kumlardan oluşmaktadır. Sahilin gündüzleri keyfini doyasıya çıkarmak mümkün olduğu gibi, gece hayatını sevenler için de özellikle yaz aylarında yine sahilde bulunan bazı mekanlar ve otellerde aktiviteler yapılmaktadır. Bu anlamda misafirlerine sunduğu tatil olanakları nedeniyle Silivri satılık yazlık seçenekleri mutlaka değerlendirilmelidir. Tüm bu olanaklarının yanı sıra ilçenin konumu da tatilciler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yoğun iş temposu ve günlük hayat şartları içinde uzak tatil beldelerine gitme imkânı bulamayan bireylerin ve ailelerin İstanbul'a oldukça yakın bir mevkide tatil yapmasına imkan veren Silivri satılık yazlık seçenekleri yazlık alımında kalıcı yatırım yapma fikrini ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca Silivri, sahip olduğu tarihi güzellikler sayesinde tarih severlerin de oldukça ilgisini çeken yazlık bölgelerden birisidir.

Silivri'de hangi satılık yazlıklar daha hızlı kiraya verilir?

Özellikle İstanbul gibi kendisine yakın sayılabilecek büyükşehirlerde yaşayan bireyler tarafından ilgi gören Silivri satılık yazlık seçenekleri, benzer şekilde bu bölgedeki tatil potansiyelinden faydalanmayı hedefleyen yatırımcılar tarafından da yoğun bir ilgi görmektedir. Dilerseniz kiraya vermek üzere yatırımlık olarak, dilerseniz kullanım amacıyla Silivri'de farklı avantajlara sahip satılık yazlıklar bulabilirsiniz. Ancak her iki koşulda da kendiniz kullanmadığınızda yazlığınızı kiraya vererek yatırımınızdan ek bir gelir sağlayabilirsiniz. Bu anlamda özellikle yaz aylarında nüfusu artan Silivri'de en iyi tatil koşullarına sahip yazlıkların diğerlerine göre çok daha hızlı kiraya verildiğinden söz edilebilir. Benzer şekilde hem sahile yakın hem de site içinde havuz imkânı sunan yazlıklar özellikle tatilcilerin en sık tercih ettiği yazlık tipleridir. İlçenin İstanbul'a yakınlığından faydalanmak isteyen yazlıkçılar için ise İstanbul'a ulaşımın en kolay olduğu noktalardaki yazlıklar daha cazip birer seçenektir. Dolayısıyla özellikle konum ve tatil şartlarına bağlı olarak bazı yazlıkların daha hızlı bir şekilde kiraya verilebildiğinden söz edilebilir. Ayrıca Silivri'ye gelen kalabalık aileler için de büyük müstakil yazlıklar ön plana çıkmaktadır. Özellikle kendine ait bir bahçesi veya havuzu olan, çok odalı geniş ve ferah müstakil yazlıklar da bu anlamda özellikle yaz aylarında yoğun bir talep görmektedir.

Silivri sahip olduğu tatil olanakları ve konum avantajının yanı sıra pek çok aktiviteye de ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle ilçe içersinde yer alan at çiftlikleri, ayçiçeği tarlaları ve Yoğurt Festivali gibi çeşitli etkinlikleri ile tatilcilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Silivri satılık yazlık seçenekleri bu anlamda uzun dönemli ideal bir yatırım değeri taşımaktadır. Zira her geçen gün büyüyen İstanbul ve İstanbul nüfusunun ilerleyen zamanlarda bu bölgelerdeki yerleşimin artmasına neden olacağı öngörülmektedir. Dolayısıyla şimdiden yapılan yatırımların uzun vadede değer kazanması beklenmektedir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım